PDA

View Full Version : притеснение..



LuCkY_YoU
08-25-2008, 09:26
така..цикълът трябваше да ми дойде в петък, и тогава имах съвсем леко прокървяване,но беше тъмно на цвят и след това нищо..от снощи ми тече съвсем леко(с ежедневна превръзка съм),но е кафяво на цвят.това нормално ли е??има ли повод за притеснение?обикновено ми е така когато ми свърщва,но не знам какво да мисля..


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Bellatrix
08-25-2008, 09:47
ами може да си прави игрички. И моя понякога ме изумява :D Зависи. На колко си години? Може още да не е съвсем регулиран :o

vuvs
08-25-2008, 09:48
в същото положение съм в момента никога не ми е ставало така но мисля че е от времето и тея горещини :)

blackfate
08-25-2008, 09:50
Ми 1во ми кажи на колко години си...
После от колко години имаш менструация ..
Правиш ли секс ... или си девствена....
Със или без презерватив ...
Да ви се е късал презерватив ....
Ако мислиш, че има някакъв проблем и гаф, може да направиш един шуър чек ... но 1во ми отг. на горните въпроси ...

sladkata_bebz
08-25-2008, 09:50
Лятото често се случва в тези жеги,би трябвало скоро да има включване :-D Пък и както каза преди мен Bellatrix може още да не е регулиран

purple__love
08-25-2008, 09:51
ne se trevoji...napulno normalno e...po4ti pri vsqka jena zapo4va i svur6va taka...

LuCkY_YoU
08-25-2008, 09:52
Ми 1во ми кажи на колко години си...
После от колко години имаш менструация ..
Правиш ли секс ... или си девствена....
Със или без презерватив ...
Да ви се е късал презерватив ....
Ако мислиш, че има някакъв проблем и гаф, може да направиш един шуър чек ... но 1во ми отг. на горните въпроси ...
на 18 съм,имам цикъл от 4-5 години и правя секс винаги с презерватив...

blackfate
08-25-2008, 10:31
Ми 1во ми кажи на колко години си...
После от колко години имаш менструация ..
Правиш ли секс ... или си девствена....
Със или без презерватив ...
Да ви се е късал презерватив ....
Ако мислиш, че има някакъв проблем и гаф, може да направиш един шуър чек ... но 1во ми отг. на горните въпроси ...
на 18 съм,имам цикъл от 4-5 години и правя секс винаги с презерватив...

Еми значи би трябвало да се е регулирал... Според мене да е от жегите, ако до 1-2 дена не избие по силно може да посетиш лекар, за консултация

bibanchetyyy
12-29-2008, 13:02
еми може още да не е регулирано :)