PDA

View Full Version : "Искам да се разделим за малко, трябва ми време да поми



Marina__
08-24-2008, 18:38
Ето това ми сервира днес приятеля ми. Заедно сме около от година и не сме се карали сериозно за това време. Едва днес обаче научих, че всъщност той се чувствал "неудовлетворен" от връзката ни на моменти. Въпреки че, ако трябва да съм откровена, аз съм по-активната страна във връзката ни и винаги съм си мислела, че малко или много той се оставя да го обичам. Е, май съм била права. Не зная защо трябваше да се стига до тук. Не зная и защо си е мълчал толкова време...имах чувството, че му давам всичко, от което има нужда, но очевидно не е така... Гадно ми е, мамка му, ужасно ми е гадно... Идея си нямам как да постъпя, а точно в момента дори нямам с кого да поговоря за това :( .

NightSky
08-24-2008, 18:42
Ами остави го да си помисли... но не допускай да те разиграва. Може би чувства, че връзката ви се е изчерпала, знам ли. Поискай да ти обясни, за една година връзка ти дължи поне обяснение.

miss_asi
08-24-2008, 18:43
Скъпа тоя пич изобщо обича ли те?В смисъл цитирам те "малко или много той се оставя да го обичам".За мене тва не е любов от негова страна не е точно гавра с твоите чувства ама е нещо подобно. :?

Bellatrix
08-24-2008, 18:44
Ама че кофти работа... :( Лошото е че за момента няма какво да направиш. от теб не зависи нищо :( остава ти само да чакаш решението му... Много тъпо е постъпил като ти го е изръсил тва след цяла година ходене... :shock: Попитай го защо чак сега се е сетил че е неудовлетворен? :?

BaiToq
08-24-2008, 18:44
Поне е бил честен. :-o

miss_asi
08-24-2008, 18:48
Както пита един мой мноу добър приятел "Секс правили ли сте?" :-o

Marina__
08-24-2008, 18:48
Скъпа тоя пич изобщо обича ли те?В смисъл цитирам те "малко или много той се оставя да го обичам".За мене тва не е любов от негова страна не е точно гавра с твоите чувства ама е нещо подобно. :?

Смея да твърдя, че ме обича или поне ме е обичал. Нали знаеш, в 99% от връзките единия от партньорите е по-активната страна, в случая това бях аз... И да - правили сме секс, не веднъж при това :D.


Bellatrix, именно защото няма какво да направя ми е гадно. Обяснение не ми даде, смотолеви нещо, което дори самия той не разбра... Времето ще покаже какво ще излезе от това "искам да помисля"... просто имах нужда да си излея някъде мъката и евентуално да потърся съвет. Освен да седя и да чакам друго не ми остава... Пък и в края на краищата той не е единствения на земята

miss_asi
08-24-2008, 18:51
Хубаво почакай малко!Но не прекалено мноу сама каза не е единствен :wink: А и така е винаги има по-активна страна във една връзка!

Ros
08-24-2008, 18:59
Не е нито първия,нито последния...така,че за момента можеш само да изчакаш,но както каза Steli{P} не го оставяй да те разиграва...Успех :)

Erica
08-24-2008, 19:05
Може просто сега да е усетил,че връзката ви наистина е сериозна...и да се е уплашил от това...Дай му необходимото време и не го притискай...,предполагам когато му се избистри всичко в главата - той сам ще ти каже какъв е проблемът и защо му трябва време.
Дано всичко се оправи и причината да не е сериозна...,а тази раздяла може и да ви подсили отношенията,а може и да сложи край завинаги...Дано е първото,защото явно го обичаш много и държиш на него!

Marina__
08-24-2008, 19:13
Дано е първото,защото явно го обичаш много и държиш на него!
И аз се надявам да е първото. Още в началото го плашеше разликата в годините ни - 5 години е по-голям от мен. Не знам, просто ума ми не го побира...така изведнъж да реши, че има някакъв проблем и да не иска да поговорим за това... А всичко ми се струваше перфектно...до днес.

NaNa_SladuRana
08-24-2008, 19:13
щом се стигне до там,че единия иска да се разделят за малко,то от тук насетне няма за какво да си говорим,ако продължите то това ще е една непълноценна връзка изградена от спомени :?

moonwarrior
08-24-2008, 19:17
ммм така това че иска време да помисли не означава ,че не те обича ходите от доста дълго време ,може би иска нещо ново ,нова тръпка, може би иска да е само той, а не ти и той там ти и той тука ,може да иска да диша да хване живота си в ръце, но толкова да те обича, че не може да те остави ... дай му време и не му досаждай
успех

Erica
08-24-2008, 19:18
Дано е първото,защото явно го обичаш много и държиш на него!
И аз се надявам да е първото. Още в началото го плашеше разликата в годините ни - 5 години е по-голям от мен. Не знам, просто ума ми не го побира...така изведнъж да реши, че има някакъв проблем и да не иска да поговорим за това... А всичко ми се струваше перфектно...до днес.

Нещата не винаги са такива,каквито изглеждат...Не го казвам за първи път във форума...При повечето хора е така,идва един момент когато едната страна започва да си задава въпроси...за бъдещето и т.н...Незнам на колко години си,но е нещо нормално да настъпи такъв момент,когато единият да се уплаши от сериозността на връзката...,тогава единственият вариянт да реши какво иска е да остане сам/а...Но не винаги това време значи сигурен КРАЙ,както казва Нана,това време може да сближи двойката още повече...

Marina__
08-24-2008, 19:26
Незнам на колко години си,но е нещо нормално да настъпи такъв момент,когато единият да се уплаши от сериозността на връзката...,тогава единственият вариянт да реши какво иска е да остане сам/а...Но не винаги това време значи сигурен КРАЙ,както казва Нана,това време може да сближи двойката още повече...

Ноември ставам на 16. Съзнавам, че е съвсем нормално да се уплаши от нещо или просто да съм му омръзнала... Нещата между нас наистина са(бяха) сериозни, дори семействата ни се сближиха.
Иначе има постоянни подмятания от приятелите му относно разликата ни и подозирам, че те са в дъното на всичко. Дано не съм права, защото излиза, че "принца на бял кон" е с характер на женски полов орган, ако позволява на дружките да определят това с кого да ходи... :?

MakeMeLaugh
08-24-2008, 19:29
Просто го остави на мира и не му досайджай!
Той ще си реши, освен, ако не си сигурна, че е тест.

xercu
08-24-2008, 19:36
Marina__ ... Здравей наборе ! 8-)


Много пъти казвах на бившата ми , че трябва да се разделим за малко , да се замислим малко кое,какво,как,що... и накрая все се връщах при нея , защото знаех , че я обичам ... (Е... вярно , че сега вече ми е бивша както казах малко по-горе :P ) Ако питаш мене не бери грижа ... Акъла ще му дойде в главата :)

zaraaa
08-24-2008, 19:39
Остави го да си реши, без да комуникираш с него, без да го притискаш, но запази достойнството си и не му позволявай да те разиграва :):):)

Erica
08-24-2008, 19:39
Ноември ставам на 16. Съзнавам, че е съвсем нормално да се уплаши от нещо или просто да съм му омръзнала... Нещата между нас наистина са(бяха) сериозни, дори семействата ни се сближиха.
Иначе има постоянни подмятания от приятелите му относно разликата ни и подозирам, че те са в дъното на всичко. Дано не съм права, защото излиза, че "принца на бял кон" е с характер на женски полов орган, ако позволява на дружките да определят това с кого да ходи... :?

Ами не ти остава нищо друго освен да изчакаш...Дори и да са намесени приятелите му...,ако той те обича ще се върне при теб...,но да ти кажа съмнявам се те да са намесени...,ако беше така едва ли щяхте да стигнете до година...и семействата ви да се сближат...Явно има друга причина...,която за сега той не ти е казал...А има ли вариянт да е замесено друго момиче...в смисъл да се е увлякъл по някоя девойка...

lenito_sf
08-24-2008, 19:57
разбирам че го обичаш много ами тогава почакай малко явно иска да си събере мислите относно вашата връзка но мисля че въпреки това че ти си по активната страна той също те обича толкова много колкото и ти него явно му е дошло повечко време все пак 1 година и нещо не е малко времеспоред мене ще те потърси съвсем скоро но ако пък НЕ няма да е единствения в твоето сърце тъй че... :)

258
08-24-2008, 20:07
Като иска време,дай му време :!: На моменти всеки човек има нужда да помисли.Това не значи,че ще скъсате (но е много вероятно).Изчакай и виж какво ще стане.Успех! :)

NeLLy_BaBy
08-24-2008, 20:08
Да наистина остави го за известно време да помисли и дано нещата се оправят м/у вас. Нормално е понякога в единия да се появят съмнения, дано при товя човек са краткотрайни. :)

Marina__
08-24-2008, 20:41
Ще го оставя разбира се. Далеч съм от мисълта да му се лепна точно в този момент... :)

pitan4icata
08-24-2008, 21:41
spokoino spored men vseki ima nujda ot mlako po4ivka ot edna seriozna vryzka ne se pritesnqvai ;) pusni go sega i kat se saberet se postari da razbere6 kav e bil problema ,za da go otstranite

i pi6i da kaje6 kat se opraite ;)

huligankata
08-24-2008, 22:07
Може да се намира в кофти период, може да се чувства несигурен и т.н. Малко глупаво е постъпил като не ти е казал още при самата поява на неудовлетвореност, че му липсва нещо. Все пак мисля, че е доста възможно да остане сам за известно време и да осъзнае, че му липсваш и те обича и т.н. и да се върне - мисля, че така и ще стане ( и се надявам ). Времето ще покаже.

Marina__
08-25-2008, 15:34
До преди малко говорихме - няколко часа. Той сам поиска това. Оказва, че него просто го е страх...страх го е, че нещата между нас с течение на времето стават все по-сериозни, а това е първата му връзка по-дълга от месец или два. Каза ми нещо, от което още не мога да спра да се усмихвам - че всичко между нас досега е било като приказка и иска тази приказка да продължи :). С две думи - има светлина в тунела...слава богу :).