PDA

View Full Version : ТЪМНИ КРЪГОВЕ ПОД ОЧИТЕ



viks4ety
08-25-2008, 01:01
ПОМОЩ! на 16 съм и имам тъмни сенки под очите по рождение! Във всякакви сайтове чета само за маски и продукти за премахване на сенки от умора, недоспиване...! но моите са по рождение :( не излизам от къщи без 10 слоя фон дьо тен дори до магазина! Е, веднъж пробвах да отида без грим на училище и получих коментари от рода на "да не си била на купон; препила ли си; да не си се дрогирала; оле какво ти е станало; плакала ли си; спала ли си изобщо тази нощ......" и други.. Ходих на дерматолог и ми казаха че кожата под очите ми била много тънка и прозирала за това било така и ми препоръчаха някакво кремче 15 мл за 40 лв! копувах си 2 пъти и го ползвах 2 месеца! ефект имаше докато е на мен, измия ли си лицето... ефект-никакъв! Срам ме е да изляза така по улиците а знам че с тези гримове след 10 години на човек няма да приличам :( препоръчайте ми нещо! незнам дали химически пилинг ще помогне или някакви инжекции! всичко ще направя само да знам че ще има ефект! :(

SeaEatsShips
08-25-2008, 01:26
на 16 си ако почнеш с тея химии.. не вярвам чак пък толкова да си зле :shock:
бтв и аз имам кръгове по рождние личат много понякога слагала съм какво ли не ама вече не им обръщам внимание

blackfate
08-25-2008, 05:35
И аз съм със сенки под очите дето не се махат от нищо, обаче вече не ми пука, предпочитам да се ебавам, да не спах, и тн, отколкото да си сложа на лицето 10 пласта ФДТ и да съм папчива като краставица ...
Обаче ти вече си насадила във съучениците ти, че си с "безпроблемното" лице (с мн ФДТ) и че си без такива кръгове ... Ще ти е по трудно ... На мен вече не ми пречат, обаче що не ползваш онова кремче дето са ти го дали, нали е имало ефект

WaterLilly
08-25-2008, 06:06
Може да имаш проблеми с бъбреците, на лекар да те преглеждат за това ходила ли си?

WithLove
08-25-2008, 06:57
Не ти прочетох темата,но ми е ясно эа какво става дума,эащото и аэ имам огромни тъмни кръгове под очите.По-добре не се эанимавай с тъпите химии,които са эа жени над 30,първо,и второ-ефект няма да има.Най-добре се постарай да се наспиваш като човек.

RiseGirl
08-25-2008, 07:15
Пробва ли с резенчета от краставица, пликчета от билков чай /вече използван, препоръчва се да е лайка/ и кубчета лед. :)

GbSy
08-25-2008, 07:53
И аз имам тъмни кръгове под очите по рождение, но не им обръщам внимание, защото само аз си ги виждам.
Не се занимавай с химии и фон дьо тени - само ще си усложниш живота.
Ползвай го онова кремче, нали има ефект? Като си измиеш лицето се маха само, значи не си мий лицето през 3 часа и ще стои по-дълго ефекта, може и цял ден да си останеш с него и да нямаш проблеми. Пък и аз смятам, че при продължителна употреба ще подейства положително!

pink_n1
08-25-2008, 08:01
И аз имам по рождение, и мойта кожа е тънка и така да се каже прозира, ама мен ме свикнаха и не питат дали не съм спала или квото и да е... просто не ми пука, че ги имам и не слагам нито фон дьо тен, нито нищо.

mysterious93
08-25-2008, 08:25
Не ти прочетох темата,но ми е ясно эа какво става дума,эащото и аэ имам огромни тъмни кръгове под очите.По-добре не се эанимавай с тъпите химии,които са эа жени над 30,първо,и второ-ефект няма да има.Най-добре се постарай да се наспиваш като човек.

еми да я беше прочела..тя каза че не е от недоспиване.по темата да не ти пука :P и пробва ли с това което ти предложи oth_fenka :)

viks4ety
08-25-2008, 12:58
не, не съм пробвала с пликчета чай и краставички! тъмните кръгове са ми наследство от баба ми :( като малка на всички снимки съм все едно съм ревала цяла нощ :( и аз имам много познати с тъмни кръгове но проблемът при нето една от тях не е толкова очевиден! а кремчето което споменах съвсем леко изсветлява за да може да слагам по малко ФДТ! без ФДТ пак са си доста видими :(