PDA

View Full Version : Аз,той,родителите ми-УЖАС!



ScaRLett*
08-25-2008, 13:10
Знам,че темата със сигурност е поставяна много пъти,за което предварително се извинявам!Но това положение не се издържа вече.На 15 години съм,приятеля ми е на 21.Проблема е,че родителите ми не го одобряват изобщо-би могло да се каже,че дори го мразят.Проблема е,че са чували доста лоши неща за него,и не му дават шанс да докаже,че въпреки нещата който прави ме обича и може да се промени. Дайте ми някакъв съвет понеже тук всеки е безпристрастен.

serenity3
08-25-2008, 13:28
Абе аз не мога да разбера много ли ви е кеф така да си ходите с 7-8 години по-големи от вас.Ми естествено,че родителите ти няма да го одобрят :-D как да одобрят човек,които е толкова по-голям от тебе.Замисли се малко :-o :?

Giva
08-25-2008, 13:29
Обясни на вашите как стоят нещата а пък ако си сигурна в него можеш да го запознаеш с тях и да се надяваш да им направи добро впечатление

ell_ownz
08-25-2008, 13:30
kak puk ne ti e neudobno da hodish s tolkova po vuzrasten? Kak my vikash na galeno, "tate" ?

krisiiiiito
08-25-2008, 13:52
kak puk ne ti e neudobno da hodish s tolkova po vuzrasten? Kak my vikash na galeno, "tate" ? ехе чак пък татее е прекалено 8-) амаа наистина къде и вие се хващате с толкова големи бе??!? :?

MiLeNcHeToO
08-25-2008, 13:54
Абе аз не мога да разбера много ли ви е кеф така да си ходите с 7-8 години по-големи от вас.Ми естествено,че родителите ти няма да го одобрят :-D как да одобрят човек,които е толкова по-голям от тебе.Замисли се малко :-o :?
+1

CenCe
08-25-2008, 14:26
абе кви ги говорите.. тва са 6 години разлика.. не 15..не 20 Камо ли да давате коментари от типа как му викаш "тате" ли :? :? Аз съм на 16 а приятелят ми е н 20 и кво..никога не съм имала проблеми с наще относно възрастта :) Тук по скоро ства въпрос за това, че не го харесват като човек нейните родители! за чувствата възраст няма... Е ест ако момичето е на 25 а момчето на 31 няма да кажете нещо подобно може би защото момичето вече е жена...
А по темата обясни им това, което пишеш и тук, поговори с тях открито.Нека те кажат своите страхове, ти своето мнение и да се изясните.И все пак ти също трябва да си напълно убедена, че те не са прави в преценката си! :)

nelegalen
08-25-2008, 14:31
Изобщо не се учудвам че родителите ти не одобряват вашата връзка :(
Според мен проблема идва от това че вашите се притесняват той да не те използва по някакъв начин и това че те са чули " че е лошо момче".
Говори с тях , обясни им че той не е такав за какъвто го мислят и да се срещнат с него.
А колкото до родителите ти - те са твойте родители и винаги ще се притесняват за теб и ще искат най-доброто за теб :) :)

sasha_90
08-25-2008, 15:02
Проблема,според мен,не е само в разликата.Най-вероятно е в това,че не му вярват.Притесняват се за момичето,все пак е на 15.А и всички родители биха се притеснявали ако 15 годишната им дъщеря излиза с 21 годишно момче,на което му се носи уж(може да са само клюкарски коментари) лоша слава.

Marina__
08-25-2008, 15:20
абе кви ги говорите.. тва са 6 години разлика.. не 15..не 20 Камо ли да давате коментари от типа как му викаш "тате" ли :? :? Аз съм на 16 а приятелят ми е н 20 и кво..никога не съм имала проблеми с наще относно възрастта :) Тук по скоро ства въпрос за това, че не го харесват като човек нейните родители! за чувствата възраст няма... Е ест ако момичето е на 25 а момчето на 31 няма да кажете нещо подобно може би защото момичето вече е жена...
А по темата обясни им това, което пишеш и тук, поговори с тях открито.Нека те кажат своите страхове, ти своето мнение и да се изясните.И все пак ти също трябва да си напълно убедена, че те не са прави в преценката си! :)

+1 Най-смисленото мнение по темата. ScaRLett*, минала съм по твоя път и зная какво е - с приятеля ми имаме 5 години разлика, а започнахме да ходим малко преди да навърша 15 :). Наистина, послушай ceci_i_vlado и се нядавам вашите да те разберат. Аз имах този късмет с моите родители :).

П.П. Ако не е тайна каква толкова лоша слава има твоя принц? :)

serenity3
08-25-2008, 15:33
абе кви ги говорите.. тва са 6 години разлика.. не 15..не 20 Камо ли да давате коментари от типа как му викаш "тате" ли. Аз съм на 16 а приятелят ми е н 20 и кво..никога не съм имала проблеми с наще относно възрастта. Тук по скоро ства въпрос за това, че не го харесват като човек нейните родители! за чувствата възраст няма... Е ест ако момичето е на 25 а момчето на 31 няма да кажете нещо подобно може би защото момичето вече е жена...
А по темата обясни им това, което пишеш и тук, поговори с тях открито.Нека те кажат своите страхове, ти своето мнение и да се изясните.И все пак ти също трябва да си напълно убедена, че те не са прави в преценката си!Mi purvo momi4eto e mnogo malko za 21 godi6en i mnogo qsno,4e 6te gi govorim takiva,a puk ti kato si s chetiri godini po malka ot gadjeto si tova si e tvoq rabota.Molq te da ne dava6 primer na drugite.taka,4e po dobre si zamul4i po taq teme.I estestveno,4e,ako momi4eto e na 25 i mom4eto na 31 ili obratnoto e suvsem druga rabota pone i dvamata 6te sa dostatu4no zreli,za da osuznaqt kakvo iskat.A tova momi4e e vse o6te dete taka,4e molq te vuzdurjai se ot takiva komentari. :x

Marina__
08-25-2008, 15:52
serenity3, ако двамата се разбират възрастта не би трябвало да е проблем. Ако на 15 според теб тя е дете, то би следвало по пътя на логиката ти, да кажеш, че по принцип е малка да има каквото и да било гадже(независимо на 21 или 12 години :D ) - децата нямат гаджета, нали така? :). Също така, не виждам защо ceci_i_vlado да не може да дава съвети, пък ти да можеш...
Друг е въпроса, защо на пича му се носи кофти слава. :)

serenity3
08-25-2008, 16:09
Az ne sum kazal,4e ne moje da dava suveti prosto kazah da se vuzdurja ot takiva,koito nqmat smisul.Puk 6to se otnasq do istinskata tema prosto tq e mnogo po-malka ot 4oveka i prosto tq za nego e dete ili hlape ili kakto tam si go obqsni6.

serenity3
08-25-2008, 16:10
Puk i,za6to decata da nqmat gadjeta be,neka si imat. :grin:

Marina__
08-25-2008, 16:12
Az ne sum kazal,4e ne moje da dava suveti prosto kazah da se vuzdurja ot takiva,koito nqmat smisul.Puk 6to se otnasq do istinskata tema prosto tq e mnogo po-malka ot 4oveka i prosto tq za nego e dete ili hlape ili kakto tam si go obqsni6.

Интересно как реши, че твоите съвети имат смисъл...Бих поспорила, но това е тема на друг разговор, нека не разводняваме темата :) . Пак ти казвам, възрастта НЕ определя дали даден човек "става" за друг, пък ти си мисли каквото искаш. Със здраве!

serenity3
08-25-2008, 16:14
Aide sus zdrave aide i s dobri 4uvstva. :grin: Vsi4ko e humor i na 6ega,taka 4e ne se vprqgai. :D 8-)

sladku_bebzi
08-25-2008, 16:32
И кво толко като е с 6 год по-голям?
И на 25 да беше,
според мен пак нямаше да е пролем!
А иначе ти и ваще говорили ли сте за него?
В сми те да кажат кво не им хар,
ти да ги опровергаеш -
а бе да го обсъдите на дълго и широко..
Иначе пробвай се да ги убедиш
да се съгласят да го поканиш във вас
и дано да разберат защо си с него.

PlayeRR
08-25-2008, 16:53
На мен лично тези връзки са ми много странни.Просто на този етап разликата си казва думата(едно е той да е на 30 ти на 25,но сега има много по-голямо значение).Просто е нормално да имате различни интереси-той да мисли за университет,работа и професия(макар че щом се занимава с малки момичета явно още не е дорасал и не е поел отговорност в живота си или не иска да постигне нищо в този живот),а ти-за училище,интриги с приятелки и т.н.Единственото,което може да ви свързва е секса(а една връзка много трудно се гради единствено на това)
Просто в момента вие би трябвало да сте от различни светове(различни интереси,различни приятели,различни приоритети,цели и разбирания)При положение,че му се носи лоша слава,значи има защо.Пред теб може да изглежда друг,но ти си на възраст,в която е много лесно да се заблудиш и подлъжеш(особенно ако подмамвача е на 21 и с много опит).Колкото и голяма да изглеждаш ти все още не си готова за връзка с такъв човек.
Вашите са много прави!!!Аз,ако съм на мястото на баща ти и ми излизаш с някакъв съмнителен 21-годишен тип направо ще полудея-направо взимам щангата от колата и го смилам от бой,та дори ти да не го познаеш.И после някак по-лесно ще приема нещата,които си правила с този тип!!!
Sorry бях малко груб,но просто аз така мисля,може вие да сте изключение от общия случай,който описах по-горе и дано е така!!!

ScaRLett*
08-25-2008, 16:57
Имам чувството,чe някой от вас не са имали връзка с по-голям.И изобщо не съм казвала,че проблема е в годините! Все пак благодаря много на някой от хората,който прочетоха и разбраxа за какво става въпрос-ще постъпя така,както сте ме посъветвали понеже не виждам друг начин :)

LovePreslava
08-27-2008, 17:37
Миличка имах същия проблем с сегашният ми приятел,но ше ти кажа,че и това ще отмине ако той е мега настоятелен за тебе..буквално да прави всичко,за да е с тебе.. Вашите ще забележат това и може би поне малко ще си променят мнението за него.. Ако той наистина те обича а и ти него.. тази пречка ще може да бъде премината. Много трудно,но ще може :)

LovePreslava
08-27-2008, 17:58
Миличка имах същия проблем с сегашният ми приятел,но ше ти кажа,че и това ще отмине ако той е мега настоятелен за тебе..буквално да прави всичко,за да е с тебе.. Вашите ще забележат това и може би поне малко ще си променят мнението за него.. Ако той наистина те обича а и ти него.. тази пречка ще може да бъде премината. Много трудно,но ще може :)

angelcheeee_93
08-27-2008, 18:15
ох имам същия проблем и ходя с момче на 20,обаче на6ите хи4 не удобряват връзката ни.особено татко е строго против.сега малко взеха да свикват,но като зана4ало 6те е добре да им обясни6 ,4е си има6 акъл в главата и знае6 какво прави6.останалото е въпрос на време .като пораснем няма къде да идат :)