PDA

View Full Version : Съвсем се обърках...моля за съвет



FreeSpirit
08-25-2008, 12:12
Здравейте ;)
както се вижда имам приятел от почти 6 месеца...само дето с него сега сме разделени...не сме скъсали, просто сме на 450км разтояние и не сме се виждали от десетина дена...
знам че му е криво и на мен ми е гадно, но няма как...аз не мога да се прибера преди сем. си...
Проблема е там, че той се държи тъпо, когато сме разделени по този начин...общуваме по телефона и в скайп, но той е кисел и раздразнителен.И преди ми го е правел, като се е налагало да съм извън града, но този път вече прекалява...дразни се, затова че не сме се виждали и че не мога да му обърна внимание...в един момент си пишем съвсем спокойно и после се усеща, че съм на 450км от него и започва да се цупи...
Криво му било, било му писнало от всичко и това е...

Някой може ли да ми даде съвет какво да правя.....не мога да разбера защо ми го прави...вместо да се радва, че поне можем да си пишем (щото аз преди това бях 5дена на планина и даже не се чувахме) той се цупи и се държи като малко дете....

Извинявам се за романа, ама исках да дам малко повече инфо ;)

mysterious93
08-25-2008, 12:15
ами само временно ли ще сте разделени(разстоянието имам предвид) или...?

FreeSpirit
08-25-2008, 12:28
Края на месеца се прибирам...най-късно на 31 можем да се видим, ако разбира се има желание да излезе с мен :)

Summer_Spirit
08-25-2008, 12:55
Навярно е наясно,че няма начин да се прибереш.А когато се чувате и си пишете-това не му е достатъчно и вместо както ти са казала да се радва на малкото иска повече-нормално. Според мен е най-добре да му казваш,че и ти искаш да си с него,но просто не е възможно в момента и че любовта преди всичко е свобода. :) Айде и успех!

serenity3
08-25-2008, 13:24
Mi da doide pri tebe pi4a kakvo 4aka :grin:

Sweet__Dream
08-25-2008, 14:51
Вероятно го е страх да не те загуби.Опровергай мнението му.Говори си с него спокойно.Всичко ще се нареди.Успех! :wink: :)

FreeSpirit
08-26-2008, 09:04
Побърква ме :cry: :cry:
Снощи ми заяви, че мн добре знаел, че без него съм по-добре и си прекарвам по-хубаво тука, защото той не бил покрай мен....
Ами и тука имам фр-ве(момичета и момчета) излизам, нормално е, забавлявам се....просто ме изкарва извън кожата ми:@
После започна да говори за това, как иска да прекара последните дни преди да започне новата учебна година с мен(той ще учи в др гр) и искам да сме заедно колкото се може повече и за трябвало да му кажа, дали имам желание за това или да не хранел напразни надежди да е с мен....Иначе казва, че аз съм се държала лапешки, това какво е ми кажете ???

Доказала съм му мн пъти, че държа на него и че искам да сме заедно...мн добре го разбира и знае(щото даже и със сем. съм имала проблеми, щото сме заедно...ама не се разделихме)и пак все в нещо се съмнява , даже е почнал да ме ревнува(което ме вбесява адски мн.
:( :( :( :cry: :cry:

otkachalkataaa
08-26-2008, 11:34
Навярно е наясно,че няма начин да се прибереш.А когато се чувате и си пишете-това не му е достатъчно и вместо както ти са казала да се радва на малкото иска повече-нормално. Според мен е най-добре да му казваш,че и ти искаш да си с него,но просто не е възможно в момента и че любовта преди всичко е свобода. :) Айде и успех!

+1 Успех! \:D/ \:D/ \:D/

angelcheeee_93
08-26-2008, 11:39
spoko i az sam taka ,v druga darjava sam i s nego ne sme se vijdali ot 2 meseca,ne 10 dena ,predstavi si nie kak se 4uvstvame :cry: naistina e mn bolezneno da si dale4 ot 4oveka ,kogoto obi4a6 ,no moq priqtel me razbira,za6toto ne zavisi ot men kade 6te bada.ina4e i nie se 4uvame vseki den po skaip,dobre 4e e skaip,ina4eeee......kadeto e semistvoto mi tam sam i az.a tvoq priqtel mojebi e sviknal da e s teb v pove4eto vreme i sega da mu e kofti.,spoko tova e vremenno,kogato se pribere6 do takava stepen 6te si lipsvate ,4e 6te zabravite za razstoqnieto koeto vi e delqlo.
:)

FreeSpirit
08-26-2008, 15:31
надявам се да сте прави :)
Благодаря мн на всички.... :)

NightSky
08-26-2008, 17:39
Като се върнеш нещата ще се нормализират. А дотогава гледай да не го дразниш по скайп, за да не се цупи много.

kiss me baby
08-26-2008, 17:50
ami imah sa6tata istoriq samo deto toi e ot 4ehiq a az ot BG.vijdahme se vednaj godi6no za po-malko ot mesec i parvite dni ot prestoqt mu tyk dori ne si govorihme.toi ne razbira moqt ezik nito az negoviqt.be6e po4nal da hodi na uroci za balgarskiq ama se pak za tolkos malko vreme ne moje da nau4i ezika a i si ima dostata4no zadaljeniq.osven 4e hodi na daskalo,tren futbol,pee v hip hop grupa,v 4ehiq ne e kato v Bg a ima mnoo snqg i togava se zanimava i s drygi ne6ta kato ski,snowboard i dr.kato cqlo e mnogo sladak.pada si malko lo6o mom4e oba4e s men se darji prekrasno i spored men vraskite ot rastoqnie sa mnogo dobri i bih iskala da imam o6te takia vrazki.qko e mnogo.prodaljavai da bade6 s negy

FreeSpirit
08-26-2008, 18:31
Ами то нашата връзка скоро ще стане от разстояние...щото той ще учи в град на 120км от моя....
Аз бих могла да поддържам такава връзка, но нз дали той ще може...не за др, ама щото не може да живее без да му се обръща внимание :D :D :D