PDA

View Full Version : Относно раздел "Музика и ТВ"



LINKNOT
08-24-2008, 23:36
Повечето потребителни вместо да помолят за песен в направената за целта тема,те пишат нова! Клик (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=121958)

Омръзна ми да виждам заглавия от сорта на "Помощ!!!" , "Търся песен" , "Хееееелп,песен?!!!" .. :x

Предлагам такива теми да се заключват,за да се научат най-накрая къде да ги търсят и да не пълнят раздела със спам! ..

Моля,направете нещо по въпроса. Сигурна съм,че не само мен това ме дразни.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
08-25-2008, 09:35
В тези теми мненията са прекалено много и отделните искания на потребител не се забелязват.. Колкото една нова тема.. Не мисля, че това пречи с нещо.. По - лесно е..

DjBaloon
08-25-2008, 10:32
И аз съм на горното мнение
Може да не се забележи това за което питаш
докато ако пуснеш нова тема няма начин да не се види
кофти.. но факт :)

LiveFlower
08-25-2008, 12:09
И аз съм на горното мнение
Може да не се забележи това за което питаш
докато ако пуснеш нова тема няма начин да не се види
кофти.. но факт :)+1 v taq tema deto vsi4ki si iskat pesnite e dooooosta golqma oburkvaciq,za6toto nikoi ne pomaga a vseki tursi :-o

Lucho
08-25-2008, 12:31
Наистина е тъпо,когато някой идиот започне да се прави на оригинален.. :x

LINKNOT
08-25-2008, 22:03
В такъв случай хайде да заключим темата и да напълним раздела с отделни такива за всяка песен .. ! Какъв е смисъла да я има като ще се правят своеволия ..

RiseGirl
08-26-2008, 06:18
Такива теми от типа "Тази песен", "Моля помогнете", "Спешно е" и т.н. са неизбежни, защото все ще се намери някой, който няма да е видял общата теми, която служи за търсене на песни :)

swords1010
08-26-2008, 07:30
В крайна сметка всеки е свободен да си пусне нова тема, щом го иска. Не е издадено правило, задължаващо потребителите, търсещи песен да използват въпросната тема. Аз също бих си пуснал нова тема и това в никакъв случай не е СПАМ!

GbSy
08-26-2008, 11:54
А не може ли просто темата "Ако търсите някоя песен, пишете ТУК", да стане "ВАЖНА"? Така на всички ще им е по-лесно да я видят и съответно да пишат в нея!

AceXe
08-26-2008, 12:17
А не може ли просто темата "Ако търсите някоя песен, пишете ТУК", да стане "ВАЖНА"? Така на всички ще им е по-лесно да я видят и съответно да пишат в нея!

И такъв спам ще падне там...

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-26-2008, 16:28
И аз съм на горното мнение
Може да не се забележи това за което питаш
докато ако пуснеш нова тема няма начин да не се види
кофти.. но факт :)

^ Съгласна с батко ми. :)

NightSky
08-26-2008, 16:53
По-добре всеки да си пуска отделна тема. Така няма да става объркване.

WaterLilly
08-26-2008, 17:14
Мисля, че е най-добре такива теми да се заключват, темата за търсенето на песни да е важна, но да се прави нова примерно на всеки 50 страници, за да е по-кратка и да не е толкова объркано. Друго не се сещам.

LINKNOT
09-02-2008, 04:53
Мисля, че е най-добре такива теми да се заключват, темата за търсенето на песни да е важна, но да се прави нова примерно на всеки 50 страници, за да е по-кратка и да не е толкова объркано. Друго не се сещам.

Напълно съгласна.

SuNsEt
09-02-2008, 14:21
Съгласна съм с авторката.Сега остава да чакаме дали модовете ще одобрят идеята. :-o

mhmhmhmhm
09-02-2008, 18:54
И аз съм на горното мнение
Може да не се забележи това за което питаш
докато ако пуснеш нова тема няма начин да не се види
кофти.. но факт :)+1 v taq tema deto vsi4ki si iskat pesnite e dooooosta golqma oburkvaciq,za6toto nikoi ne pomaga a vseki tursi :-oабе то много трудно да утидиш в www.youtube.com www.zazz.bg да напишеш това което търсиш и след това да истеглиш клипа и да го конвексираш в мп3 :neutral:
За мене е трудно.
А и плюс това не всички търсят песен по име