PDA

View Full Version : Избирай мене или мечтата си...



Spider4eto
08-25-2008, 19:32
Здравейте, пиша ви крайно разочарована и се надявам на мнения, дали съм права или не.

Историята е следната: чатим си ние с приятеля ми и аз през това време си бях пуснала да гледам Биг Брадър по Нова+. И нещо какво му споменах за него и той каза "Ооо не ми говори за ББ, не го харесвам". И аз му споменах, че откакто тръгна първия сезон, ми е мечта да участвам в предаването. И той моля ви се ми изръси "Ако участваш в ББ бих скъсал с теб" :shock: :shock: :shock:

И се замислих, че колкото и да не ми харесва някоя негова мечта бих си мълчала и би го окуражавала да си я сбъдне, защото държа на него и никога не бих искала той да е тъжен, за да съм аз щастлива. А се оказа, че май не е взаимно, явно той държи повече на своето щастие, а не на моето. Заради него преебах сумати години приятелство, а той се опитва да ме спре да сбъдна мечтата си :cry:

Наистина всичко е хипотетично "ако ме изберат" и тем подобни, но просто от разговора ни си извадих много заключения. Според мен, никой човек не заслужава да му бъдат отнети мечтите.

Та кажете права ли съм или не?

Maeva
08-25-2008, 19:41
За мен си права... макар и седнала.
Не мисля, че ти би направила всичко и би изтърпяла каквото и да било само за да му се сбъдне мечтата.
Представи си , че си мечтае да бръкне в теб и да ти изкара матката? Тогава кво правим..? 8-)

Always
08-25-2008, 19:45
От една страна не е правилно да те спира по пътя към мечтите ти, но от друга за конкретния случай Биг Брадър е егати простотията. Стават големи циркове там и ако си вътре няколко месеца повярвай ще има за какво да скъсате... големи драми и интриги си вкарват там вече като че ли...

VerryBerry
08-25-2008, 19:45
може и да не е бил сериозен-все пак до колкото разбрах сте си чатили само

Spider4eto
08-25-2008, 19:45
За мен си права... макар и седнала.
Не мисля, че ти би направила всичко и би изтърпяла каквото и да било само за да му се сбъдне мечтата.
Представи си , че си мечтае да бръкне в теб и да ти изкара матката? Тогава кво правим..? 8-) :razz: Не бих тръгнала с човек, който има такива мечти :razz: Ще дам пример: Аз мразя мускули, на него мечтата му е да стане мускулест, ще му кажа "Добре Мечо, отивай да тренираш". Никога не бих му казала "Ми не искам, няма да имаш мускули"...

zaraaa
08-25-2008, 19:46
Права си, никой не заслужава да бъдат отнети мечтите му, cherinka има един много хубав спомен в подписа си - Има стотици начини да разбиеш едно сърце. Разказите са пълни с разбити от любов сърца, но онова, което безвъзвратно прекършва сърцето е да отнемеш мечтата му - независимо каква е тя! Приятелят ти според мен се хваща за голяма глупост!

Надявам се, ако cherinka прочете тази тема, да не ми се обиди, че съм използвала спомена и, просто се сетих за него, подходящ е за случая :)

Suncho
08-25-2008, 19:47
Ами в случея обърканото е че ти до една степен мислиш че си се жертвала за него и даваш всичко за него пък той за тебе-не.Това обаче си е просто заради една мечта ако искаш да следваш мечтите си това не е твоя човек но ако има други причини който да те държат при него ще трябва да позабравиш някой мечти.Успех ;)

miss_asi
08-25-2008, 19:47
Е права си мноу ясно!

Spider4eto
08-25-2008, 19:48
От една страна не е правилно да те спира по пътя към мечтите ти, но от друга за конкретния случай Биг Брадър е егати простотията. Стават големи циркове там и ако си вътре няколко месеца повярвай ще има за какво да скъсате... големи драми и интриги си вкарват там вече като че ли... Да, разбирам, ако му изневеря там примерно, ще е напълно нормално да скъсаме, ам при все че само влизам в къщата...
Вери Бери- сериозен беше...

soulja_girl4e
08-25-2008, 19:48
мисля, че си внушаваш :-)

sladur4etyYy
08-25-2008, 19:49
да ти кажа 4естно, и аз щях да се ядосам ако ми каже така, все пак кво толкова - някъв си ББ по-важен ли е от връзката ви? ако оби4аш някого, нима го зарязваш, защото се е показал по телевизията в някво долнопробно шоу?
НО всичко все пак е хипотети4но както казваш, така 4е не мисля 4е има смисъл да се ядосваш, може тва да го е казал просто така, може ако наистина решиш да у4астваш (под у4астие в ББ иам предвид абсолютно всяка твоя ме4та, която на него не му допада, т.е. го ползвам като събирателно за ме4тите ти 8-) ), той да те подкрепи, ако му обясни6 4е е важно за теб :wink: а дано си ме рабрала :D извода е : не се впрягай

AnIcHkAtA
08-25-2008, 19:53
Права си.Не знам как стоят нещата м/у вас, но се съмнявам, че човек който те обича ще те спира да направиш нещо което искаш :? .Ама помисли, може и да се е майтапил

hahavteen
08-25-2008, 19:54
Всеки човек си има граници. Когато обичаш някого трябва да правиш компромиси но някои неща просто не подлежат на обсъждане. Бившия ми примерно мечтаеше да си купи мотор. Казах му че съм против и че докато сме заедно няма да си купи такова нещо и да прави опити за самоубойство по магистралите. Примири се защото ме обичаше и знаеше че е важно за мен той да не го прави. Аз също не бих искала гаджето ми да си вее задника в някакво риалити. :?

Taraaa
08-25-2008, 20:00
Естествено че си права .. Къв приятел ти е той като мечтите ти не уважава ... Яяя да си ги нямаме такива .. Всеки би се ядосал на такова нещо вярно че някои не харесват това предаване но всеки с вкуса си .. На теб ти харесва и той би трябвало да го разбере,но нещо ... не става както трябва.. Защо не си му казала направо ако ти искаше да си сбъднеш някоя мечта нямаше да ти преча а щях да те подкрепям .. а ти ми казваш да избирам .. ААа такива хора далече ..

mysterious93
08-25-2008, 20:02
уф бе боже...ако отидеш на кастинг,ако те изберат,ако вс епак решиш да влезеш...това е само АКО а връзката ви вече развалена :D абе вие май няма кво да правите нещо скучно ви е и се чудите закво да се сдърпате..това за мен е детска работа

LaDy_DaQnA
08-25-2008, 20:08
пъъ според мен ти мисли доброто шот тфа ББ е баси .......

hrisiiiiii
08-25-2008, 20:22
Според мен той просто е споделил мнението си, колкото и нетактично да е то. Всеки човек има мечти, и каквито и да са те, никой не бива да го спира. Още повече ако това е любимият ти човек, от който най-много се очаква да те подкрепя и да ти дава надежда за развитие. Разбира се, едва ли ББ ще допринесе за живота ти вбъдеще (естествено ако не спечелиш пари, там не ги разбирам), но все пак е твоята мечта. Мисля, че той трябва ако не да споделя мнението ти, поне да го уважи. Но не спорете за глупости, най-малкото и да се карате. Давайте го на живот, лято е :}

hgfh
08-26-2008, 09:25
От една страна не е правилно да те спира по пътя към мечтите ти, но от друга за конкретния случай Биг Брадър е егати простотията. Стават големи циркове там и ако си вътре няколко месеца повярвай ще има за какво да скъсате... големи драми и интриги си вкарват там вече като че ли...

ама е голяма простотия наистина съгласна см с мнението

prettyIdeath
08-26-2008, 09:28
Ми от една страна може и той да го е казал просто ей така, защото примерно "може" да стане... а не че непременно ще се сбъдне мечтата ти.Иначе, ако това което е говорил, го е казал на сериозно и аз би се почуствала като теб. Така че за мен си си права. Поговори с него ако искаш над това или просто си извади една голяяяма поука... ;)

Wrathchild
08-26-2008, 09:43
Като се абстрахираме от това, каква е мечтата ти, ти си права.
Но пък замисли се - там ще те изкарат каква ли не, винаги се вкарват едни интриги, винаги някоя е курвата, някой лицемера... на мен примерно не би ми било приятно, ако бях на негово място, както си вървя с теб, да чуя как някой казва 'Я па тая шаврантия, тоя сигурно й е новия чукач'.

Bellatrix
08-26-2008, 10:14
пъъ според мен ти мисли доброто шот тфа ББ е баси .......
+1, там са такива интриги че ще си скапеш нервите а и той неговите...

258
08-26-2008, 11:35
За мен си права... макар и седнала.
Не мисля, че ти би направила всичко и би изтърпяла каквото и да било само за да му се сбъдне мечтата.
Представи си , че си мечтае да бръкне в теб и да ти изкара матката? Тогава кво правим..? 8-)
:razz: :razz: :razz:
По темата: И аз не бих искала гаджето ми да участва в ББ...И тфа че ти е казал така,не значи че ао отидеш,найстина ще скъса с теб. ;)

slun4ice_90
08-26-2008, 17:14
:shock: :D Много интересна тема..определено...Каква "мечта" имаш само хаха....Ти не разбрали,че това предаване е адски тъпо?.... :? Там се изкарват "кирливите ризи" на хората,плюят се и т.н....А относно гаджето ти ми замисли се...иска да те предази от тази "известност"....Честно казано се чудя защо въобще ти давам акъл....Прави каквото искаш в крайна сметка.Но според мен човек би трябвало да има по-смели мечти свързани с нещо,което силно иска да постигне за себе си..... :) По твоята тема съдя,че и аз искам пак да си играя с кукли.... 8-) Ех..тия "мечти".... :-o

NightSky
08-26-2008, 17:21
Абсолютно си права. Този човек явно държи на себе си повече, отколкото на теб.

NaNa_SladuRana
08-26-2008, 21:59
права си,а той е тесногръд егоистичен малоумник,без извинение :-x мен някой,ако ми каже така просто не му завиждам :x

partychild
08-26-2008, 22:53
pravq si ! priqtelq mi e zapalen po arhitektura..ot 8-mi klas u4i za tfa..iska i men da vavle4e..no az nemoga da se otdam na takava rabota ..nqmam jelanie i ne iskam da u4a za tfa...no me razbira.. i iska da sam happy... ta..za tvoq priqtel..nadqvam se da go e kazal prosto ei taka..no ako po4ne da se povtarq moje da provedete razgovor :-) uspeh

sapa91
08-26-2008, 23:12
емии.... поговорете си сериозно за това което каза ;) може просто да не е бил в настроение или нещо такова

crazy_lazy_girl
08-26-2008, 23:31
А аз се чудя, дали ако не беше споменала кое е реалитито, отговорите ви щяха да са същите?! :-o :? :? :?

GabisiTa
08-27-2008, 07:10
Права си, че трябва да уважава мечтите ти, но пък ББ за мен е егати тъпото реалити ... :?

Pliok0019
08-27-2008, 07:54
Разбира се, че си права. Мечтите са много по-важни от човекът до теб, защото са постоянни.

krisiiiiito
08-27-2008, 08:15
права си ;-)

xxxSnowflakexxx
08-27-2008, 12:21
Права си. 8) 8) 8)