PDA

View Full Version : Цигарите - след време ?!



spongkata
08-25-2008, 15:07
Цигари
Dr Teen iskam da popitam dali kato si pushil okolo 3-4 meseca neredovno kato men :] dali ako gi spra shte mi se izchisti i kruvta ot nikotin izobshto i dali ako prestana da pusha vaobshte tova che sm puhila shte ima nqkakvi posledstviq v budeshte :? poneje znam che kato pushish i trenirash se zaduhvash po-burzo i ako spra no sm pushila predi dali shte se zaduhvam burzo ili poneje sm sprqla i nema :? malko go obqsnih oburkano..abe iskam da popitam dali ako spra da pusha ova che sm pushila 3-4 meseca shte ima posledstviq ili shte se premahnat nalepite ot drobovete i nikotina ot kruvta s vremeto..ne iskam da pusha veche i da si vredq na zdraveto i zatova iskam da znam shte sm mnogo blagodarna ako mi otgovorite :))))
Отговор
Ако спреш цигарите сега, ще е най-благоприятно

Той не отговори на въпроса ми както аз поисках..Можете ли вие да ми отговорите по-обстоятелствено,защото неговия отговор не ме одоблетворява :?

spongkata
08-25-2008, 15:09
iskam da popitam dali poneje sm pushila predi shte se zaduhvam po-burzo i za v budeshte i shte si ostanat nalepite po beliq drop ili poneje sm sprqla shte se izchisti s vremeto vsichki otrovi v organizma mi ?!

eclipseee
08-25-2008, 20:47
И аз бях така по едно време, 2-3 месеца пушех нередовно, спрях ги и след време не се задъхвах като тичах и правех коремни. Ще отмине ефекта им (при мен беше за около 2 седмици) :)

spongkata
08-25-2008, 20:53
oxx..nai-nakraq nqkoi mi otgovori na vuprosa koito me muchi..blagodarq ti mnogo :-) :-)

eclipseee
08-25-2008, 21:26
Няма проблем :-) Правилно си решила да не се тровиш! Айде успехи!

dudumaster
08-30-2008, 18:18
ще отмине ве нема проблеми аз съм пушил 6 и 7 клас по 1 кутия на ден, немаш проблеми са съм 11 спортувам секи ден почти и няям никви проблеми, може да се увредиш от поне 5-6 години пушеше и никакъв спорт, или към 10 ако спортуваш, :)