PDA

View Full Version : Да си изтегля ли Канибал Холокост?



Bianca
08-25-2008, 20:34
:-o :-o
Чудя се и се мая от вчера и още не съм решила.
Та кажете, колко горе-долу нощи не можахте да заспите след като го изгледахте?
На две-три съм съгласна, ама повечеее.. :?
Та общо взето какви са ви впечатленията и според вас ще успея ли да издържа така като ме гледате? :D

Loshotia
08-25-2008, 20:36
Да акам ли?

Disrespect
08-25-2008, 20:38
Да акам ли?

не

Bianca
08-25-2008, 20:39
:razz:
Стига, де, просто питам тези, които са го гледали. :lol:

hardball
08-25-2008, 20:44
Да акам ли?

не

Акай!

Bianca
08-25-2008, 20:46
Бах, все едно се намирам в Кофата! :x :-x

Disrespect
08-25-2008, 20:51
Да акам ли?

не

Акай!


Не!

Loshotia
08-25-2008, 20:51
Да акам ли?

не

Акай!

Стига деее :( кого да слушам сега?!

GetNasty
08-25-2008, 20:54
за кво става въпрос? :)

GetNasty
08-25-2008, 21:01
е за кво става въпрос де.. :)

Swinkenhoffer
08-25-2008, 21:05
е за кво става въпрос де.. :)
За карантии.. най-общо казано. :D
Гледай! Супер гнусен е, ама е интересно до каква степен на гадост можеш да издържиш.. поне на мен ми беше. 8-)

GetNasty
08-25-2008, 21:09
еми пуснах си го да се дърпа от дц/то , обаче ми показа няква фатална грешка, коятодруг път не ми се е случвала хахаха пък аз много обичам такива неща :D ай някой ако има линк за нейде да даде :D

Bianca
08-25-2008, 21:13
същество такова,не знам защо се мислиш за толкова интересно,та чак цяла тема да правиш дали да гледаш някой филм или не? още повече в неправилния раздел.

твърдеше,че освен че си грозна,си била и умна? напротив - по-тъпа си отколкото си и грозна.

и това е най-страшното...



п.п. между другото филма се превежда "Канибалски холокост",а не "Ханибал холокост". тва не е д-р Ханибал Лектър,малоумно изчадие такова...
Оправих си грешката и няма нужда да ми натякваш, че съм сгрешила, става ли? :?
Знам много добре за филма "Мълчанието на агнетата", не си само ти великия, о, този, който знае всичко.. или почти. :?
И забравих: О, извинете ме за невежеството, Лорде!

bulgarche
08-25-2008, 21:15
Филма не е интересен, стар е и си личат нещата, които са монтаж. Все пак доста отблъскваш, а и всичко си е било, както е представено :)

Гледай го!

Spider4eto
08-25-2008, 21:18
Намерих го в замунда и честно казано не бих го гледала, прекалено тежък ми изглежда... на дали бих издържала да го изгледам

Bianca
08-25-2008, 21:37
:x :-x
Офф, искаш ли аз на теб да почна да изброявам грешките ти, които между другото са доста, а? :booooomb:
Да си чувал за грешка на езика?

GetNasty
08-25-2008, 21:43
хаха ..клипчето е уникално, особено ми хареса частта с отрязването на главата :D

AliceSw
08-25-2008, 21:47
ако филмът е като клипчето, не виждам нещо особено ужасно...парчета от хора...уотевър


тоя тип филми не ги харесвам, предпочитам да ме е страх какво ще се случи, отколкото да ме е гнус от хвърчащи кървища

Bianca
08-25-2008, 21:48
ако филмът е като клипчето, не виждам нещо особено ужасно...парчета от хора...уотевър


тоя тип филми не ги харесвам, предпочитам да ме е страх какво ще се случи, отколкото да ме е гнус от хвърчащи кървища
Днес беше яко в Дървото, а? :D

GetNasty
08-25-2008, 21:52
хаха ..клипчето е уникално, особено ми хареса частта с отрязването на главата :D

то да беше главата... пак добре щеше да е,щото щеше да умре директно...
отрязоха му само част от черепа за да може да е жив и да усеща как му ядат мозъка,ето това е висша форма на мъчение и наказание за прегрешенията :wink:

красива гледка беше :D пред другото време се смях, в тоя момент зяпах много учудено, не бях виждала такова нещо :-D

AliceSw
08-25-2008, 21:54
после пак се върнах да пия мента в 1 часа на обяд :?

GetNasty
08-25-2008, 21:55
Годината е 1979. Експедиция от трима мъже и една жена тръгва към джунглите на Южна Африка, за да стигне там, където “времето е спряло преди две-три хиляди години”. Това се превръща в третата експедиция до там въобще и третата, от която никой не се връща. Спасителен екип предвождан от проф.Монро тръгва да ти търси. Е, той разбира съдбата им и успява да се завърне със изсниманите от експедицията филмови ленти. Точно тези ленти разкриват съдбата на екипа и причините за нея. В IMDb филмът е вписан с жанр “Ужаси”, но това е меко казано. Жестокост, канибализъм… Бих казал “не е човешко просто”, но точно там е работата - уви, това е човешко. Да, след този филм се замислих над смисъла на тази дума. По-невероятното е, че всичко това не е постановка, а реални кадри. Още не мога да го осъзная. Именно затова филмът е забранен в над 30 страни. Мисля, че още не мога да осъзная какво съм видял… А това горе е финалната реплика на филма…

Spider4eto
08-25-2008, 22:01
клипчето беше ужастно, не виждам нищо смешно...

AliceSw
08-25-2008, 22:07
^за мен пък няма нищо ужасно в клипчето - въпрос на възприятия

KoRnFlAkE
08-25-2008, 22:09
Годината е 1979. Експедиция от трима мъже и една жена тръгва към джунглите на Южна Африка, за да стигне там, където “времето е спряло преди две-три хиляди години”. Това се превръща в третата експедиция до там въобще и третата, от която никой не се връща. Спасителен екип предвождан от проф.Монро тръгва да ти търси. Е, той разбира съдбата им и успява да се завърне със изсниманите от експедицията филмови ленти. Точно тези ленти разкриват съдбата на екипа и причините за нея. В IMDb филмът е вписан с жанр “Ужаси”, но това е меко казано. Жестокост, канибализъм… Бих казал “не е човешко просто”, но точно там е работата - уви, това е човешко. Да, след този филм се замислих над смисъла на тази дума. По-невероятното е, че всичко това не е постановка, а реални кадри. Още не мога да го осъзная. Именно затова филмът е забранен в над 30 страни. Мисля, че още не мога да осъзная какво съм видял… А това горе е финалната реплика на филма…


Реални кадри?! :shock:

GetNasty
08-25-2008, 22:14
така пише хахах дано да е истина не само да лъжат.

BlueAvalanche
08-25-2008, 23:00
Абе гадничък е, ама не чак толкова колкото го описват. Мен лично не ме шокира много

hardball
08-25-2008, 23:11
Да акам ли?

не

Акай!

Стига деее :( кого да слушам сега?!
Мен , много ясно, няма какво да го мислиш :D

chocoleptic
08-26-2008, 06:01
Този не е с реални кадри,но ако не се лъжа в guinea pig имаше истински убийства.
Както и в пак някакъв японски или корейски,за който се разправяше за измъчваните руснаци през втората световна война..

Bianca
08-26-2008, 06:42
Абее, да ви кажа честно, след като изгледах това клипчее.. Хмм, бих се замислила преди да си го изтегля. :-&
Светли, лошо момиче си, начи. :smt011 :D

KoRnFlAkE
08-26-2008, 18:03
Годината е 1979. Експедиция от трима мъже и една жена тръгва към джунглите на Южна Африка, за да стигне там, където “времето е спряло преди две-три хиляди години”. Това се превръща в третата експедиция до там въобще и третата, от която никой не се връща. Спасителен екип предвождан от проф.Монро тръгва да ти търси. Е, той разбира съдбата им и успява да се завърне със изсниманите от експедицията филмови ленти. Точно тези ленти разкриват съдбата на екипа и причините за нея. В IMDb филмът е вписан с жанр “Ужаси”, но това е меко казано. Жестокост, канибализъм… Бих казал “не е човешко просто”, но точно там е работата - уви, това е човешко. Да, след този филм се замислих над смисъла на тази дума. По-невероятното е, че всичко това не е постановка, а реални кадри. Още не мога да го осъзная. Именно затова филмът е забранен в над 30 страни. Мисля, че още не мога да осъзная какво съм видял… А това горе е финалната реплика на филма…


Реални кадри?! :shock:

във филма има реални кадри (там 1 костенурка убиват,ако не се бъркам),но самия филм е измислица. много хора се заблуждават че е истина и може би голяма част от известността му идвам оттам. а и месеци наред след заснемането му актьорите никой не ги е виждал и дори режисьора на филма го изправят пред съда по подозрение,че наистина ги е убил. скоро обаче всичко се изяснява,а няма по-добра реклама за филма и въпреки,че е забранен в над 30 страни,навсякъде го гледат.

за да не питате за всеки хорър филм като гламави,заповядайте в ХОРЪР ТЕМАТА на форума,в която обсъждаме всичко по-интересно и неизвестно от жанра

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=184873

Много от филмите в темата съм ги гледала. :)

crash95
10-15-2010, 17:54
пич, не си струва, казвам ти го!!! освен ако не искаш да си издрайфаш червата и да постиш като мен цела седмица :smt119 :smt119 :smt119 по ОТВРАТИН и БРУТАЛИН филм от този няма!!! казвам ти не си заслужава!!! просто толкова е гнусен, имам в предвид постъпките които се правят... но в крайна сметка ти си решаваш

Greennight
10-15-2010, 18:12
НЕ го гледай,уникално тъп е,гледах го в 9 часа вечерта и от скука и отегчение заспах веднага след филма,филма не е страшен,а гнусен!

Whoopdedoo
10-15-2010, 18:16
НЕ го гледай,уникално тъп е,гледах го в 9 часа вечерта и от скука и отегчение заспах веднага след филма,филма не е страшен,а гнусен!
темата е от 2008, hellooo?