PDA

View Full Version : Превод на една песен



_eLITO_
08-25-2008, 18:21
Iskam prevoda na tazi pesnichka Lil Wayne - Something You Forgot :) Mersi predvaritelno :)


Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

Sisito941
08-25-2008, 19:36
дано да е това :wink:

[Корус] (За "Уейн)
I've been lonely, I've been waiting for you Съм бил самотен, ми е чакане за вас
I'm pretending, and that's all I can do (that's all I can do mama) Аз съм преструвам, и че всичко мога да правя (Това е всичко, мога да правя Завръщането)
The love I'm sending ain't making it through to your heart (I hope you hear me) Любовта съм изпращане не е чрез вземане на вашето сърце (Надявам се, че ще ме чуят)

[Lil' Wayne] [За "Уейн]
Pain, since I've lost you, I'm lost too Болка, тъй като съм загубил вие, аз съм загубил твърде
Nigga feelin' like he at the bottom like a horse shoe Nigga feelin "искали той в дъното като кон обувки
Sorry for the trouble that I put you and your heart through Съжалявам за проблемите, които поставя на вас и вашето сърце чрез
God knows that I'd do anything for a part two, or to Бог знае, че ще направите нещо за част две, или да
be prayin' for the day you come back to me, sayin' that you forgive me се prayin "за деня, които се връщат към мен, sayin" простим, че сте ме
Give me another chance, I'm needin' it like a kidney Дайте ми още една възможност, съм needin "тя като бъбреците
I don't wanna advance, give me back her hands Не искам да предварително, да ми гърба си ръце
Give me back her touch, I don't ask for much Дайте ми гърба си докосване, не искат много
but I fucked up, I know I fucked up, I admit I fucked up но fucked нагоре, знам I fucked нагоре, аз призная I fucked нагоре
but everybody fuck up, now this other nigga lucked up , но всеки свободен нагоре, сега това други nigga lucked нагоре
Tellin' me and my clique don't give a fuck Tellin "мен и моето след това кликнете не даде свободен
Cause um, we from New Orleans, she was from Georgia Причина за, ние от Нова Orleans, тя е от Грузия
She was my down chick, I was her soldier Тя е моя определяне на пиле, бях си войник
I was her gangsta, she was my shoulder Бях си gangsta, тя е моята рамото
You were the pistol to my holster .. Вие бяха пистолет да ми holster .. BANG! Взрив!

[Chorus] (Lil' Wayne) [Корус] (За "Уейн)
You've been hiding, never letting it show Бяхте укрива, че той никога не се показва
Always trying, to keep it under control (I see you hidin' it mama) Винаги опитвайки се да го опазим под контрол (I видим hidin "той Завръщането)
You got it down, and your well on your way to the top (keep doin' your thing) Ли, че определени, и вашата и на вашия начин в началото на страницата (водят doin "ви нещо)
but there is something you forgot но там е нещо сте забравили

[Lil' Wayne] [За "Уейн]
You forgot about the house, you forgot about the ring Забравили сте около къщата, сте забравили около околовръстното
I remember everything, I just wanna hear you sing Спомням си всичко, искам просто да ви чувам пее
I remember the love, right after the fights Спомням си за любовта, веднага след битки
You can't tell me you don't remember those nights Вие не можете да кажете на мен не забравяйте, тези балове
and if I would cry, then you would cry twice и ако бих плача, а после вие ще използвате два пъти
To me you are the brightest star under sunlight За мен, които са най-ярките звезди в слънчева светлина
See take away my title, take away my stripes Вижте предприемат веднага ми също така, да вземе далеч ми ленти
You give me back my girl and you give me back my life Можете да ми гърба ми момиче, и ти да ми обратно живота ми
Give me back my girl and you give me back my life Дайте ми гърба ми момиче, и ти да ми обратно живота ми
See this is just a nightmare, so I blink twice Виж Това е само един кошмар, така че да Блинк два пъти
Open up my eyes hopin' she'd be in my sight Отвори очите ми hopin "тя щеше да си мерник
I remember the time, I wish I could bring it back Спомням си времето, Бих искал да могат да го
What she mean to me, is what I mean to rap (what I mean to rap) Какво означава тя за мен, е какво означава да рап (какво означава да рап)

[Chorus] (Lil' Wayne) [Корус] (За "Уейн)
You've been hiding, (y'know) never letting it show Бяхте укрива, (y'know) никога не го показват, отдаване под наем
Always trying (I see you hidin' it mama) Винаги опитвайки (I видим hidin "той Завръщането)
to keep it under control (but I know you know) да водят го под контрол (но знам знаете)
You got it down (I know you do) Ли, че определени (Знам, Вие няма)
and your well on your way to the top и ви и за вашия начин в началото на страницата
(but I wish you and yours nothin' but happiness shawty) (но Пожелавам на вас и вашите nothin ", но щастието shawty)

[Verse 3:] [Стих 3:]
But I hope you haven't forgot about me up in the livin' room watchin' Sports Center Но Надявам се не сте забравили за мен в Референтен стаята watchin "Спортен център
You were cookin' dinner, I was such a sinner, but the Lord is a forgiver Вие се cookin "вечеря, аз бях такъв грешник, но Господ е forgiver
You know they say if you pray then you can get your blessings ordered and delivered Знаеш ли казват те, ако се молим след това можете да получите вашите blessings поръчани и доставени
and your boyfriend is not like me Вашата приятелка и не е като мен
Ma you even went and got a teardrop like me Ако вие дори отидох и Имате ли teardrop като мен
I remember we would sit at home all day Спомням бихме седят вкъщи през целия ден
You called me "Butta", I called you "Babe" Вие ме повика "Butta", аз ви нарича "маце"
My momma asked about you, my partners did too Моят momma помолен за вас, моите партньори не твърде
I know your daughter will be so amazin' like you Знам вашата дъщеря ще бъде така, amazin "като вас
and I know you probably wish you never met me, and I just wish you never forget me Знам и най-вероятно никога не бихме искали да се срещна мен, и аз просто искате вие никога не забравя ме
and let me say, please don't worry 'bout the women I have been with и нека ми каже, моля не се притеснявайте "ред на жените да са с
No engagement can amount to your friendship Не мога участие в размер на вашия приятелство
and I hope that nigga know he got a queen, and all I can do is dream .. и аз се надявам, че знаете nigga той получи една дама, както и всички мога да направите, е да мечтая .. DAMN! Проклятие!

[Chorus] [Корус]
I've been lonely, I've been waiting for you Съм бил самотен, ми е чакане за вас
I'm pretending, and that's all I can do Аз съм преструвам, и че всичко мога да правя
The love I'm sending ain't making it through to your heart Любовта съм изпращане не е цел чрез своя сърцето

Always
08-25-2008, 19:50
Ти шегуваш ли се??? Прочете ли какво си пуснала изобщо?! Като не можеш да я преведеш по-добре не пиши някви глупости от програма, която не се доближава изобщо до смисъла на текста.

_eLITO_
08-25-2008, 22:12
hmm... Mersi vse pak .. [!] :-# Nqkoi dryg [?]

hilary27
12-17-2008, 21:01
hahahhahhahhahahhahahahhaha ayyyy ebasi prevoda mila samo edno mi kaji ot koga dymata "nights" oznachava "балове" nov angliiski li izmisli ko naprai nz :D :D :D :D :-D :-D :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hilary27
12-21-2008, 21:26
http://vbox7.com/play:02b4a66e



eto ti svesten kachestven i tochen prevod :) {}