PDA

View Full Version : Тя



kalinapet
08-25-2008, 13:21
Тя беше самотно момиче. Живееше в този град вече 4 години, а не познаваше почти никой - само 2-3 човека. Не се чувстваше добре в училище - повечето й съученици я тормозеха и обиждаха. Положението вкъщи също не беше розово - от както баща й се пенсионира и дойде да живее в града с тяхпостоянно й се караше и ч караше да върши най-тежката работа, а той по цял ден лежеше и гледаше телевизия.
Тя имаше сестра, която живееше в същия град, но рядко й обръщаше внимание - да, имаше си свои грижи и проблеми - изтегли пари от банката, за да си купи кола и се чудеше как ще ги върне след това. Понякога се сещаше, че има сестра, но в тези редки случаи я канеше да спи при нея за една нощ и след това отново я забравяше.
Нашето момиче имаше много мечти, една от които да замине в друга държава, за да учи, но тъй като живееше в България родителите й нямаха достатъчно пари, за да плащат образование в чужбина.
След дълго умоляване те й купиха компютър, за да може да си помага в учението - след един месец този компютър започна да става причина тя всеки ден да се кара с баща си. Майка й работеше постоянно - беше прекалено уморена и тъй като беше разочарована от сестрата на момичето, постоянно викаше по нея, за да си излее гнева.
Тя беше комплексирана заради това, че повечето хора казваха за нея, че е грозна и ужасна. В жалкия й живот нямаше никакъв лъч светлина. Беше прекалено уморена от упреци и реши да сложи край на този живот.

Следва продължение.

Очаквам мненията ви. :)

MiLeNcHeToO
08-25-2008, 14:08
Браво,много е хубаво,ще чакаме продължение.. :)

CenCe
08-25-2008, 14:45
дано все пак да има щастлив край 8)

GbSy
08-25-2008, 18:50
Едно въпросче: Да не би да описваш живота си?

Иначе ми хареса. Замисълът може да се развие още повече - с повече подробности и детайли, и не толкова плахо! Успех! (:

zaraaa
08-25-2008, 20:35
Едно въпросче: Да не би да описваш живота си?

Иначе ми хареса. Замисълът може да се развие още повече - с повече подробности и детайли, и не толкова плахо! Успех! (:


+1 и аз искам да попитам същото :)

kalinapet
08-25-2008, 20:42
Не. Не е моят живот - просто една творческа измислица. :)