PDA

View Full Version : Сериозни връзки?



mini_brutal_barbie
08-25-2008, 16:49
Колко време смятате,че е нужно,за да определите,че връзката ви с даден човек е сериозна?

BaiToq
08-25-2008, 16:50
Мног0 си ме кефите всички B сайта ОБИЧАМ ВИИИИ !!

Пак питам!
Бай Тоя в това число ли е?

По темата-зависи как двамата
показват чувствата си.
За едни може 3 месеца да са достатъчни,
за да бъдат сигурни един в друг,
други може никога да не се заобичат.

kalpazanka
08-25-2008, 16:51
Времето не е критерий! Усеща се! Като се заговори за живеене заедно, когато се принудиш да отидеш в чужбина, за да изкараш пари, за да издържаш бъдещото си семейство, това е признак за сериозна връзка! Когато започнете да планувате съвместното си съжителство, като започнат разговорите за деца, това е признак, че връзката става сериозна! Всякакви лиготии от сорта на "Обичкам те" не важат!

NightSky
08-25-2008, 17:10
Няма точно определени критерии. Но ако говорите за общо бъдеще и правите стъпки в тази насока, значи връзката е сериозна. За мен продължителността на връзката не е много показателна.

fifinkathefreak
08-25-2008, 17:15
Въпроса не е до време,а до чувства.
Почувствах,че връзката ми е сериозна,когато установих дет ай уонна хев хис бейбис ( :D ),при положение,че до скоро не бях привърженичка на това,да имам деца :)

hahavteen
08-25-2008, 17:17
Подкрепям че времето не е критерий.
Всичко е до партньорите и до техните разбирания за "сериозна връзка".

GetNasty
08-25-2008, 17:20
за мен няма сериозна връзка докато не чукнеш златната сватба, всичко друго е глупост и някви си мечти за нещо сериозно. :)

mini_brutal_barbie
08-25-2008, 17:26
da be Bai Toq obi4am te !!

asasfdf
08-25-2008, 17:52
когато двамата са се опознали до някаква степен и "се обичат"..

258
08-25-2008, 17:56
За мен и 1 месец ще е сериозна връзка :D
А иначе зависи от това как те си го чувстват.Ако чувстваш,че имаш сериозна връзка-имаш,ако не-нямаш 8-)

Barbie
08-26-2008, 07:26
Не е въпрос на време. Може би на отдаденост и близост. Аз приех връзката с приятеля ми за сериозна още от самото начало...защото вече бях влюбена, знаех какво изпитвам и знаех, че съм готова на много, за да бъде той щастлив.

Естествено, с времето чувствата ни, а съответно и връзката, още повече се задълбочават...

miss_asi
08-26-2008, 07:36
И според мене не зависи от времето.Зависи от това да имате планове и за в бъдеще.Зависи и от това дали си имате доверие.Същото така когато сте далеч един от друг да се интересувате как е другия.

SINDEL
08-26-2008, 08:10
Сериозно е, когато се оби4ате. Може да са минали няколко месеца или година, няма зна4ение. При мен поне се усеща кога си пасвам с даден 4овек и бих могла да остана дълго време с него.

xxxSnowflakexxx
08-26-2008, 08:12
Няма точно определени критерии. Но ако говорите за общо бъдеще и правите стъпки в тази насока, значи връзката е сериозна. За мен продължителността на връзката не е много показателна.
+1

MartyParty
08-26-2008, 08:15
Обикновено след няколко месеца,но зависи от нагласата.Ако съм си казала,че не искам нищо сериозно,шансовете нещата да се задълбочат са минимални.

soul1199
08-26-2008, 08:26
ami 1 mesec,ama zavisi i ot 4oveka :)

In_my_dreams
08-26-2008, 11:19
не мисля,че има определен период от време...всичко си зависи от човека и от сериозността на самата връзка :)

Insatiable
08-26-2008, 11:22
Трябват ми действия, чувства, доказващи сериозността на връзката. Времето не е толкова определящо, макар че и то е важно. :)

cinderella_gugutka
08-26-2008, 11:23
еми по принцип аз мога от на4алото още да разбера кво става между нас и кво може да стане....ама по принцип ако една връзка издържи 2 -3 месеца на4и е сериозна :D

angelcheeee_93
08-26-2008, 11:23
vremeto ne e ot zna4enie.2-ma du6i mogat da hodqt ot 2 godini,ama daje naprimer ako ne sa se celuvali kva seriozna vrazka e tova??
:? zavisi ot 4uvstvata.

UnaBletoLoVeU
08-26-2008, 11:57
vremeto ne e ot zna4enie.2-ma du6i mogat da hodqt ot 2 godini,ama daje naprimer ako ne sa se celuvali kva seriozna vrazka e tova??
:? zavisi ot 4uvstvata.

:razz: :razz: :razz:

Как двама души ще ходят от две години и няма да са се целували?
И освен това как двама души ще ходят две години, ако нямат поне мъничко чувства?
И аз ако имам някакви чувства към някого, това значи ли че сме в сериозна връзка?

angelcheeee_93
08-26-2008, 12:00
Пуснато на: Вто Авг 26, 2008 2:57 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

angelcheeee_93 написа:
vremeto ne e ot zna4enie.2-ma du6i mogat da hodqt ot 2 godini,ama daje naprimer ako ne sa se celuvali kva seriozna vrazka e tova??
zavisi ot 4uvstvata.




Как двама души ще ходят от две години и няма да са се целували?
И освен това как двама души ще ходят две години, ако нямат поне мъничко чувства?
И аз ако имам някакви чувства към някого, това значи ли че сме в сериозна връзка?
_________________

ami ima vsqkakvi slu4ai ,imah predvid ediniq da ima 4uvstva a dr ne.ili dori da sa malko .

krem4et0
08-27-2008, 14:43
Абе не е критерий. Не може да сте заедно от 2 дни и да казвате, че имате сериозна връзка. Тогава, когато той/тя стане част от живота ти, че не си представяш да не си с него/нея. Сериозна е, когато гледаш на взаимоотношенията ви сериозно. Не като пордното гадже, а като човекът, с който си сега и искаш да си дълго време.

м!sS wendy
08-27-2008, 17:37
Няма точно определени критерии. Но ако говорите за общо бъдеще и правите стъпки в тази насока, значи връзката е сериозна. За мен продължителността на връзката не е много показателна.

+1

Sensuality
08-27-2008, 17:56
не мисля,че има определен период от време...всичко си зависи от човека и от сериозността на самата връзка :)

+1 :)

FreeSpirit
08-27-2008, 18:21
Времето не е критерий! Усеща се! Като се заговори за живеене заедно, когато се принудиш да отидеш в чужбина, за да изкараш пари, за да издържаш бъдещото си семейство, това е признак за сериозна връзка! Когато започнете да планувате съвместното си съжителство, като започнат разговорите за деца, това е признак, че връзката става сериозна! Всякакви лиготии от сорта на "Обичкам те" не важат!

Ам мн се извинявам, ама си мислех че сайта е за пубери и в днешно време 18-19 годишни, все още не мислят за брак :D :D
Знам, че има и по-големи, които пишат тука, ама според автора(нз дали е момиче или момче) пита за връзка м/у пубери :-D

Всичко зависи от това как се чувствате заедно и какво влагате във връзката...с моя фр не мислим за брак и сем, но все пак смятаме връзката си за сериозна, защото сме заедно въпреки, че сме имали доста проблеми :)

`SunFlower`
08-27-2008, 18:24
на базата на личния ми опит.....ами гд още в самото начало можеш да се досетиш за какво иде реч....дали е по-сериозно или пък е айляшко....

dreaml1nd_
08-27-2008, 18:50
мМ за хората в самата връзка има значение само чувствата и така те си разбират дали е сериозна ... за хората отстрани времето има значение, за да кажат дали е сериозно
ама на кой влюбен му дреме мнението на околните :smt003

kiss me baby
08-27-2008, 21:46
spored mene vremeto ne e ot zna4enie.ot zna4enie sa otno6eniqta vi s dadeniq 4ovek,do kolko mojete da mu imate doverie i t.n.li4no az razbrah 4e sam vlubena v edinstvenoto za men mom4e o6te kogato mi hvana rakata da se zapoznaem,no i s tova mom4e nikoga nqma da badem zaedno...razbira se vseki e razli4en...

hahavteen
08-27-2008, 21:52
Абе не е критерий. Не може да сте заедно от 2 дни и да казвате, че имате сериозна връзка.

Да не забравяме обаче че има хора които на втория ден (буквално) заживяват заедно което показва че имат сериозни намерения все пак :)

DekoDenev
08-27-2008, 21:56
времето е без значение важни са споделените мигове през това време

krem4et0
08-28-2008, 06:36
Абе не е критерий. Не може да сте заедно от 2 дни и да казвате, че имате сериозна връзка.

Да не забравяме обаче че има хора които на втория ден (буквално) заживяват заедно което показва че имат сериозни намерения все пак :)
И колко хора от тези са дълго време заедно? А и говориш за зрели мъже и жени, а не за тийнове, за каквито е темата. не ми се спори. Нагледах са на прибързани бракове, в които си личи че няма любов, а всичко е защото са на 30+ и времето ги притиска. Колкото да уважавам тези мои познати(а и наистина са свестни момичета), не мога да проумея как може след 1 месечно познанство да решит да се ожените и на 3-тия месец след първата ви среща, да сте мъж и жена. Бях на 1 такава сватба, гледах диска от друга-личи си, че няма любов, личи си, че няма тръпка, личи си, че всичко е защото съм на години и вече ми е време.........Особно на тази, която гледах. Младоженецът изобщо не погледна дори булката си, едва я целуна за касетата........а именно те се познават от скоро.
Времето не е и критерий и в друга насока-ако сме 3 години заедно, значи нщата са супер сериозни. Там обаче присъстват други неща-навик, свикване да си с даден човек, приятелство, изживяни мигове...тези неща дори неволно задълбочават връзката. И все пак държа на своето-ако и двамата се сериозни и за тях това не е поредният флирт или забивка, значи връзката си е сериозна. зависи как си я почувствал.
Аз преди моят приятел не съм имала сериозна по моите разбирания връзка защото не съм почувствала сериозно отношение от другата страна. С него първите 2 месец изобщо не мислех, че е нещо сериозно. Харесвах го, беше ми приятно с него, но мислех, че е поредният с който си прекарвам добре. Нещата се задълбочиха с времето и едва към 3-тия месец усетих, че е нещо по-различно, за което си струва да се боря. До тогава изобщо не подозирах, че с него ще издържа повече от месец-2, а и не исках. Бях току-що приета стдентка, исках да общувам с много мъже, да ги опознавам, да се радвам на студентските години, а то какво стана.....? Не го обичах тогава. да, харесвах го много и някои случки ми показаха, че наистина съм хлътнала, но мислех, че е поредното хлътване, след което ще остана наранена и разочарована от мъжете. Може би, защото нещата се случиха постепенно при мен, а още по-постепенно и бавно при него, си мисля, че за истинската сериозна и ЗРЯЛА връзка трябва и определено време заедно. Трябва да се познавате добре, трябва да сте преди всичко добри приятели, трябва да се нагодите 1 към друг. Та ние още имаме разногласия по важни моменти във връзката ни. Сега след 4 години заедно, а какво ли е било преди това само ние си знаем. Трудно е 2-ма души да имат еднакъв мироглед. Още по-трудно е да си паснат от раз. Тия неща ги има 1 на милион. Всички останали трябва да се очупваме пкрай половинката си, да свикваме да сме заедно, за да изградим сериозни взаимоотношения.

kifla
08-28-2008, 06:40
Когато във връзката можете да разчитате един на друг в каквито и да е ситуации,когато се познавате толкова добре ,че дори знаете какво мислите в този момент...времето не е критерия за това дали връзката е сериозна .Има връзки ,които макар и продължили дълго време не могат да се определят за сериозни...важно е да се мисли за бъдещето и да се наслъждавате на това което имате!

paranoia
08-28-2008, 09:01
Всичко е въпрос на чувства

sasha_90
08-28-2008, 09:23
Наистина не зависи от времето.Важно е колко силни са чувствата,дали имаш достатъчно доверие на половинката,...

boriana
08-28-2008, 09:30
Всичко зависи от това колко си вярвате и колко добре се познавате един друг! Любов+Доверие+Разбирателст во= Сериозна връзка!!! :smt008

hrisiiiiii
08-28-2008, 09:31
Една връзка се гради цял живот!

NaNa_SladuRana
08-28-2008, 13:37
още в началото усещаш дали ще имаш бъдеще с този човек или не :)

SabrinaAa
08-28-2008, 21:19
Ami zavisi si ot 4ystvata...vremeto ne zna4i ni6to...ako ima lubov ima i seriozna vrazka...spored men!!! :P :P :P

MegabytE
08-28-2008, 22:02
Колко време смятате,че е нужно,за да определите,че връзката ви с даден човек е сериозна?
3 месеца, ако не и повече.

hahavteen
08-29-2008, 06:02
И колко хора от тези са дълго време заедно? А и говориш за зрели мъже и жени, а не за тийнове, за каквито е темата. не ми се спори.


Не го приемай толкова навътре де Креми :-)
Когато писах поста си се бях зачела из форума на сватбата.орг и имаше една тема за това кога са заживели с половинките си. Имаше мн които казаха още първите няколко дни или седмици защото са били студенти примерно и всеки си е имал собствена квартира и сега са заедно от години и се обичат което си личи по мненията им в други теми. Пък и имам едни познати 2 години по-големи от мене и са заедно от 16 годишни. Още преди да направят половин година той отиде да живее у тях въпреки че тя още беше в дома на родителите си и до сега всичко им е наред :) Има такива и такива двойки. На някои им трябва мн време докато се престрашат да се влюбят истински и да се нагодят един към друг а има други които още от първия месец знаят че това е човека за тях. Може би вярвам в това че след мн малко време може да заобичаш някого и да си сигурен че ще сте мн време заедно защото познавам такива двоики (кръстниците ми както и други познати на мама). :)
Иначе ако става дума за мене и моята предишна връзка... Ми може би малко преди да направим година почувствах че искам нещата между нас да станат наистина сериозни и започнахме да търсим начин да замине за Германия с мене. Наще също бяха сигурни че не са повърхностни нещата и уредиха всичко но за съжаление не се получиха нищо накрая :-o

krem4et0
08-29-2008, 06:51
slun4ice, може би съм прекалено предпазлива относно чувствата си. може би се боя да не бъда наранена пак и за това така се е получило лично с мен. нали знаеш, че и миналият опит влияе върху тези неща. И все пак тези хора за мен бъркат любовта и обичта с влюбването. Била съм влюбена доста пъти(като цяло съм влюбчива натура). И понеже знам колко силни са били първоначалните ми чувства, донякъде ги разбирам. Но по 1 или друга причина нещата не са се получавали. С времето ставаш просто по-предпазлив. Ако не си бил раняван нещата са дооооооста по-различни. но при все, че мъжете от мен са искали само да си легнем, а аз след като съм им отказала е последвало брутално и травмиращо зарязване........винаги в теб има съмнението-и той ли е такъв? не съм искала никога да пренасям миналия си опит върх връзката си. не съм сравнявала(поне не много), не съм си казвала и той е като всичко мъж. но просто съм била предпазлива. Защото съм склонна да се себераздавам, ако обичам някой(или съм влюбена), склонна съм да позволявам да ме третират като парцал, само и само да угодя на този, който харесвам. С тази си връзка не исках да е така. А знаех, че влюбя ли се силно и лудо, той може да ме мотае както си иска, защото съм твърде слаба, когато съм влюбена. Да, пак съм се унижавала заради него, но не и пред него. Пак съм се раздавала и продължавам да го правя заради нас. Пак съм всеотдайна и правя абсолютно всичко за да му е добре....но вече знам, че си струва. И понеже нещата излзоха малко извън темата, ще добавя, че ако усетя, че даден човек си струва(било то и приятел), мога да го обичам безусловно още на 3-тия ден. 1 моя приятелка тук в града и 1 колежка ги усетих още от начало. паснахме си и ги обичам адски много. С други е ставало по-постепенно. във времето и двете неща са устояли.....Мое и с мъжете дае така, но аз съм била в миналото си твърде прибързана и много съм страдала. Не исках пак да страдам така, не искам да страдам и занапред така. не сам на 15, че да имам сили да събирам парчета от разбто сърце...за това трябва да си го пазя повече.

Lost_Kiss
08-29-2008, 09:45
Мног0 си ме кефите всички B сайта ОБИЧАМ ВИИИИ !!

Пак питам!
Бай Тоя в това число ли е?

По темата-зависи как двамата
показват чувствата си.
За едни може 3 месеца да са достатъчни,
за да бъдат сигурни един в друг,
други може никога да не се заобичат.

+ one 8-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-29-2008, 22:36
много неща са важни .. не е само времето ..
с приятеля ми сме заедно вече почти 2 месеца но си се знаеше че ще да е нещо сериозно още от самото начало... от както се познаваме почти не сме пропускали ден без да се видим и отделяме МНОГО време 1 на друг.. 3 4 пъти в седмицата сме заедно за цял ден ... от сутринта до вечерта .. преживяли сме доста с него въпреки че сигурно си мислите .. "да бе 2 месееца кои знае кфо сте преживяли.." не е въпрос на време .. още когато тръгнахме знаех че и 2мата имаме сериозни намерения .. даже в момента планираме как да прекараме другото лято.. не казвам че още от пъвата седмица бяхме "лудо влюбени .." но покраи толкова много време прекарано заедно се опознахме по добре и осъзнахме че и 2мата намираме в другия нещо което отдавна сме търсили. не не е до време.. въпрос на чувства е ... при някои хора се появяват на 2рия ден при други на 2рия месец при трети на 2ратта година ... лично аз смятам че сме преживяли и прекарали толкова време заедо колкото има и двоики за 6 7 месеца не са .. *лично мнение* не целя да засегна никого но ...
при всеки е различно както казах .. :)

krem4et0
08-30-2008, 06:19
[B]a[N]D[i]T[k]a, времето прекарано с другия е важно за опознаването 1 на друг. Времето, в което не си с любимия човек също е важно-то ти изяснява въпси като-липсва ли ми?, пълноценна ли съм без него?, щастлива ли съм и без него?, след колко време раздяла, искам неистово да го видя. Тези въпроси, по-точно техните отговори, показват сериозността на отношенията ви. Въпреки, че докато моят беше в казармата, аз бях най-нещастния човек на света, сега се радвам, че сме преживели подобна раздяла, защото тя ми е дала отговор на тези въпроси. А отговорът ми е показал, че нещата са истински, искренни и сериозни.

alex4o
08-30-2008, 13:54
Няма точно определено време според мен..просто се чувства..може да го усетиш след месец,2,година илии...просто никога да не го усетиш.. :)

g-ca Edi koq si
08-30-2008, 17:20
зависи...когато и двамата почнете да се приемата напълно сериозно и да мислите за общо бъдеще вече може да се говори за сериозна връзка...всичко друго е вятър работа :-D

evilkaAaAa
08-30-2008, 19:50
ако двамата имат сериозни намерения и чувства един към друг, значи връзката е сериозна.