PDA

View Full Version : Как да му кажа,че...?



You can take me there..
08-24-2008, 19:04
Ей сладури (говоря предимно за момичетата,защото въпросът ми е към тях :P ) вие как бихте казали на едно момче,с доста странен характер,че искате да бъдете с него? Ситуацията е следната: познаваме се ЛИЧНО от няколко месеца,но и преди се знаехме кои сме...и на мен от известно време започна прекалено много да ми харесва това момче...пишем си по скайп,разменихме си тел. номерата... и веднъж една моя приятелка ми каза,че е сключила сделка с него - тя ме дава на него,а той на нея ще и даде един негов приятел .... :lol: знам,че звучи смешно и глупаво,но аз за това не съм виновна...та да се върна на въпроса си..и той се съгласил с тая сделка..но аз незнам как да постъпя..незнам как и по какъв начин да му кажа,че искам да съм с него....незнам също и как ще реагира,понеже както вече споменах характерът му е доста особен. Мерси предварително на всички,които могат да ми помогнат.И моля - без обиди...знам и че темата не е за този раздел,но понеже забелязах,че тук влизат най-много хора реших да я пусна тук :) :-)

т.1
коалка

SpOrTs_GiRl
08-24-2008, 19:06
Темата е за раздел "Любов".
И все пак .. ех знам ли .. Прави му намеци, виж как ще реагира и дали ще отговори ..

You can take me there..
08-24-2008, 19:09
:) искам и да отбележа,че с това "да бъда с него" имам предвид секс... :-D :-D

SpOrTs_GiRl
08-24-2008, 19:16
Ехеее така кажи .. :D Под "да бъда с него" обикновено се разбира, че искаш връзка ..
Иначе пак ти казвам - намеци ала-бала .. Виж как ще реагира, дали ще отговори .. ;)

sh3_1s_7h3_0n3
08-24-2008, 19:20
Абе, защо трябва да му казваш? Покажи му го, ако върже - супер, ако ли не, значи е бавен и няма какво да се занимаваш. 8-)

haterkata
08-24-2008, 19:26
Абе, защо трябва да му казваш? Покажи му го, ако върже - супер, ако ли не, значи е бавен и няма какво да се занимаваш. 8-)


йеп

jambo_bs
08-24-2008, 19:30
Абе, защо трябва да му казваш? Покажи му го, ако върже - супер, ако ли не, значи е бавен и няма какво да се занимаваш. 8-)


+1 8)

BaBy_bS
08-24-2008, 19:32
според мен да накараш (думата е силна)момче да спи с теб е 100 пъти по-лесно от колкото да го накараш да ходите. :)

You can take me there..
08-25-2008, 08:47
мс многоо :-) ако има още някой,който може да каже нещо по темата е съм му благодарна :P

Love0nlyMyself
08-25-2008, 08:49
според мен да накараш (думата е силна)момче да спи с теб е 100 пъти по-лесно от колкото да го накараш да ходите. :)

+1

vaseto0o
08-25-2008, 09:35
Сложи си прашки и къса поличка и се наведи пред него все едо си изтървала нешщо 8-)
Леко курвенски номер но момчето ще полудее :grin:

angelovarna
08-25-2008, 11:02
Момче съм.
Кажи му го директно, докато сте у вас или у тях. Ако почне да мънка и да показва, че му е неудобно или не може - почни да действаш. Ако пък момчето тръгне да се дърпа и бяга - майната му, явно ще да е маносан. :)
А това с навеждането и изтърването... аз ако съм бих си помислил това:
- тази моята как се е облякла, кой знае откъде се връща
- ух, поредната курвентия.
Последното което ще пожелая е да правим секс ако не сме го правили до момента. Бих пожелал ако сме го правили вече или ако съм с нея само за секс, без излишни залъгалки.

Така че драга, съветвам те да пробваш това, което ти казах по-горе.
Няма нищо по-"сладко" за мъжките уши от това, една жена да му каже "искам те в мен" или нещо от сорта. Всички си падаме по мръсници. Така че играй мръсно!

SMoKe_BoY
08-25-2008, 12:10
Момче съм.
Кажи му го директно, докато сте у вас или у тях. Ако почне да мънка и да показва, че му е неудобно или не може - почни да действаш. Ако пък момчето тръгне да се дърпа и бяга - майната му, явно ще да е маносан. :)
А това с навеждането и изтърването... аз ако съм бих си помислил това:
- тази моята как се е облякла, кой знае откъде се връща
- ух, поредната курвентия.
Последното което ще пожелая е да правим секс ако не сме го правили до момента. Бих пожелал ако сме го правили вече или ако съм с нея само за секс, без излишни залъгалки.

Така че драга, съветвам те да пробваш това, което ти казах по-горе.
Няма нищо по-"сладко" за мъжките уши от това, една жена да му каже "искам те в мен" или нещо от сорта. Всички си падаме по мръсници. Така че играй мръсно!\

Dobre kazano

DeVoi4eTo
08-25-2008, 12:49
ако е само секс...тва е най-лесното нещо което можеш да поискаш от момче...малко са и тези който биха отказали :-D

You can take me there..
08-25-2008, 13:03
ммм само секс e.... но той имa доста странен характер и незнам как ще реагира... искам aкo ми oткажe да cи ocтанем приятели,a не да ce пoдминaвамe ... това е eдинствeнoто нещо,кoeто мe притеcнява... но ще прoбвам.... 'щото многo го искам това момче.....a цeлта oпрaвдава cpeдcтвата :-D =D> :evil:

ScaRLett*
08-26-2008, 23:02
Ти ме разби,чета си аз искам да бъда с него,и в следващия коментар-под искам да бъда с него,разбирайте ИСКАМ СЕКС ахах.Няма лошо всъщност,но незнам какъв савет да ти дам..мисля,че в твоя случай трябва да си директна и да му го кажеш.Все пак има ли момче,което НЕ иска 8-)

elitssa_
09-02-2008, 06:30
прави му nqkbi sp nebrejni namecii y6 ot ligavnq...ii zavisii reakciite i tei :-)

zaraaa
09-02-2008, 08:22
Абе, защо трябва да му казваш? Покажи му го, ако върже - супер, ако ли не, значи е бавен и няма какво да се занимаваш. 8-)

Точно така