PDA

View Full Version : Mини пъпчици по ръцете



nelegalen
08-25-2008, 17:33
Имам едни такива пъпчици по ръцете от доста време.Те са едни такива малки,ситни и ако не гледаш от близо няма да ги забележиш.Пробвал сам да ги махам но пак се появяват.Пробвал сам да ги мажа с крема за почистване на лице кадето използвам - не става . На дерматолог за сега мисля да не хода , защото както написах не са големи и не ме болят или нещо подобно. Пъпчиците са само от рамото до лакатя - не са по цялата ръка обаче много ме дразнят и са ми станали като фикс идея.

Знам че не сте доктори :) но все пак ако някой е имал такав проблем да сподели евентуално как го е решил.

Благодаря предварително.

ReBeL
08-25-2008, 17:50
Веднага отивай на доктор! И аз имах в началото невинни пъпчици като твоите, и тези пъпчици сега са огромни рани по ръцете ми и приличам на изрод :( :( :( колкото по-рано отидеш на кожен лекар толкоз по - добре, недей отлага че си нямаш и на представа кожните заболявания колко зор се лекуват, колко пари отиват на вятъра и как боли само .. :(

BlackWings
08-27-2008, 13:48
На мен от слънцето понякога ми се появяват дребни подутинки , пак пъпчици ама едни ситнички такива , които сърбят , но след известно време минават и забравям за тях :-o Не ги мажа с нищо , просто ги оставям и те се махат, но съм почти сигурна че това ми е от прекомерни излагане на слънце някаква реакция.
Възможно ли е да е някаква кожна алергия , да си забелязвал чувствителност към слънцето , определени материи и т.н. ? Във всички случаи май наистина е по добре на дерматолог да отидеш :-o

Eeyore1
10-11-2008, 00:13
На мен тези пъпчици ми се появяват предимно лятото...през зимата са много по- малко ,но пак ги имам...Мажа си с тоник който е за лице и после се намазвам с лосион за тяло и има голям ефект

vilincety
10-11-2008, 06:35
това е малко заболяване маика ги имаше и беше голям зор да ги мани ама дерматолога и предписа нещо и ги махна и вече 7 месеца няма и една пъпка..... :-$

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-11-2008, 15:10
Епилираш ли се? Сори за въпроса, ама и тва е възможно.. случва се кожата да реагира така.. 2. Алергия към тъкани.. Какви блузи носиш..смисъл..от каква материя.. Аз имах един кожен проблем и се оказа, че е от материите, които нося.. Сега се старая да нося само неща от 100% памук.. и съм ок. 3. Консултирай се с кожен лекар за всеки случай.. Може да е някакъв вид алергия..но не се знае от какво.. успех