PDA

View Full Version : Какво мислите за запознанствата по интернет..?



animimi
08-25-2008, 18:27
Значи аз съм едно обикновенно момиче...което иска да разбере какво мислите за запознанствата по интернет.Имала съм няколко такова връски и една приятелка ми казва , че т'ва не е нормално.. :? :cry: :x :cry: Какво мислитееее...? :-) :-) :-) :-) :-) :-)



Нарушена т.1
moderated by oth_fenka

GbSy
08-25-2008, 19:15
Значи аз съм едно обикновенно момиче...което иска да разбере какво мислите за запознанствата по интернет.Имала съм няколко такова връски и една приятелка ми казва , че т'ва не е нормално.. :? :cry: :x :cry: Какво мислитееее...? :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Намери в кой раздел да пуснеш тема... :?

JahSoldier
08-25-2008, 19:43
До колкото разбирам си имала връзки само по интернет ..
До колкото разбирам си неква смотана дето се мисли за голяма работа

(~>..ГаДнА кУчКа БеЗ дУшА..кОяТу МрАзИ лЮбОвТа..ТоВа СъМ аЗ и Не Ми ПУкА зА вАс..<~

~>..КуЧкА сЪм БиЛа,КуРвА сЪм БиЛа..Но Го КаЗвАтЕ зАщОтО зНаЕтЕ чЕ оТ вАс СъМ пО дОбРа..<~) ПХАПХахаХПапаахадгад 8-) 8-) :lol: :D

Така .. ще ти кажа точно какво да направиш.
Изключи компютъра ..
Стани от столчето ..
Отвори вратичката ..
Излез ..
И си намери истинско гадже.

УсПехХ СлАдкЪъЪ И мАХ РеСпЕКт :-) ЦунКъЪ

OMG моля да ме извините :oops: Изкрейзих тотално :lol:

hardball
08-25-2008, 19:51
Хахахах, питаш нормално ли е да имаш връзка в интернет, обаче питаш не къде да е, а в интернет форум, ХАХАХА :D
Мисля, че ти трябва хоби. 8)

_showy_
08-25-2008, 20:09
Ох.. ИмаХ една позната дето си имаше гаджета в чата и като късаха беше много отчаяна. Ма... Тя не ги беше виждала...

Ем.. Не е смешно. Отчаяна работа. :?

gree_girl
08-25-2008, 20:15
Тва е глупава работа от която няма никакъв смисъл.

air_J
08-25-2008, 20:44
Това е запознанството на 21 век - запознанството в Интернет. В крайна сметка, в този забързан свят не на всеки му остава време за стандартните начини на свалка, а да напишеш няколко реда в сладур-а е супер лесно, а за нула време можеш да "зарибиш" поне 10 момичета. И само да вметна, че тези кучки, дето не били мойте, които бяха цитирани от някой потребител по-нагоре ги има много повече в реалният живот, защото тези, които слагат такова описание в нета са същите и навън - пълно е с тях, особено сред момичетата между 15 и 20 години. Аз пък съм много против разни мега задръстени хора, които си лафят с някой по Интернет и дето се вика са си само приятели, но понеже е от Интернет и не щат да се запознаят с него, сакън да не ги обявят за задръстени, че се запознават с хора по Интернет, като тук дори не става въпрос за гадже, а просто за момче, с което да изпиеш едно кафе и нищо по-ангажиращо. Иначе да ходиш с някой/някоя по скайпа/чата без никога да сте се виждали наистина е мега тъпо - факт! 8)

Swinkenhoffer
08-25-2008, 21:14
Че кво лошо? Имала съм 2 гаджета от нета (добре, де.. едното е приятел на един мой приятел, ама в началото основно си писахме по QIP).
Та с него в момента сме ужасно близки и е от малкото хора, които много обичам.
Но в нета ги има сякви... може би просто съм извадила късмет.
Ама дори не мога да си представя, че има индивиди, които се водят за гаджета, без да се познават лично. :D

SeXyL[!]Nk@
08-25-2008, 21:21
Нормално е.Една от най-добрите ми приятелки точно по - нета се запознахме.Е сега,не бих тръгнала със всеки срещнат,но като го поопозная,и ако ми допадне,защо не? :)

shadow4e
08-25-2008, 21:36
Не е за всеки :)

Barbie
08-26-2008, 08:40
Само веднъж съм се срещала с момче от интернет. Беше в 11 клас и бях очарована, понеже имаше желание да говорим за литература 8-) В крайна сметка, половин час преди срещата ни една приятелка се самопокани и той си викна подкрепление. Другият момък, който доведе, е сегашният ми приятел. 8-) Така че аз имам късмет с интернет запознанствата. :)

Изобщо, ако не си бяхме уредили онази среща, целият ми живот през последните 2-3 години щеше да бъде коренно различен. :)

Mirelchetoo14
08-26-2008, 09:00
Ами, защо не, с една от най-добрите ми приятелки се запознахме по интернет, също с още 2-3 момичета, с които сме много близки. Досега гадже не съм си намирала по този начин, имам някакви резерви....

SINDEL
08-26-2008, 09:15
Аз лошо не виждам :) Имам късмет - от нета все на готини хора съм попадала досега. Така 4е... защо не :)

mulgore
08-26-2008, 09:17
Аз лошо не виждам :) Имам късмет - от нета все на готини хора съм попадала досега. Така 4е... защо не :)
Подкрепям,Синдел.

Orlandovci SS
08-26-2008, 10:34
С много печени хора се запознах,а сегашното ми гадже е от скайп листата ми,съвсе случайно се запознахме
И из форумите доста приятелства завързваш

kristo
08-26-2008, 10:55
Абе девойки и младежи, много хубаво, че коментирате такава актуална тема за днешно време, харесват ми и секси аватарите на някои от момичетата тук( :oops: ), обаче нали се сещате, че в раздел "Политика" е някак си никак не на място да се обсъжда въпроса за интернет-запознанствата :wink:.
Има си раздел "Любов" и още няколко други раздела, в които може да се коментира тази тема, ама тук просто не й е мястото :wink:.
Все едно да пусна в Раздел "Секс" тема за тайните оръжия на Третия райх :oops:...

gree_girl
08-26-2008, 21:42
И бебетата ли ще си правите по нета, бе хора! Тръпката да си забиеш гадже на живо е много по-голяма и е много по-яко! Кат нямаш време за излизане как тогава ще имаш за запознанства по нета? Народе, излез малко на въздух!!! Жал ми е, че тийновете си пропиляват времето на компа и по цял ден киснат пред него! Нета не е живот! Живота е навън! Излез! Там са хората, а не само в нета!

gPa3HuTeJl
08-26-2008, 21:44
Аз лошо не виждам :) Имам късмет - от нета все на готини хора съм попадала досега. Така 4е... защо не :)

yup

Seducti0n
08-26-2008, 22:01
Не е нормално, тогава когато една връзка е само в интернет, тоест без контакт в реалния свят.
Доста големи гаври стават, често пъти от отсрещната страна има недоброжелатели, способни да съсипят психиката ти, ако се окажеш идеалната мишена.

gree_girl
08-26-2008, 22:07
Не е нормално, тогава когато една връзка е само в интернет, тоест без контакт в реалния свят.
Доста големи гаври стават, често пъти от отсрещната страна има недоброжелатели, способни да съсипят психиката ти, ако се окажеш идеалната мишена.

Съгласна! Не знаеш кой е от другата страна ... праща ти снимка ок! Ама тва не е докозателство, че е неговата снимка. Ако е някой психар? Кво праим тогава?

miminia
08-26-2008, 23:19
ЗА тези връзки съм ... имала съм няколко вече такива!
Всички са били успешни ... защото никога не са си оставали само
в "мрежата" ...

yuyuto
08-27-2008, 08:26
Е може, що пък да не... :P :D

ScionOfStorm
08-27-2008, 10:47
Ъххх...с доста хора съм се запознал из нета/форуми, и са ми станали ключови за (сегашния) живот. Може и занапред да останат такива. :)

Vikitooo
08-27-2008, 10:49
Нямам нищо против запознанствата по интернет. До момента нямам опит..

Kalinshki
08-29-2008, 15:57
хора добре хубаво е да се запознаваш но има и някфи психари дето не се представят за тва дето са и аре да си напраите некфа среща да се видите и опа в храстите и ви е изнасилил или нещу такоа по добре е да се запознаваш с хора навън на въздух :)

Tokio_Hotel_Fanka_forever
08-30-2008, 13:13
Тва е глупава работа от която няма никакъв смисъл.
+1 bratovchetka mi se zapozna s nqkuv vuv elmaz i ush sa vlubeni daje i za bebe misleha ama toi e pulen idiot nahalen dori samata tq go osuznava no produljava da e s nego :?

Timbaland
08-30-2008, 14:43
"В интернет може да си всеки,но не и в реалния живот."
В интернет,често се случва да си изградиш грешна представа за хората. Незнам всеки път е различно :)

BornFromPain
08-30-2008, 14:49
Ами не мисля за тях понеже не ги харесвам. По-скоро защото не харесвам особено запознанствата като цяло. Тепърва свикваш и се опознаваш с някакъв човек за който 2 седмици(20 минути в най-честия случай) по-късно може да разбереш, че е ебати неприятния тип/типка и само дето си се занимавал с глупости.
Иначе в интернет всеки пробутва някакъв образ, но и навън всеки го прави така, че няма особена разлика. Виж има си и хора при които разликата между двата образа е някаква прекалено абсурдна ама тях не е трудно да ги надушиш.

GreenFairy
08-30-2008, 21:36
Зависи. Аз съм против сайтовете за запознанства и не бих си хванала гадже от там, но примерно ако харесаш коментарите на някой от някой форум и ти се прииска да се запознаеш с него... Личен опит :-D

Gothique&amp;#9835;
08-30-2008, 22:00
До сега все на свястни хора съм попадала с който имаме приятелство години вече,нищо против интернет запознанствата защото тука може да откриеш хората на който най-много да почнеш да държиш. ^_^

TheGirlNextDoor
08-30-2008, 22:03
пишеш си ти уж с човек на твоятра възраст и накрая се оказва,че е мустакат чичко,който обича децата :shock: :o

buhala
08-31-2008, 17:28
пишеш си ти уж с човек на твоятра възраст и накрая се оказва,че е мустакат чичко,който обича децата :shock: :o
Тогава идва момента в който трябва да кажеш на татиии :D .Иначе съм За.

_LacrymoSa_
08-31-2008, 18:35
Против съм. Само си пиша, но не излизам на срещи с хора от нета

zvezdichkaaa
08-31-2008, 19:29
Бих си писала с някой,за да убия времето,но с човек,който познавам само от нета не бих си уредила среща.Дори вече и пълномощни на непознати неприемам камо ли да тръгвам да се запознавам на живо...

hgfh
09-14-2008, 19:25
ами зависи за какво говориш .. ако става на въпрос примерно да се запознаеш в чата с някои и после да излезете и да тръгнете не е смешно но ако примерно не го познаваш и сте гаджета ето тогава не е смешно ами трагично ..

Pliok0019
09-29-2008, 17:24
Виждала съм се с 5-6 човека от нета. Срещите винаги са били успешни.