PDA

View Full Version : Вадене на зъб с местна упойка



lady_forever
08-24-2008, 19:46
Vadili li sa vi zab s mestna uspoika? Predstoi mi takava procedura i sam dosta uplashena.Nqkoi moi priqteli kazva che boli mnogooooo,osobeno kogato se slaga upoikata- sas sprincovka v nepceto. :-k :-k :-k :-k :-k :-k :neutral: :neutral: :? :?


Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

OneGirl
08-24-2008, 20:11
Недей да се плашиш излищно.Когато ти бият упоиката не боли ,чувстваш нещо като леко щипване.А самото вадене на зъб и то не боли(е лека болка можеш да усетиш но тва е).Недей да се притеснявяш за това :) .На мен ми вадиха зъб преди 3 дни

fire_of_dreams
08-24-2008, 20:18
На мен ми вадеха преди няколко години 2 зъба. Тогава бях 4 клас и си спомням, че бях много уплашена. Упойката е точно като щипване-нищо особено. А самото вадене изобщо не го усещаш, защото имаш упойка. Чувството е странно, но не неприятно и не боли. Знам, че не може да не те е страх, обаче не е толкова страшно, колкото си го представяш. Спокойно и успех!

lady_forever
08-24-2008, 20:20
mersi...uspokoqvash me... :o :o :o :o

Blab
08-24-2008, 20:23
От коя месТност е? :-D

ПП:спокойно, ще мине!
ППП:Няколко пъти са ми вадили ноктите на краката. Там бият лидокаин(май) на 6 места в дадения пръст(включително под нокътя). Жива съм, тъй че, спокойно!:)

MostHated
08-24-2008, 21:04
Никога не са ми вадили зъб с упойка... сериозно, на зъболекар само 1 път ми сложиха упойка да ми вадят нерв, пак не исках, оня настоява.. аз НЕ! категорично, накрая само като ми дръпна оня нерф леко, викам даввай 2-3 инжекции братле! :D :D :D 8-)

ElinoOor
08-24-2008, 21:47
хах няма страшно иглата е мнооого тънка и нищо не усещаш ако е добър зъболекаря ще ти удари леко зъба за да провери и ако още те боли ще сложи още упойка.. :)

betterman
06-22-2011, 17:12
Кажете упоика с която да не се Чуства болка при вадене за зъб със 3 корена :(

_InSaNe_
06-23-2011, 09:37
да,вадили са ми и колко ще те "боли",зависи от това как си настроена.. самото вадене не боли изоообщо ,само ти клатчт главата наляво надясно :D а от упойката ще усетиш едно много много леко боцване ... абе като цяло няма никакъв повод за притеснение!

betterman
06-25-2011, 14:11
Какво леко обождане от упоиката бе? на мен са ми били и знам квое... Дори избягах преди да ми извадят зъба

potrebitelllll
07-06-2011, 08:49
Ами някой знае ли какво е когато вадят мъдрец че на мен ще ми вадят 2 горни...и освен това нз как ще успеят тъй като челюста ми е по малка в смисъл дори започват да излизат напред,а да не говорим че страха ми е страшно голям тъй като попадам все на едни зъболекари....

selenasky
07-06-2011, 23:52
Едно време на запад са ги вадели с клещи и упойката е била уиски :D :razz: Ти от местна упойка се страхуваш - изтръпва ти мястото около зъба и не усещаш ;)

betterman
07-07-2011, 05:26
Едно време на запад са ги вадели с клещи и упойката е била уиски :D :razz: Ти от местна упойка се страхуваш - изтръпва ти мястото около зъба и не усещаш ;)

Ама гарантираш ли ми че няма да усетя ?

betterman
07-07-2011, 05:37
Ами някой знае ли какво е когато вадят мъдрец че на мен ще ми вадят 2 горни...и освен това нз как ще успеят тъй като челюста ми е по малка в смисъл дори започват да излизат напред,а да не говорим че страха ми е страшно голям тъй като попадам все на едни зъболекари....

И аз съм така, просто незнам каква ще е болката, сигорно до припадане :-#