PDA

View Full Version : Тема за поетичен конкурс + АНКЕТА



Barbie
08-24-2008, 17:40
Понеже забелязвам, че много съфорумци са такива поетични души, предлагам да направим конкурс. Тъй като не искам аз да задавам тема (няма да е много честно ако случайно се вдъхновя и реша да участвам, пък и е редно да е нещо, което вълнува най-много хора :) ), предлагам в следващите 2 дена всеки, на който му хрумне интересна идея за тема на поетичен конкурс, да напише своето предложение тук. После ще поставя предложените теми в анкета и тази, която заслужи най-голям брой гласове, ще бъде темата на конкурса.

После всеки ще може да прати по едно лично стихотворение, но ще помоля стихотворенията да се пращат първо на мен. Аз ще ги публикувам, за да бъде конкурсът малко или много анонимен. След това отново победителят ще бъде определен чрез гласуване.

Тъй като нямам практика в организирането на конкурси, всеки, който има някаква критика или подобрение на предложението ми, нека сподели. Всякакви идеи са добре дошли. :)

-----------------------------------------------------------------------------

Тъй - ето я анкетата. По темата с най-много гласове ще направим конкурс за поезия. След това ще има и отделен конкурс за кратък разказ. :)

Facelessman
08-24-2008, 17:44
После да направим и конкурс за проза викам аз. Кратка форма- между около 5 000 думи.

ScionOfStorm
08-24-2008, 17:46
Съгласен, звучи ока. Да се надяваме само, че творческите души ще имат муза :)

Barbie
08-24-2008, 17:48
Добрем, това също. Ако идеята, първо да гласуваме за тема на конкурс и после за самите произведения, ви се струва удачна и се възприема добре, скоро ще пусна тема и за конкурс за кратък разказ/ есе...

ScionOfStorm
08-24-2008, 18:38
Дааам....Ами, колежке потребителка-модераторка ( 8-) ), aз съм ЗА този подход ;]

Наистина е по-добре ти да ги пускаш произведенията, макар че всеки автор малко или много си има разпознаваем стил. Добре е и темата да се определи сред някакво гласуване - примерно да имаме три разновидности, и тази с най-много вотове (след анкета), да бъде избрана.

Май нещо такова..

Barbie
08-24-2008, 18:45
Ами тогава предлагайте теми. До 26 вечерта, примерно, ще събираме предложения, а после ги слагам в анкета.

ScionOfStorm
08-24-2008, 18:51
Aз предлагам да бягаме от клишетата като теми, или поне да се опитаме. Който има някаква ясна идея като тема - да пише тук.

мен ако ми дойде и аз ще се спиша :Р

ANTIHUMAN
08-24-2008, 19:25
Предлагам на първи кръг да са разкази и после стихове!С гласуване да се определи кой ще победи!

П.П. Аз няма да участвам ,няма смисъл поне за мен ,знам кой ще спечели и просто ще си загубя времето! Успех на всички участници!

П.П2. Повече няма публикувам стихове или каквото и да е било написано от мен!

Приятна вечер на всички!

ScionOfStorm
08-24-2008, 19:35
Е, чакай де, как знаеш кой ще спечели, че да се отказваш? ;]

Пък и изливането на емоция никога не е губене на време, знаеш го :) Давай ако ти дойде музата и желанието, най-малкото участници ще обменят емоции и визии (надявам се).

Нещо битово да имаме като тема ще трябва...май. Наред с другите.

ANTIHUMAN
08-24-2008, 19:42
ScionOfStorm много уважавам теб и творчеството си ,но какъв шанс имам аз срещу теб ?На ясно си ,че много повече харесват теб отколкото мен.Сигурен съм ,че ти ще спечелиш и ти го пожелавам ,защото ти си ми любимия автор.Отказвам се да пиша ,защото никой не чете ,,творбите ми'' и не пише коментари ,даже и критики ,а те са важни за мен!!! Отказвам се от тук нататък ще съм страничен наблюдател!!! УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

Whyniser
08-24-2008, 19:52
Тъй не се отказвай толкоз лесно,Античовеко :razz: .Важното е да опиташ,а не да стоиш и да си викаш "защо не ....." (което се отнася и за днешните младежи )
П.С.-Някакви награди?

ViLeTo0o
08-24-2008, 19:53
ScionOfStorm много уважавам теб и творчеството си ,но какъв шанс имам аз срещу теб ?На ясно си ,че много повече харесват теб отколкото мен.Сигурен съм ,че ти ще спечелиш и ти го пожелавам ,защото ти си ми любимия автор.Отказвам се да пиша ,защото никой не чете ,,творбите ми'' и не пише коментари ,даже и критики ,а те са важни за мен!!! Отказвам се от тук нататък ще съм страничен наблюдател!!! УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

Грешиш ! Трябва да участваш :) Това , че казваш че той е по - добър от теб , дори и да е вярно не мисля че е причина ти да не участваш ... ами ако всеки каже така " той/тя е по - добър/а от мен, какъв е смисъла да участвам", тогава дали въобще ще останат хора ?!?
Бъди оптимист ! Успехи, на тези които ще участват, идеята Ви ми харесва, жалко че не съм добра в писането на каквито и да е произведения :) иначе щях да участвам с голямо удоволствие ... ( :

zaraaa
08-24-2008, 20:00
ScionOfStorm много уважавам теб и творчеството си ,но какъв шанс имам аз срещу теб ?На ясно си ,че много повече харесват теб отколкото мен.Сигурен съм ,че ти ще спечелиш и ти го пожелавам ,защото ти си ми любимия автор.Отказвам се да пиша ,защото никой не чете ,,творбите ми'' и не пише коментари ,даже и критики ,а те са важни за мен!!! Отказвам се от тук нататък ще съм страничен наблюдател!!! УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

Грешиш ! Трябва да участваш :) Това , че казваш че той е по - добър от теб , дори и да е вярно не мисля че е причина ти да не участваш ... ами ако всеки каже така " той/тя е по - добър/а от мен, какъв е смисъла да участвам", тогава дали въобще ще останат хора ?!?
Бъди оптимист ! Успехи, на тези които ще участват, идеята Ви ми харесва, жалко че не съм добра в писането на каквито и да е произведения :) иначе щях да участвам с голямо удоволствие ... ( :

+111111111111111111111111 А така кажете му, ANTIHUMAN разбери имаш талант, трябва само да повярваш в себе си

Whyniser
08-24-2008, 20:05
ScionOfStorm много уважавам теб и творчеството си ,но какъв шанс имам аз срещу теб ?На ясно си ,че много повече харесват теб отколкото мен.Сигурен съм ,че ти ще спечелиш и ти го пожелавам ,защото ти си ми любимия автор.Отказвам се да пиша ,защото никой не чете ,,творбите ми'' и не пише коментари ,даже и критики ,а те са важни за мен!!! Отказвам се от тук нататък ще съм страничен наблюдател!!! УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

Грешиш ! Трябва да участваш :) Това , че казваш че той е по - добър от теб , дори и да е вярно не мисля че е причина ти да не участваш ... ами ако всеки каже така " той/тя е по - добър/а от мен, какъв е смисъла да участвам", тогава дали въобще ще останат хора ?!?
Бъди оптимист ! Успехи, на тези които ще участват, идеята Ви ми харесва, жалко че не съм добра в писането на каквито и да е произведения :) иначе щях да участвам с голямо удоволствие ... ( :

+111111111111111111111111 А така кажете му, ANTIHUMAN разбери имаш талант, трябва само да повярваш в себе си
Край аз съм най-накрая Scion>ANTIHUMAN>G-Baby :cry: :-k

ScionOfStorm
08-24-2008, 20:05
Абе, човек, стига глупости, ще участваш :) По-добър в поезията е относително понятие и го знаеш.

Пък и не съм сигурен дали ще участвам :)

И дайте първо темите да изясним, после другите неща като участници и тн. Те сами ще си дойдат.

zaraaa
08-24-2008, 20:22
ScionOfStorm много уважавам теб и творчеството си ,но какъв шанс имам аз срещу теб ?На ясно си ,че много повече харесват теб отколкото мен.Сигурен съм ,че ти ще спечелиш и ти го пожелавам ,защото ти си ми любимия автор.Отказвам се да пиша ,защото никой не чете ,,творбите ми'' и не пише коментари ,даже и критики ,а те са важни за мен!!! Отказвам се от тук нататък ще съм страничен наблюдател!!! УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

Грешиш ! Трябва да участваш :) Това , че казваш че той е по - добър от теб , дори и да е вярно не мисля че е причина ти да не участваш ... ами ако всеки каже така " той/тя е по - добър/а от мен, какъв е смисъла да участвам", тогава дали въобще ще останат хора ?!?
Бъди оптимист ! Успехи, на тези които ще участват, идеята Ви ми харесва, жалко че не съм добра в писането на каквито и да е произведения :) иначе щях да участвам с голямо удоволствие ... ( :

+111111111111111111111111 А така кажете му, ANTIHUMAN разбери имаш талант, трябва само да повярваш в себе си
Край аз съм най-накрая Scion>ANTIHUMAN>G-Baby :cry: :-k

Това е абсолютно грешно G-Baby!!!! :-)

Whyniser
08-24-2008, 20:25
ScionOfStorm много уважавам теб и творчеството си ,но какъв шанс имам аз срещу теб ?На ясно си ,че много повече харесват теб отколкото мен.Сигурен съм ,че ти ще спечелиш и ти го пожелавам ,защото ти си ми любимия автор.Отказвам се да пиша ,защото никой не чете ,,творбите ми'' и не пише коментари ,даже и критики ,а те са важни за мен!!! Отказвам се от тук нататък ще съм страничен наблюдател!!! УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

Грешиш ! Трябва да участваш :) Това , че казваш че той е по - добър от теб , дори и да е вярно не мисля че е причина ти да не участваш ... ами ако всеки каже така " той/тя е по - добър/а от мен, какъв е смисъла да участвам", тогава дали въобще ще останат хора ?!?
Бъди оптимист ! Успехи, на тези които ще участват, идеята Ви ми харесва, жалко че не съм добра в писането на каквито и да е произведения :) иначе щях да участвам с голямо удоволствие ... ( :

+111111111111111111111111 А така кажете му, ANTIHUMAN разбери имаш талант, трябва само да повярваш в себе си
Край аз съм най-накрая Scion>ANTIHUMAN>G-Baby :cry: :-k

Това е абсолютно грешно G-Baby!!!! :-)
Къде се нарежда моя милост :lol:

ScionOfStorm
08-24-2008, 20:28
ОФ!

Стига сте разводнявали темата, давайте предложение за тематики и т.н. Тъпо е точно такава тема да се оспами - поне преди самото й реализиране.

lsd43
08-24-2008, 20:32
Ще е яко ако има и конкурс за фентъзи разказ.Ако ми дойде идея ище напиша нещо. :)

ANTIHUMAN
08-24-2008, 20:34
ScionOfStorm много уважавам теб и творчеството си ,но какъв шанс имам аз срещу теб ?На ясно си ,че много повече харесват теб отколкото мен.Сигурен съм ,че ти ще спечелиш и ти го пожелавам ,защото ти си ми любимия автор.Отказвам се да пиша ,защото никой не чете ,,творбите ми'' и не пише коментари ,даже и критики ,а те са важни за мен!!! Отказвам се от тук нататък ще съм страничен наблюдател!!! УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

Грешиш ! Трябва да участваш :) Това , че казваш че той е по - добър от теб , дори и да е вярно не мисля че е причина ти да не участваш ... ами ако всеки каже така " той/тя е по - добър/а от мен, какъв е смисъла да участвам", тогава дали въобще ще останат хора ?!?
Бъди оптимист ! Успехи, на тези които ще участват, идеята Ви ми харесва, жалко че не съм добра в писането на каквито и да е произведения :) иначе щях да участвам с голямо удоволствие ... ( :

+111111111111111111111111 А така кажете му, ANTIHUMAN разбери имаш талант, трябва само да повярваш в себе си
Край аз съм най-накрая Scion>ANTIHUMAN>G-Baby :cry: :-k

Това е абсолютно грешно G-Baby!!!! :-)
Къде се нарежда моя милост :lol:
Важно е участието кво ти пука на кое място си?От това не зависи живота ти нали? :-P Аз мисля да е разказ ,не ме бива в стиховете!G-Baby също пише разкази!Аз съм за разказ!

Blab
08-24-2008, 20:34
Аз харесвам Антихюман.(да си знае, коментари под стихове рядко пиша, не съм веща, понеже)

Като изберете тема, и аз ще ви напиша нещо. Отдавна не съм го правила, но понякога ми се получава.

zaraaa
08-24-2008, 20:39
ScionOfStorm много уважавам теб и творчеството си ,но какъв шанс имам аз срещу теб ?На ясно си ,че много повече харесват теб отколкото мен.Сигурен съм ,че ти ще спечелиш и ти го пожелавам ,защото ти си ми любимия автор.Отказвам се да пиша ,защото никой не чете ,,творбите ми'' и не пише коментари ,даже и критики ,а те са важни за мен!!! Отказвам се от тук нататък ще съм страничен наблюдател!!! УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

Грешиш ! Трябва да участваш :) Това , че казваш че той е по - добър от теб , дори и да е вярно не мисля че е причина ти да не участваш ... ами ако всеки каже така " той/тя е по - добър/а от мен, какъв е смисъла да участвам", тогава дали въобще ще останат хора ?!?
Бъди оптимист ! Успехи, на тези които ще участват, идеята Ви ми харесва, жалко че не съм добра в писането на каквито и да е произведения :) иначе щях да участвам с голямо удоволствие ... ( :

+111111111111111111111111 А така кажете му, ANTIHUMAN разбери имаш талант, трябва само да повярваш в себе си
Край аз съм най-накрая Scion>ANTIHUMAN>G-Baby :cry: :-k

Това е абсолютно грешно G-Baby!!!! :-)
Къде се нарежда моя милост :lol:

Ти си по-специален за мен :oops:

Barbie
08-25-2008, 06:55
Разбирам, че ви е приятно взаимно да си правите четки и да си просите комплименти, много сте сладки отстрани, ама айде не се отплесвайте от темата. 8-)

Трябват ми предложения за тема на поетичен конкурс. След това ще пусна тема и за проза (който иска да пише фентъзи разказ, нека това да пише - "кратък разказ" е обширно понятие.)

Още повече, конкурсът ще е анонимен - всички стихотворения се пращат на мен и аз ги публикувам в тема и правя анкета за гласуване. Следователно, всички ще трябва да бъдат прочетени с еднакво внимание. Евентуално ще избегнам някой да гласува за приятел/ фаворит-съфорумец и тн.

Ок? :)

ANTIHUMAN
08-25-2008, 06:59
Barbie аз предложих вече разказ.Темата да е всичко без любовни идиотщини ,защото са изключително банални.Нещо от бита на хората!

Barbie
08-25-2008, 07:20
Barbie аз предложих вече разказ.Темата да е всичко без любовни идиотщини ,защото са изключително банални.Нещо от бита на хората!

За тема за разказ ще си правим съвсем отделна тема.

Интересно е да има ясно и точно заглавие, което всеки да интерпретира по собствен начин. Освен това, като кажеш "нещо от бита на хората", можем да се обзаложим, че много хора ще пишат именно за любов. Не виждам причина да се изключва любовната тема.

Ок - например, можем да заемем заглавието на Радичковата пиеса "Опит за летене" и да го ползваме за тема. (Това е само пример - просто предлага голямо поле за различни интерпретации.)

Facelessman
08-25-2008, 07:25
Ще е яко ако има и конкурс за фентъзи разказ.Ако ми дойде идея ище напиша нещо. Smile

+1 това да е темата. След поезията разбира се.

GbSy
08-25-2008, 11:07
Мисля и аз да се запиша, отдавна не съм писала, но може да стане нещо.
Ще участвам и в прозата със сигурност!

ScionOfStorm
08-25-2008, 11:07
Ок - например, можем да заемем заглавието на Радичковата пиеса "Опит за летене" и да го ползваме за тема. (Това е само пример - просто предлага голямо поле за различни интерпретации.)

Me likez. Всеки както си го интерпретира това, м? Опит за летене като една от възможните теми ми се струва добре. Аз съм за това да е една опция :)

GbSy
08-25-2008, 11:10
Ок - например, можем да заемем заглавието на Радичковата пиеса "Опит за летене" и да го ползваме за тема. (Това е само пример - просто предлага голямо поле за различни интерпретации.)

Me likez. Всеки както си го интерпретира това, м? Опит за летене като една от възможните теми ми се струва добре. Аз съм за това да е една опция :)

Да, и на мен ми звучи добре!

П.П.:Знам, че съм нова, не ме отхвърляйте бързо! :D

Briseis
08-25-2008, 13:55
Аз си мислех нещо за есента, но "Опит за летене" е добра тема.

До кога трябва да се изпратят произведенията?

Barbie
08-25-2008, 14:01
Е чакайте де, нека съберем поне няколко предложения за теми.

aLL|aLoNe, формулирай някаква тема за есента и я предложи.

Още една идея може да бъде началото на синоптична прогноза:

"Утре времето ще бъде слънчево..."

ScionOfStorm
08-25-2008, 14:22
Не, барби, ние в момента не одобряваме тази като ЕДИНСТВЕНА, а като една от ОПЦИИТЕ. Нали затова си говорим. Идеята е мнозинството да е съгласно с различните теми :)

all-ке, давай наистина нещо за есента, ще е интересно, нищо че там примерно съм се поизчерпал из старите ми неща :).

А бтв - за любовната тема - прекалено е преекспонирана, затова според мен повечето сме против това. Все пак ако има желаещи и за такава - нека кажат.

(пък на мен за летенето вече ми дойде муза и щракнах едно 8-) )

Barbie
08-25-2008, 14:29
А бтв - за любовната тема - прекалено е преекспонирана, затова според мен повечето сме против това. Все пак ако има желаещи и за такава - нека кажат.



Просто казвам, че не виждам причина да си "забранява" любовната тематика. Примерно дори и при тема "Опит за летене" може да се измисли някаква романтична интерпретация. Човек пише за това, което го вълнува - влюбените пишат за любов. :)

ScionOfStorm
08-25-2008, 14:49
Така де, аз имах предвид (може би и другите) за строго определена любовна тема, не за какви и да е интепретации по някоя друга, която на човек може да му звучи и по този начин. Не сме се разбрали нейде :Р

ANTIHUMAN
08-26-2008, 00:28
Тази любов е банална решете ,като видят темата ще видя дали ще пиша по-нея! :)

ЛаСт!К
08-26-2008, 08:51
Аз съм ЗА ще бъде интересно..

Моето предложение за тема е"Наш си собствен свят"
Да развихрим въображението си..да няма нищо общо със сегашния! :-)

ЛаСт!К
08-26-2008, 09:38
А може и нещо тъжно..понеже на мене сега ми е тъжно..какв точно изпитваме?Нз...

Barbie
08-26-2008, 15:19
Ъмм, какво стана значи? Какви предложения събрахме?

"Опит за летене"

"Есенно стихотворение" (ако някой друг се сеща за есенна тема да свирка)

"Утре времето ще бъде хубаво..."

"Наш собствен свят" (таз тема точно така ли я искате формулирана?)

и последното не го разбарх - ЛаСт!К, изрази я по-ясно тая "тъжна" тема...


Айде, дружина, никакви поето-ентусиасти не сте вий. 8-) Дайте още някоя тема... 8-) И се надявам, след такова измъчено събиране на теми, поне участниците да участвате активно 8-)

(Аз може ли да си запазя правото евентуално да участвам, а, а? :) )

Facelessman
08-26-2008, 19:14
Есенно стихотворение

Есента ми е любим сезон. Кво ще кажете за "Пръснати листа"? Асоциацирайте си го с любовите, надеждите, мечтите, раздялата.

ScionOfStorm
08-26-2008, 20:51
Пръснати листа звучи доста добре, съгласен с предложението :)

Наш собствен свят - "Светът вътре в мен", ор съмфинг?о.О По-добре ми звучи, ама не съм много по задаване на теми...

А барби, аз поне ти позволявам да си участваш, виж какъв съм добър

8-)

ANTIHUMAN
08-26-2008, 22:46
Пръснати листа звучи доста добре, съгласен с предложението :)

Наш собствен свят - "Светът вътре в мен", ор съмфинг?о.О По-добре ми звучи, ама не съм много по задаване на теми...

А барби, аз поне ти позволявам да си участваш, виж какъв съм добър

8-)

Съгласен съм със ScionOfStorm за темата "Светът вътре в мен" , удря ми на надежди ,че мога да измисля нещо! :) Но нека да бъде разказ ,много си държа на разказите не знам защо! :-o :) Нека във "Светът вътре в мен" да не описваме как се чустваме ,а нещо мистично някак си ,по-различно от това което сме писали всички до сега.
Мисля ,че в тезиразкази има опит ™G-Baby™ ,поне това което съм чел ,но нека да почваме или по-точно да изберем тема! :)
Накратко се оказва ,че ще пишем фантастика май! :) :P
П.П. До сега не съм писал фантастика освен ,,Скитника'' ,но това беше ей така ,мога да кажа ,че за мен това ще бъде нещо ново и различно!

П.П.2 Barbie разбира се ,че можеш да участваш никъде не съм виждал табела: ,,Забранено за модератори!'' ,а и ако я видя ще я унищожа! :) Мисля ,че всеки има право да участва даже и новаците.Няма ограничения за пол ,възраст ,сексуална ориентация ,цвят на кожа и т.н.

ЛаСт!К
08-27-2008, 08:17
AaA не ние сме растисти..Не,не АНТИХЮМАН ти ме разби..ест че няма значение за тея неща.. :D

machoka
08-27-2008, 08:50
"Есенна елегия" - това е по-добре ) )

искате ли да се позахвана и аз по-сериозно с организацията на този многообещаващ конкурс )

Barbie
08-27-2008, 09:14
"Есенна елегия" - това е по-добре ) )

искате ли да се позахвана и аз по-сериозно с организацията на този многообещаващ конкурс )

8-) Аз те приветствам!!! Никаква ме няма в организациите. :)

ANTIHUMAN
08-27-2008, 10:59
Държа на темата "Светът вътре в мен"!Аз съм за това ,това е моя глас. :) :grin: :grin: :grin:

Briseis
08-27-2008, 13:32
Затова има няколко теми, всеки си избира най-подходщата за себе си.
Есенна елегия ми звучи доста добре. :)

machoka
08-27-2008, 13:37
Мъдрим го в момента по организацията.

Есенна елегия има такова произведение за соло пиано на П. Владигеров, ще се опитам да го изнамеря по записите и да ви го пратя, може да служи за вдъхновение, муза, успокояващо е, с много приятни джазови хармонии )

Shadow_Walker
08-27-2008, 13:43
"Светът вътре в мен" може би повече ми допада :]

ScionOfStorm
08-27-2008, 17:29
Аз на Опит за летене вече написах едно, но и аз като че ли клоня към Светът вътре в мен. Или Есенна елегия...уф -.-

Абе каквото изберете, аз не мога така ;р

Пасувам о_O

ANTIHUMAN
08-27-2008, 20:41
Aз , ScionOfStorm и Shadow_Walker сме за "Светът вътре в мен" ! :) :grin:

Whyniser
08-27-2008, 21:15
Aз , ScionOfStorm и Shadow_Walker сме за "Светът вътре в мен" ! :) :grin:
Трябва да има баланс в системата.Аз пък съм Против :-P

stefity
08-27-2008, 22:07
Ехх :) Браво, хубави нещица сте си заформили тука :-D Ама искам и аз да се набутам и да участвам... 8-) Даже искам да предложа още една тематика, която може и да не се хареса много много, но ще се различава до някъде със сегашните :) Тематиката е "Усмихнати спомени" или нещо от сорта на "Когато бяхме..." :) Мисля, че тези тематики могат да подтикнат участниците да напишат нещо за това, което са преживели, за спомените си (дори когато са били деца) или за нещо, което е променило живота им завинаги. :) Надявам се Ви харесват и ще се надявам поне една от двечките да бъде избрана :P

ЛаСт!К
08-28-2008, 08:41
Аз също съм за светът вътре в мен..

И имам един въпрос..Стихотворения ли ще трябва да пишем?

MadHatter
08-28-2008, 08:45
^ "поетичен конкурс" на какви мисли те навежда..duh?

Аз съм за "есенна елегия"

ANTIHUMAN
08-28-2008, 08:47
Аз също съм за светът вътре в мен..

И имам един въпрос..Стихотворения ли ще трябва да пишем?

Разказ! :)

ЛаСт!К
08-28-2008, 09:51
Аз също съм за светът вътре в мен..

И имам един въпрос..Стихотворения ли ще трябва да пишем?

Разказ! :)

Разказ казваш ти,ама май си е стихотворение.

ЛаСт!К
08-28-2008, 09:55
Имам едно предложение..защо всеки не си избере една от дадените теми и така?

Barbie
08-28-2008, 09:57
Имам едно предложение..защо всеки не си избере една от дадените теми и така?

Защото е интересно да се види как различните хора интерпретират една и съща тема. :)

ЛаСт!К
08-28-2008, 10:13
о0к :)

stefity
08-28-2008, 11:57
Ихаааа 8-) Пуснали сте и моята идейка :-) Супер :) Аз вече започнах със стихчетата и съм се запасила за всяка тема........ 8-) За да не съм изненадана после 8-)

stefity
08-28-2008, 12:01
Ааааа 8-) Имам още едно въпросче 8-) Значи, аааа кога ще се спре анкетата и ще се реши коя да бъде темичката :P И стиховете които ние пишем на твоя e-mail ли трябва да ги пращаме или на ЛС? :)

Barbie
08-28-2008, 12:26
Както ви е по-удобно.
Ще изчакаме още малко да се съберат повече гласове по темите и ще ви дам контакти. Всеки ще праща, където си хареса. Само че като ви публикувам произведенията ще са без име, докато не бъде избрано стихотворението - победител. :)

stefity
08-28-2008, 12:34
Както ви е по-удобно.
Ще изчакаме още малко да се съберат повече гласове по темите и ще ви дам контакти. Всеки ще праща, където си хареса. Само че като ви публикувам произведенията ще са без име, докато не бъде избрано стихотворението - победител. :)

Ахам, ясно значи :) Ааааа сега т'ва по-нахално ще прозвучи ама..... някаква награда илииии нещо подобно ще има ли....? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: 8-)

Shadow_Walker
08-28-2008, 14:30
Както ви е по-удобно.
Ще изчакаме още малко да се съберат повече гласове по темите и ще ви дам контакти. Всеки ще праща, където си хареса. Само че като ви публикувам произведенията ще са без име, докато не бъде избрано стихотворението - победител. :)

Ахам, ясно значи :) Ааааа сега т'ва по-нахално ще прозвучи ама..... някаква награда илииии нещо подобно ще има ли....? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: 8-)ще е готино, ако има ранг "поет на форума" до спечелването на следващия конкурс от някой друг :]

ScionOfStorm
08-28-2008, 14:31
^ това ми се въртеше и на мен - ранг Поетът или нещо такова. :)

ANTIHUMAN
08-28-2008, 15:46
Аз също съм за светът вътре в мен..

И имам един въпрос..Стихотворения ли ще трябва да пишем?

Разказ! :)

Разказ казваш ти,ама май си е стихотворение.

Щом е стихотворение мене не ме бройте!
УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

ScionOfStorm
08-29-2008, 20:20
Дайте някакъв краен отрязък от време, до който да може да се гласува, че така...

Примерно до неделя вечерта, или нещо такова. И после започва същинската част. :)

Barbie
08-30-2008, 08:18
Добрем - до неделя вечер. После ще има примерно 2 седмици срок за изпращане на самите стихотворения. (2 седмици устройват ли ви?)

ScionOfStorm
08-30-2008, 09:33
Ми другите да кажат. Аз така или иначе вече съм писал по повечето теми за тея там...6-7 дни, откакто е замислена цялата работа. :)

От седмица до две, най-подходящо е според мен.

stefity
08-30-2008, 10:42
Ми другите да кажат. Аз така или иначе вече съм писал по повечето теми за тея там...6-7 дни, откакто е замислена цялата работа. :)

От седмица до две, най-подходящо е според мен.

Дам, на мен 2 седмици ми се струва напълно достатъчно, но ми се струва, че анкетката може да се увеличи с 1-2 дена, защото може да се промени нещо... все пак, резултатите ми се струват близки.

Shadow_Walker
08-30-2008, 13:43
като гледам едва ли някоя ще достигне 9те гласа на водещата в момента.
аз така или иначе съм написал каквото трябва, хах, и колкото и време дадете мен не ме притеснява :]

ЛаСт!К
09-01-2008, 08:06
май че темата вече е ясна :grin:

ScionOfStorm
09-01-2008, 08:40
Да, Светът си води убедително.

Close teh votes or...?

Barbie
09-01-2008, 15:52
Такааам...днес е първи септември.

Темата е "Светът вътре в мен"

До 10 септември всички желаещи да участват моля да ми пратят на лично съобщение или на и-мейл творбите си. Допуска се едно стихотворение от всеки участник. :)

Въпроси или предложения?



bkitzevska@yahoo.com

Saymon90
09-01-2008, 20:15
Аз гласувах за "Светът вътре в мен", защото смятам, че стиховете показват точно това - нашият фантастичен, вътрешен свят. :)

ЛаСт!К
09-10-2008, 11:09
кво стана с конкурса бе?

Shadow_Walker
09-10-2008, 13:50
днес е крайният срок за изпращане на стихотворенията и се предполага, че утре ще се появи нова тема за гласуване :]

fy4ko
09-11-2008, 21:28
Аз ли недовиждам или няма такава тема?

Barbie
09-16-2008, 07:27
Извинявам се, момчета и момичета, но последните една-две седмици имах здравословни проблеми и поради престоя по медицинските заведения не можех да продължа конкурса на време.

Сега съм на линия и днес ще пусна темата със стихотворенията на участниците.

ScionOfStorm
09-16-2008, 08:16
Е спокойно де, аз усетих, че явно имаш проблеми някакви, иначе изглеждаш отговорен човек :)

Всичко е окей, предполагам никой не е примрял за два-три дни закъснение.

Barbie
09-19-2008, 09:19
Пуснах темата със стихотворенията. Бягайте да четете и да гласувате :) Тази тема я заключвам. :)