PDA

View Full Version : синки по краката



ifcheTyYyYy
08-25-2008, 11:35
Кажете някакъв начин да скрия петната по краката ми.Те са като синини но не ме болят и не съм се удряла...или с нещо да ги мажа.. незнам :) :-o :oops: :oops: :? :(

scanadal
08-25-2008, 11:45
Дай инфо от къде са ти се появили тези петна.Ако наистина наподобяват синини,изчакай и те с времето ще се махнат от само себе си.А ако са някви пигментни такива,опитай с избелващ крем да ги намажеш.Но трябва задължително да ходиш с дълъг панталон,или да използваш крем с мн висока УВ защита,за да не си изгориш кожата от слънцето.

Ai4ka
08-25-2008, 12:09
Да наистина как изглеждат петната от какво са според теб ? да не би да си се ударила някаде без да разбереш :) ако е мн сериозно отиди на дерматолог еи така неизлизат петна по кожата :? :? :?

Ifi
08-25-2008, 20:34
Аз имам мн Белези по краката от падане с колело от пъпки които сам разчешала и са станали белези Не се махат :cry: като се изпеча лятото затамняват но продалжават да се виждат :cry:

VilleBaby
08-25-2008, 21:18
хаха ми и аз имам белези по краката...и разни такива...ама не ми пука вече честно казано :lol: преди мн се приятеснявах ама кво от тва няя да се махнат...на морето почернях , леко се заличиха ам не напълно...

ger4e7y
08-26-2008, 11:38
пф аз още от бебе имам огромен белег на крака по рождение :D така че спох ;) и аз не си харесвам караката ;)

babity
08-26-2008, 12:09
аз пък имах доскоро едни тъмни петна върху кожата на краката. О морето самата ми кожа беше станала на петна, но някои наистина приличаха на синки... обаче се махнаха отсамо себе си

GbSy
08-26-2008, 12:22
Аз пък бях чела в "Космополитън", че синките по краката може да са причинени и от някакви хапчета... Отивам да проверя.

Такам, намерих статията, сега ще я напиша...



Неприятни синки

При младите жени е често срещано да имат синки. Появата им е резултат от пиенето на болкоуспокояващи като ибупрофен и аспирин. Те водят до по-бавно кръвосъсиране, което причиниява засядане на кръвта под кожата, каквато е синката. Сама по себе си тя не е проблем, но дори от чисто козметична гледна точка може да се замислиш дали да не намалиш лекарствата. Синините може да означават, че напоследък леко прекаляваш с алкохола, защото приемът му в по-големи количества също влияе върху процесите на кръвосъсиране.

Ifi
08-27-2008, 19:03
Не моите са просто ужас като с въздушна пушка се едно са ме стреляли :(

crocsi
08-27-2008, 19:13
Не моите са просто ужас като с въздушна пушка се едно са ме стреляли :(
:D и на мен понякога ми се появяват и наистина не знам от какво може да са.