PDA

View Full Version : Смесване???



gree_girl
08-24-2008, 20:47
Не знам темата дали е за тук, ако не е съжелявам. Чувала съм, че не трябва да се смесват хапчета с алкохол. Та въпроса ми е защо и каква ще е реакцията. Знам, че не сте лекари, но ако знаете нещо. Ако е от значение - водка с деазепам съм смесила. Мерси много на всички!!! :-)

RiseGirl
08-24-2008, 21:00
Едно е сигурно, резултатът от хапчетата няма да е положителен :)

gree_girl
08-24-2008, 21:02
Ама ще има ли повръщане ииииии нещо от сорта?

Blab
08-24-2008, 21:03
Хъмм, не знам.
Признавам си, че съм зависима от лекарства, специално към аналгина.
Като пия аналгинче, след като съм пила, алкохолът ме завърта бурно, но ме пуска по-скоро от обичайно.
А ти, предполагам, не си ги смесвала в промишлени дози, тъй че, всичко ще е оукей.

gree_girl
08-24-2008, 21:35
Ем не, чаша водка и половин хапче, ама ...

kalpazanka
08-25-2008, 07:36
Не си пила никакви хапчета! Ако наистина беше погълнала диАзепам, щеше да го напишеш правилно! ОК, искаш да знаеш последствията ли? Ми Диазепам прекратява дихателната верига на определено ниво и ти се доспива. Като налееш алкохол, може да таковаш мамата на черния си дроб / и на какво ли още не/. Отделно потискаш НС, респективно дихателните центрове. Прави си изводите какво си докарваш!

И още нещо- стига с това "знам, че не сте лекари". Нищо че форумът е за тийнове, си имаме прависти, програмисти, икономисти и медици /настоящи и бъдещи/!

Boyd
08-25-2008, 08:57
Хапчетата по принцип са органични съединения и...не рискувай, не знаеш какво може да стане след смесването им с етанол.

А и мисля, че не трябва антибиотици да се смесват..за хапчета не знам, но не рискувай.

kalpazanka
08-25-2008, 13:43
Лекарства /без значение дали антибиотик, антидепресант, противохелминтен или противотрематоден препарат/ не се смесват с алкохол! Пише го на всяка всяко упътване към медикамента!

gree_girl
08-25-2008, 13:59
Мерси много на всички :)

macety_91
08-27-2008, 18:21
oo ne se pritesnqvai,ni6to nqma da stane...edin p1t mi bqha bili nqkakva vajna vaksina....i s16tata ve4er bqh na rojden den i se napih... :D bqh zabravila za injekciqta...ama ni6to ne mi stana ...samo umrqh ot pritesnenie

kalpazanka
08-27-2008, 19:30
oo ne se pritesnqvai,ni6to nqma da stane...edin p1t mi bqha bili nqkakva vajna vaksina....i s16tata ve4er bqh na rojden den i se napih... :D bqh zabravila za injekciqta...ama ni6to ne mi stana ...samo umrqh ot pritesnenie
Не можеш да сравняваш ваксината с Диазепам-а!!! Ако не ти е известно, от комбинацията алкохол+приспивателно се умира!/ако не сте го зацепили от предните ми постове/

gree_girl
08-27-2008, 20:32
Мерси ного на всички мнения :-) оживях :grin: