PDA

View Full Version : глупава история..?



sladka_______
08-25-2008, 17:20
Историята е много дълга и глупава! Преди 5,6 год. се запознах и подех с едно момче, след това разтоянието ни раздели , но си бяхме яцки близки и чувстава си останаха силни и при двамата... Миналата година се върна в моят град и пак тръгнахме, но нещо не се получи въпрени, че и двамата се обичахме много. Ппеди извесно време ми показа и каза, че държи на мен като беше до мен в труден момент, после имеше някви забивки се едно си бяхме заедно държахме си сметки каде ходим и т.н. Но нещо стана и стана студен дори не пише вече :o знам, че няма друго момиче към което да има чувства. Как да му покажа и кажа ( с разговор не става трябва някакво действие), че незнам какво се обърка , но ни е супер заедно и искам да съм с него! :(
На момчетата им е лесно напият се кажат обичам те и ние се размекнеме, а ние какво да правиме...!

MayKyTy
08-25-2008, 17:29
Ше се напиеш, ше му кайш "обичам те" иии той ше се размекне :D
Или другият вариант ше напрайш нещо, за да заздравиш връзката, нещо да я "поосвежиш" викам аз :)

Madn3s5
08-25-2008, 17:41
Ти го обичаш ОК,а сигурна ли си че причината да се очуждите не е тва че той няма чувства към теб? А ако си толкова сигурна че и той те обича му кажи че искаш да сте заедно ..

sladka_______
08-25-2008, 17:48
ми да няма си приятелка казвал ми е и си личи не има чувства, но незнам защо не става с едно обичам те. Може би съм сбъркала някъде преди и неиска да се повтори пак.

kalpazanka
08-25-2008, 17:51
Седнете и си поговорете. Започни ти леко и отдалеч и постепенно го насочи кое те мъчи.

xxxSnowflakexxx
08-25-2008, 17:54
Ше се напиеш, ше му кайш "обичам те" иии той ше се размекне :D
Или другият вариант ше напрайш нещо, за да заздравиш връзката, нещо да я "поосвежиш" викам аз :)
+1

BaiToq
08-25-2008, 18:17
На момчетата им е лесно напият се кажат обичам те и ние се размекнеме, а ние какво да правиме...!
Еми гледай ся,
и ти ще жулнеш 1 голяма,
няма да се плашиш 8-)

sapa91
08-25-2008, 19:01
На момчетата им е лесно напият се кажат обичам те и ние се размекнеме, а ние какво да правиме...!
Еми гледай ся,
и ти ще жулнеш 1 голяма,
няма да се плашиш 8-)

8-) 8-) 8-) +1

VerryBerry
08-25-2008, 19:25
Може да е охладнял,да си му омръзнала...изчакай да мине малко време,ако те потърси-значи все пак има надежда,ако не-значи чувствата му са се изчерпали