PDA

View Full Version : ПОМОЩ-Малки пъпки по лицето, които ме притесняват.



foreverr
08-25-2008, 20:19
Тази сутрин като станах и забелазах едни пъпки по лицето-само, че те са само от едната страна на лицето и са малко под бъзката ии малко има и на бузката.Но са едни такива много ситни и нито ме сърбят, нито могат да се изстискат-като се едно, че са под кожата, и са много :( една до друга са, ужасно много са :( :( :( Не се виждат, защот не самного изпъкнали.Но се чудя от какво са???Според вас от какво може да са???Козметичкине породукти за лице не съм ги сменяла от 1-2 месеца и са годни!!!Мия си лицети 1-2 пъти дневно и не е от липса на хигиена.А тогава от какво е???

foreverr
08-26-2008, 12:35
Oфф.. тази тема е от вчера, а няма отговори-моля ви дайте поне отговорче :(

dirtyyy
08-26-2008, 12:36
Може би е милиуми..ако ядеш прекалено много сладко или просто са малки пъпчици..питай майка ти

foreverr
08-26-2008, 14:34
Може би е милиуми..ако ядеш прекалено много сладко или просто са малки пъпчици..питай майка ти мии питах мама и тя каза, че може да е от няква храна...А какво р милиума?

LedenaStrast
08-26-2008, 15:13
ти още ли простееш тук... кога най-накрая ще порастнеш :x

la4ezara
08-26-2008, 19:41
да не са лишеи?

la4ezara
08-26-2008, 19:42
да не са лишеи?

foreverr
08-26-2008, 21:38
офф почти никой не взима темата на сериозно мн мерси майна бахти и тъпото отношение.По добре заключете темата :-x

TomorrowCanWait
08-28-2008, 19:39
Ami и аз имам такивяа или ако не са същите подобни...моите са от това че 10 дни подред не си слагах слънцезащитно масло на лицето докато бях на плаж..случва се лято е..ако не е от това може да е от топлото..дългата коса....от жегата..спокойно...

foreverr
08-28-2008, 19:52
Ami и аз имам такивяа или ако не са същите подобни...моите са от това че 10 дни подред не си слагах слънцезащитно масло на лицето докато бях на плаж..случва се лято е..ако не е от това може да е от топлото..дългата коса....от жегата..спокойно...ОО мерси поне ти ме разбираш :-)

blackfate
08-29-2008, 07:16
И аз имам такива малки пъпчици, но на челото, винаги кожата ми е била супер чиста, сега преди около 2 седмици, след като пих едни антибиотици и ми се получиха тези, те са като грапавинки, като някиф подкожни топчета, не се забелязва, ма мен много ме дразнат и вчера успях да изтискам най голямата и ... се оказа, че са някакви масни образования, като от запушена пора ... а иначе останалите тръгнаха да се изчистват. А аз ползвам тоника и гел-а за почистване на Иф Роше ... Но не смятам че се махат от него, защото и преди това си го използваш :D

pipaloo
03-09-2011, 12:15
СЪВСЕМ НОРМАЛНО В ПОБЕРТЕТА СИ НЕ ГИ ЧОПЛИ ЧЕ И АЗ ИМАМ ТАКИВА И ОСТАВАТ БЕЛЕЗИ
БТВ АЗ СЪМ МОМЧЕ СПОКО ЩЕ ТИ МИНАТ :shock:

JustForFun
03-09-2011, 18:08
По това , което ти описа, мисля че са лишеи. Една фр има също такива , точно, както каза ти! Отиди на дерматолог , той може най-добре да ти каже - ако са лишеи - с какво да ги мажеш, ако са пъпки - как да ги махнеш ;)

StolenBliss
03-09-2011, 19:46
Кой изровил тая тема от 2008-ма ве :shock: Тоя/тая вече 100 пъти е забраил/а за тия пъпки, вие давате съвети.. пф гледайте малко датите.

gab4ooo
03-09-2011, 20:43
и аз иам споко . на бузката може даимаш защото там е много меко мястото и много чувствително . ама ти добре че неги пипаш . аз има ли нема ли кво да им стискам аз само ги мъча и ги пробивам :Д мани . ама не се притеснявай :)

StolenBliss
03-09-2011, 21:30
:razz: :razz:

babyborn
03-17-2011, 19:38
Значи, аз ползвам acneout от година вече, и мога да кажа, че съм страшно доволна.То е във течен вариант и си слагаш с едно памуче на проблемните места. Мисля сега да си купя това кремче което рекламират, Acnicare cream и acnicare cleanser Можеш да потърсиш и разни други видове в гуугъла :mrgreen: