PDA

View Full Version : Курсове в ОТ



Loshotia
08-25-2008, 07:51
Някой да знае кога започват записванията и самите курсове в Образователни технологии?

amazonkata90
08-25-2008, 08:14
Има групи, които започнаха през май. Сега през септември ще се сформират нови. Отиди до някой техен офис и попитай за по-сигурно. :)

Loshotia
08-25-2008, 08:51
Ами пуснах темата, когато никой не ми вдигаше в офиса им. Сега се свързах с тях и ми казаха, че има от началото на септември и от средата. Сега ще ходя да се записвам. Амазонката90, ти ще ходиш ли там?

Izzy_
08-25-2008, 11:12
Запиши се отрано да не стане като с мен,едвам ми намериха място.Просто още в началото и всичко и пълно.

DjBaloon
08-25-2008, 11:56
Не са им хубави...
Мога да те посъветвам към други.. но не мисля че е уместно в темата,може да се счете за реклама,ако си заинтересована ми пиши 8)

Loshotia
08-25-2008, 12:07
Ходих да се запиша днес. Аз миналата година ходих и си бях доволна. Познати от там страшно високи оценки изкараха

amazonkata90
08-25-2008, 12:20
Амазонката90, ти ще ходиш ли там?

Аз ги започнах с майската група (да бъда по-точна, тръгнах в средата на юни и сега в момента съм с една тема назад) и в началото на септември трябва да звъня на госпожата, за да продължавам да наваксвам. Иначе за едномесечните си наблюдения мога да кажа, че съм доволна. Преподавателят ми е амбициозен, изпитва ме всеки път, обяснява всичко подробно, темите са добри (като изключим някои правописни грешки в учебника, но те са очевидни). Да се уточня, говоря за темите по история. Имам познати, които ходиха там тази година и изкараха оценки от порядъка на 5.25 до 5.63. Е, имам и познати, които пак ходиха там и имаха четворки, но тук вече всичко си зависи от самия човек - дали е решен да си седне на г*за и да учи. :)

Loshotia
08-25-2008, 12:55
^така е. Братовчедка ми ходи при университетски преподавател по история, но предаде бял лист, защото нищо не знаеше по темата. И аз по история ще ходя.