PDA

View Full Version : Любов или сходство на характери?



lollipopche
08-25-2008, 09:40
Spored vas sashtestvuva li istinskata lubov ili vsicho e vapros na shodstvo na harakteri,darjanie i dori vanshen vid?I ako mislite che Tq sashtestvuva vie namerili li ste q :?:

Sunny_stz
08-25-2008, 10:25
Ами преди вярвах в нея,но няколко пъти ме нараняваха и сега съм доста предпазлива и не се отдавам напълно на чувствата!Може и да съществува истинската любов,но това е много рядък случай!Понякога всичко е въпрос на химия както каза ти сходство на характери,интереси....,но след време това изчезва!

mgxpower
08-25-2008, 10:27
Зависи от хората ! Аз съм я намерил и вярвам в нея
за някой може да е сходство на характери , интереси
както искате го наричайте , но аз се будя всеки ден и заспивам
с мисълта за нея това е много повече и от любов това е вълшебство
радвам се ,че го изпитвам и тя го изпитва абе всичко е розово!

suitable
08-25-2008, 10:29
Любовта е съвсем друго нещо.. всеки си я приема, както си знае.. всеки си живее живота, преминавайки през различни премеждия, осъвършенствайки своите принципи.. това, че повечето търсят сходство в характерите - не означава, че други няма да бъдат привлечени от различията.. всеки може да бъде привлечен от всичко.. така че не можем да си вадим каквито и да са изводи..

angelcheeee_93
08-25-2008, 10:34
pri men sa6testvuva istinska lubov pone za sega,ina4e horata nqma6e da se jenqt,dali nqkoi bi tarpql cql jivot lubimiq/lubimata si ot uvajenie? az li4no ne.no vse pak ima razli4ni hora,ima daje takiva deto se jenqt po smetka.pri edni sa6testvuva istinskata lubov,pri drugi ne. :)

miloto_girl_4e
08-25-2008, 10:52
Вярвам в истинската любов, но точно в момента не я изпитвам за съжаление.. Още съм в процес на издирването и :)
Дали тя е сходство на характери, интереси, привличане и т.н - няма значение, всеки я приема различно, въпросът е двамата души да се обичат, да се подкрепят и разбират, пък дали са заедно, защото обичат самият човек(външността му примерно) или, защото просто се разбират перфектно според мен няма значение :)

mgxpower
08-25-2008, 10:53
Вярвам в истинската любов, но точно в момента не я изпитвам за съжаление.. Още съм в процес на издирването и :)
Дали тя е сходство на характери, интереси, привличане и т.н - няма значение, всеки я приема различно, въпросът е двамата души да се обичат, да се подкрепят и разбират, пък дали са заедно, защото обичат самият човек(външността му примерно) или, защото просто се разбират перфектно според мен няма значение :) Избери мен избери мен :oops:

hilaryto
08-25-2008, 11:09
истинска любов :lol: Абе може и да ме опрекнете,но според мен няма!Има просто яко чукане временно привързване и зашеметяване на тиквата и това е..... :)

krem4et0
08-25-2008, 11:36
С мъжа на външен вид не си приличаме, характерите ни са ужасно различни. Дори мирогледът ни е различен. той е търпелив и винаги се държи мило с мен. Аз избухвам и често викам.......ако не е любов, защо сме заедно? Определено не е защото си приличаме.

Да, вярвам в любовта. Изпатвам толкова силна любов, че чак сърцето ме стяга и ме боли. Като го видя имам чувството, че ще умра от любов по него. не мога да го изразя и опиша....просто е така. Понякога ме е страх от чувствата ми. Страхувам се, че прекалено много обичам и тази любов ще ме задуши......просто не мога да съм без него. не искам да съм без него. Ще спра да живея(е, не буквално де), ако не е до мен....

BaiToq
08-25-2008, 16:55
Не съм я намерил,
поне не съм я намирал споделена.
Може би съществува.

VilleBaby
08-25-2008, 16:59
Аз определено мисля , че съществува...за съжаление не съм Го намерила още , но има време :) за жалост не всеки намира половинката си :( аз силно се надявам да я намеря :) :-)

PLuScHeTo
08-25-2008, 17:07
Вярвам в любовта, онази любов, която те кара да не спиш... онази, която разбърква всичко в теб... Вярвам, че всеки ще изживее своята красива приказка ... :-)