PDA

View Full Version : EDITED: Kaspersky - License Key



Vladokaaa
08-25-2008, 17:41
Някой да може да ми помогне да ми каже откъде да дръпна касперски с кей защото все немога да намера кей :( или пък ако ползвате някоя др от която сте доволни ..

[Нарушена т.7 от правилата] BLaCKBLooD

TheFirstline
08-25-2008, 18:00
AVG Free version
kasmerski е натоварваща както всички знаем,и няма особено по ефективна защитна стена от AVG или Avast..

moncho
08-25-2008, 18:28
AVG Free version.

mullated
08-25-2008, 19:06
Avira antivir PE :oops:

BLaCKBLooD
08-25-2008, 21:58
AVG Free version.

Ъпдейт през 24 часа при безплатната версия. Твърде дълъг период, има случай при сериозни глобални атаки антивирусните да се обновят няколко пъти за няколко минути. Ако използвате Free версията на AVG ще ги получите 24 часа след последното обновяване. Достатъчно време да се наблъскате със зарази. Не препоръчвам


Avira antivir PE :oops:

Добра е, но отново free версията има ограничение - липсващ Spyware модул. Тоест ще се засичат само троянци, набирачи (dialers) и ако не се лъжа - потенциално нежелани програми, като например клиенти на backdoor програми. Не препоръчвам


незнам несъм много по анти вирусните но инсталирах Nod32 и неможа да открие вирусите които kasperskY откри .. :)

Колкото и да не ви се вярва, това е по-добрата антивирусна.
Защо? Ще се самоцитирам от една тема в един друг форум.


Всяка антивирусна има недостатъци и пропуски, въпроса е коя ще ни защити по-добре, а по-добрата защита се състои в усъвършенстваните евристики на даден антивирусен продукт и точно тук е силата на NOD32. Да засича по-голямата част от заплахите без необходима дефиниция.
ESET имат по особена политика при ръчното добавяне на дефиниции. "добавяме заплахи, които са широкоразпространени или такива, които могат сериозно да Ви навредят", от това следва, че запазват дефинициите си чисти и прегледни, без излишни "боклуци". Например: троянци, които са активни, но не извършват злонамерени действия. Има такива 3-4 пъти съм ги срещал.

При Kaspersky, няма такива правила те добавят всичко, което съдържа зловреден код, макар и да не е практически опасен за сигурността (споменах за въпросните "боклуци" по-горе). Евристиките им... за момента не виждам да имат сериозно развитие в тази област.

Всичко това е лично мое мнение и не ангажирам никой с него.

Иначе ако не ви се занимава с кракване, незаконни лицензи и т.н. аvast! Home Edition е вашия избор. Редовни обновявания и си върши перфектно работата като за Free антивирусна.

kofti_nick
08-25-2008, 23:04
Някой да може да ми помогне да ми каже откъде да дръпна касперски с кей защото все немога да намера кей :( или пък ако ползвате някоя др от която сте доволни ..

[Нарушена т.7 от правилата] BLaCKBLooD

Според мен Kaspersky натоварва много pc-то , по-добре си сложи AVG или NOD32. :oops:

lo0s3r
08-26-2008, 05:08
Не тегли касперски! Ако ползваш pc-то за word и excel няма да имаш проблем, но при гледане на филми, игра и разговори по скайп супер много се натоварва. аз съм с Avast, безплатна е avast.com ;)

Fantomche
08-26-2008, 13:52
Predi bqh s kasperski i postoqnno mi pra6taha obnovqvaneto no 4oveka koito mi gi pra6ta6e kaza 4e ve4e nqma key-ve i moje6 samo da si q kupi6 pone da si siguren za cqla god za komoa si...4oveka se zanimava s tova taka 4e sum na avg ne 4e i razbiram

MELON
08-26-2008, 13:53
eset най добре

slavito007
08-26-2008, 14:33
Няма какво да ми хвалите есет - колкото и да казват, че няма нито 1 пропуск ( :lol: ) не е вярно. Има, и то не малко. Касперски е добро решение за защита, но не е за слаби машини.

Не съм ползвал касперски от около година и не знам това дали ще работи, но пробвай : http://zamunda.net/details.php?id=136677

XaMcTePKa
08-26-2008, 15:58
Мнения за F-Secure?

Според мен това е най-добрата!Сложих я на пц-то и веднага се почна със намирането на гадорийки, а преди това бях минала пред avast, AVG и какво ли не още.

SHEMKOV
08-26-2008, 16:26
Хора дайте линк за сваляне на тая програма F-Secure че нещо не мога да я намеря :)

BLaCKBLooD
08-26-2008, 18:25
Няма какво да ми хвалите есет - колкото и да казват, че няма нито 1 пропуск ( :lol: ) не е вярно. Има, и то не малко.

Кой е казал, че няма пропуск? Няма антивирусна, която да засича 100%. На ден излизат милиони заплахи и колкото да са бързи не могат да добавят всичко, а и да го направят след броени минути отново ще е същото.
През всички тестове досега NOD32 не е пропуснал нито 1 широкоразпространен вирус (In The Wild). Но не бива да се разбира, че няма пропуски. Има ги и ще ги има, докато не стане революция в тази област. Бъдещето е в усъвършенстваните евристики, т.е да се спре вредоносния код без необходима дефиниция. По този начин имаме гарантирана защита в момента, в който заразата започне да циркулира в мрежата.

Тук може да погледните проведените тестове на AV-Comparatives:

http://www.av-comparatives.org/seiten/comparatives.html


Според мен това е най-добрата!

В никакъв случай не е най-добрата, защото просто няма такава.


Сложих я на пц-то и веднага се почна със намирането на гадорийки

А дали не са фалшиви аларми?

slavito007
08-26-2008, 18:36
^^ вярно е - чувал съм да хвалят чак толкова нод-а (това все пак им е продукт)
И знам, че няма антивирусна, която да засича всичко, но поне да не лъжат хората :?

TheFirstline
08-26-2008, 19:40
вервайте ми по добре free version от колкото някоя кракната или със CDkey дет са го използвали 1 млн човека...