PDA

View Full Version : Въпросче...За любовта от растояние...



FucKtheSyStem
08-25-2008, 14:01
Здравейте! Скоро дойде в Варна братовчеда на един приятел за 2 седмици.Той живее в дрг град по Черноморието.,на около 125 км от тука...Та ние се влюбихме наистина много силно но той ест трябваше да замине и ще може да идва само за ваканциите...А аз ще ходя така през 2 седмици за по два дена...Аз съм на 14 а той на 15 и мислим той като стане на 18 да се измести във варна и да живеем заедно...Е,мислите ли че ще успеем да издържим дотогава и дали той ще ми изневерява...макар че и двамата сме девствени естествено :(

MiMcHeToOo
08-25-2008, 14:06
О, Боже... :shock: Не знам дали ще издържите до тогава, честно. На мен не ми се вярва, но все пак всичко хубаво ви пожелавам ;)

&)
08-25-2008, 14:06
той няма да е мъж ако не ти изневери поне веднъж 8-)

serenity3
08-25-2008, 14:22
Ще ме побъркаш от смях.Ами вземете правете планове още от сега кога ще се жените. :razz: Пък колкото до изневярата-не се тревожи,и да ти изневери няма да научиш.Така,че можеш да спиш спокойно. 8-)

CenCe
08-25-2008, 14:43
не избързвате ли малко с плановете :D От колко време ходите... ние с гаджето ми сме заедно от мн време и все още не сме си правили никкви такива планове 8) Изчакай да видят как ще се развият нещата.А по въпроса..то от вас зависи :) Ние е не може да знаем дали ще се получи вс това или не 8-) Успех

serenity3
08-25-2008, 14:59
&)
той няма да е мъж ако не ти изневери поне веднъж napulno vqrno

sasha_90
08-25-2008, 15:24
И как така се влюбихте за толкова кратко,че и бъдеще обмисляте?

Lacey_66
08-25-2008, 15:29
:shock: аМи верно е че малко избързвате с плановете .... но ако не ти изневери до тогава .... ше го призная :D Мм дано да се задържите двамката до тогава ... и да успеете за изпълните плановете си :-P

TheNewReligion
08-25-2008, 15:35
Правите глупави планове, които съм почти сигурна, че няма да успеете да осъществите. За мен връзката от разтояние е прекалено болезнена и за двамата партньори. Никога не бих тръгнала с момче, което живее далеч от мен. Както и да е. Въпреки това ти пожелавам да успеете да запазите връзката си. :)

zaraaa
08-25-2008, 20:03
Никой не може да знае дали ще се задържите толкова дълго време, времето ще покаже :) Не обмисляйте бъдещето, защото котката каквото мислела, мишката го разваляла, така че..... 8-) А сега щом можете да се виждате, в смисъл ти можеш да ходиш при него - ок, няма проблем, вижте как ще е, как ще се развие връзката ви - Желая ви успех, макар, че съм скептично настроена към връзките от разстояние :)

asasfdf
08-25-2008, 20:13
все ще ти изневери през времето, когато не сте в един град..а това с плановете не го разбирам..сигурно и двамата сте влюбени един в друг, но допускам възможността той да те е омотал с идеи за общо бъдеще, за да постигне нещо..
не мога да знам дали ще издържите до следващото лято или през следващите 3-4, но ви пожелам успех

mysterious93
08-25-2008, 20:14
абе не мисля че ще стане нещо..най-малкото за толкова много време (цели 3 год) ще си харесате други...това е нещо моментно

AceXe
08-25-2008, 20:19
Ама вие сте братовчеди бре... За каква любов говорите ?

FucKtheSyStem
08-25-2008, 20:33
Ама вие сте братовчеди бре... За каква любов говорите ?

Казах братовчед НА МОЙ ПРИЯТЕЛ :( Няма значение...Благодаря на другите за отговорите...Знам че времето ще покаже и все пак исках да видя и други гледни точки...Благодаря :)

soul1199
08-25-2008, 21:02
nedei,tazi vruzka e obre4ena,kazvam ti go ot li4en opit,125 km tva sa adski mnogo,pak ne si bila kat men na 16o0 km :-o ,nqma smisal samo 6e strada6 po-dobre ne pravi ni6o,ostanevi ne6ata na sudbata

Lost_Kiss
08-25-2008, 21:31
:razz: :razz: Незнам за него дали ще ти изневерява.. ама ти самата няма да изтърпиш .. ам.. колко... 4 ГОДИНИ... Но виж.. връзка от разтояние има... аз вярвам в нея... но всичко си зависи от вас...

Най-важното е до каква степен се харесвате.. ако е голяма .. честито... може да излезе нещо...

Хайде късмет, аз си лягам да спа 8-)

kiss me baby
08-25-2008, 21:47
ami 4esno da ti kaja mislq 4e do 18 godini nqma da istarpite.da ne me 4ue dqvola ama raztoqnieto sazdava naprejenie i pri dvama vi i po4vate da se draznite i da se karate ot nai malkoto.mislq 4e s ideite za savmestniqt jivot malko pribarzvate no vse pak vi pojelavam kasmet i dano da se polu4i si4ko koeto ste zaplanyvali :-)

GreenFairy
08-27-2008, 09:47
Според мен 125км не са чак толкова много, аз съм на 250км от моят слънчо, и това не ми е най-голямата пречка. Разстоянието не е чак толкова много, но от сега мога да ти кажа че няма да стане. Просто защото нито един от двама ви има свободата да ходи при другият когато поиска. Не мисля и че имате финансовата възможност да ходите насам натам. Просто се откажи, 3-4 години са адски много време и съм сигурна че единият от двама ви няма да издържи.

desiinkaa
08-27-2008, 21:45
maleee ti si v su6tata sitoaciq kato menee ujas znam kakvo ti e az sum s moq priqtel ot 1 godina purvite nqkolko meseca mi izneverqva6e..priema6e vruzkata ni za 6ega..a i bqhme mn dale4 edin ot drug az sum ot sf toi ot sandanski haresvam si go o6te ot malka...noo ve4ee ne e su6to toi se promeni ne mi izneverqva a ako go napravi vinagi mi kazva..no da ostavim tova na druga strana
mn sum mislila po tozi vupros i 6te ti kaja istinata..az mislq 4e takava vruzka nqma nikakvo bide6te ;( ti sama 6te se overi6 4e ako ne ste si pisali 1 sedmica ne ste se vijdali ne ti se e obajdal..sama 6te se obedi6 4e ne ste edin za drug i moje6 bez nego..nali se se6ta6 drugo si e 4oveka kogoto obi4a6 da e so teb da te podkrepq v sqka edna trudnost da te obi4a da ti go pokazva..nz pomisli si mn hubavo..nadqvam se pone malko da sum ti pomognala :)

rakiQ
08-30-2008, 09:04
еми и аз бая хлътнах по едно момиче от форума, НО за съжаление и то е от друг град :-# аз съм от стара загора, тя от софия. въпреки всичко, съм й обещал, че в най-скоро време ще дойда отново в софия, за да се видим на живо, защото моят брат живее там от 5 години и се надявам да ме разбере и да ми помогне. дано момичето ми остиска и не се влюби в някой друг през това време, че ще се срина психически... лошото е, че не знам колко често мога да ходя до софия да си я виждам. само в 1 съм сигурен - след 2 години ще уча там и ако все още изпитваме някъкви чувства един към друг, ще се вземем. звучи много оптимистично, дано да имам късмет. и на теб ти пожелавам късмет и не се отказвай от плановете си. бъди постоянна и вярвай, че нещата ще се наредят!
мн готино!ак мислиш винаги положително на нещата ще станат ! :)

frutty
08-30-2008, 09:10
Аз имам същия проблем в момента.Харесвам момче,което е от Бургас,аз не.Имаме телефонните си номера и скайповете си.Пишем си всеки ден.Така поддържаме поне едно приятелско ниво.Няма как да има нещо повече на този етап. :( :)

pandelka
08-30-2008, 09:24
Еее до 18 има мн време...ще сте се забравили 100 пъти :D .

nicolepcd
08-30-2008, 10:16
Отиваш много напред в бъдещето... Щом сте в една държава не е страшно... а и все пак ще се виждате по няколко пъти в месеца :shock: Мен питаш ли ме, като сме с разстояние около 2000км и се виждаме лятото само за около месец 8-) Не си пишем по интернет, а по телефона пак не говорим много често :D Аз не му мисля много... каквото стане-стане 8) Поне няма да си писнем 8-)

AnChItOoOo
08-30-2008, 10:20
Помолете родителите си да ви изместят в една и съща детска градина 8) :lol:

ShadowzZz
08-30-2008, 10:58
Хмм.. наистина е много времето... Иначе и аз съм в същото положение... от 1 година и нещо ... Той е на 200 км от мен и аз ходя при него само ваканциите за по седмица някъде... И миналата година,когато всичко започна уж се харесвахме кво беше.. когато се прибрах вкъщи си писахме,по телефона говорихме и накрая започнахме да се караме и какво ли не и скъсахме,но следващата ваканция,когато се видяхме всичко започна отново и решихме,че всичко ще е много по-сериозно и сега сме все още заедно.. въпреки,че не се виждаме,а говорим по телефона той продължава да ме подкрепя и наистина всичко си е супер :) Много държим един на друг.. И наистина ти пожелавам и с вас да стане така.. ама все пак си на 14 и животът е пред теб.. ще има много изкушения пред теб,а и пред него.. и не знам дали ще издържите.. ама с боля всичко се постига ;) успех :-)

lqlqlqq
08-30-2008, 12:12
хахх и планове правите .. а замисляла ли си се че той може да ти говори така само и само да му варжеш .. нещо познато :D а и ква е гаранцията че ти до тогава няма да срешнеш др момче и да се вюбиш в него ! Се пак успех ви желая .. :)

alex4o
08-30-2008, 13:50
Всички сме различни и само времето ще покаже при вас как е..аз например мислех чесно казано,че може да съществува "любов от разстояние",но..приятелят ми замина днес за Русе,защото е студент,няма да го има 15 дни..днес е едва първия а аз вече буквално ще се побъркам,много ми липсва..така че..при мен лично нещата с връзката от разст не биха се получили..но на вас ви пожелавам УСПЕХ :) :)

little_elf
08-30-2008, 17:44
Лично аз не одобрявам връзките от разстояние :? .Прекалено трудно е да се поддържа такава една връзка,а и 4 години са много дълго време.Рано или късно единият ще си намери друг партнъор/ка и другият ще остане наранен.