PDA

View Full Version : Ако на някой му се четат моите глупости,това е мястото :D



258
08-25-2008, 22:36
Такам...Реших и аз да си кажа какво ме тревожи ( но това не бих го нарекла проблем :D ) Миналата пролет харесвах едно момче,но така и не му казах ( то и той ме харесвал,ма нали сък идиот) После есеннта,той ми предложи и аз се съгласих,но след 3 дена реших,че не искам да ходя с него и че не го харесвам и го скъсах.Но той не ме намрази както би направило някое друго момче,а напротив.Аз винаги съм изпитвала нещо към него,някаква симпатия ли и аз незнам какво.... :-o И той винаги ми е показвал,че ме харесва и наскоро ми го и каза (по скайп).Пита ме дали може да стане нещо между нас и аз му казах,че незнам.Тогава реших,че пак го харесвам,но той спря да ми пише. :( И тъкмо бях решила,че вече напълно съм го забравила и той днес ми писа.Каза,че иска утре да излезем и аз се съгласих.Каза също,че трябва да ме пита нещо лично. :shock: И си мисля,че ще ми предложи...а аз незнам дали искам да ходя с него.Но като е така наживо и да искам няма да мога да му кажа ''не'' И сега съм леко объркана :neutral:

cinderella_gugutka
08-25-2008, 22:39
еми то и аз се обърках като про4етох тва :-o
тръгни с него пък после ако не върви късате

258
08-25-2008, 22:40
еми то и аз се обърках като про4етох тва :-o
тръгни с него пък после ако не върви късате
мхм няма да ни е за пръв път 8-)

crazy_lazy_girl
08-25-2008, 22:40
Емм помисли си, дали не го харесваш само като приятел! ;):) И ако е така, направо му го кажи. ;):)

Erica
08-25-2008, 22:48
] И си мисля,че ще ми предложи...а аз незнам дали искам да ходя с него.Но като е така наживо и да искам няма да мога да му кажа ''не'' И сега съм леко объркана :neutral:


Ами "на живо" , бъдете приятели , а пък в скайп се обичайте... :grin:

Ееее какво щяхте да правите без този скайп...незнам...Кво значи,харесвам го май,ама на живо няма да мога да му го кажа...и като му го кажеш по скайп...кво,после като излизате ще си носите лаптопи,че да можете да си казвате всичко по скайп , дето неможете да си го кажете на живо ли?

Chrissie
08-25-2008, 22:48
А пък аз си мисля,че не само ще ти предложи,ами иска да разбере какви точно чувства имаш към него,какво е твоето мнение за отношенията ви.Според мен,не постъпваш правилно като го "разиграваш" така.Първо трябва да си наясно какви са точно чувствата ти към него и след това да му ги обясниш.Човека ти предлага за трети път,а ти вече мислиш как да го скъсаш.Дай му шанс,не можеш да бъдеш с него известно време (и то толкова малко време) и да решиш,че не го харесваш.Дай си повече време,а и на него.Виж как той ще се държи с теб,какво точно изпитва,наблюдавай го и рано или късно ще разбереш какво точно чувстваш.Но според мен,момче е затънало до уши,дори и след толкова време,а ти само го отрязваш.Направо ми е жал за него. :?


Успех! :)

258
08-25-2008, 22:53
] И си мисля,че ще ми предложи...а аз незнам дали искам да ходя с него.Но като е така наживо и да искам няма да мога да му кажа ''не'' И сега съм леко объркана :neutral:


Ами "на живо" , бъдете приятели , а пък в скайп се обичайте... :grin:

Ееее какво щяхте да правите без този скайп...незнам...Кво значи,харесвам го май,ама на живо няма да мога да му го кажа...и като му го кажеш по скайп...кво,после като излизате ще си носите лаптопи,че да можете да си казвате всичко по скайп , дето неможете да си го кажете на живо ли?
Явно не сте ме разбрали.Имах предвид,че наживо незнам дали ще мога да го одрежа (да му кажа "не" :D )

258
08-25-2008, 22:55
А пък аз си мисля,че не само ще ти предложи,ами иска да разбере какви точно чувства имаш към него,какво е твоето мнение за отношенията ви.Според мен,не постъпваш правилно като го "разиграваш" така.Първо трябва да си наясно какви са точно чувствата ти към него и след това да му ги обясниш.Човека ти предлага за трети път,а ти вече мислиш как да го скъсаш.Дай му шанс,не можеш да бъдеш с него известно време (и то толкова малко време) и да решиш,че не го харесваш.Дай си повече време,а и на него.Виж как той ще се държи с теб,какво точно изпитва,наблюдавай го и рано или късно ще разбереш какво точно чувстваш.Но според мен,момче е затънало до уши,дори и след толкова време,а ти само го отрязваш.Направо ми е жал за него. :?


Успех! :)
Мхм...знам,че си права :-o Мерси :)

kiss me baby
08-25-2008, 22:57
ami ot pro4etenoto razbiram 4e go haresvam no qvno ima ne6to koeto te spira da mu kaje6 "da".sa6tiq kat edin det go lof predi.vika mi haresvam ta ama ne6to ma spira da ti predloja.mn 6e si pasnete s nego toi 6e ti kaa "haresvam te ama me spira ne6ty da ti predloja" pak ti 6e mu vika6 "ae haresvam ta ama ne6to ma spira da ti priema " :razz: :razz: :razz: a po temata priemi mu i se kefi ...

Erica
08-25-2008, 22:59
Възможно е :)...доста объркано си го написала...,а пък и така ми се спи....,че не е истина...Извинявам се за недоразумението :)

hgfh
08-26-2008, 05:49
когато разбереш наистиа какво искаш му го кажи щото не е много приятно някой да те разиграва

hrisiiiiii
08-26-2008, 06:29
Виждам, че седиш цяла нощ да мислиш върху това (шегувка ;} )
Подреди мислите си и се опитай да разбереш какво искаш.. Обикновено когато има капка съмнение, нещо те тревожи. Ако не си сигурна, по-добре не опитвай, защото въпросното момче има чувства към теб, а ти едва ли искаш да го нараниш.

N0_feAR
08-26-2008, 06:55
еми то и аз се обърках като про4етох тва :-o
тръгни с него пък после ако не върви късате
ами да що пък не, нали на него ше му е кофти , а не на теб. :?
Според мен не го харесваш до такава степен, че да ходите заедно. Струва ми се, че дори и да тръгнете веднага след това ще го отрежеш. По-добре не го разигравай. Пак си останете в добри отношения, но ако нямаш чувства към него къв е смисъла да се занимаваш...?

krisiiiiito
08-26-2008, 07:02
сега хубаво си помисли дали го харесваш като гадже или просто като много добър приятел и има ли някое друго момче в живота ти защото ако си напълно свободна опитайте няма нищо :)

zaraaa
08-26-2008, 14:46
еее, ама ти май не знаеш какво искаш....обмисли добре чувствата си, може и да го помолиш за малко време, за да обмислиш нещата :)

258
08-26-2008, 18:18
Ам то май свърши вече. :D

cherinka
08-26-2008, 18:24
еми то и аз се обърках като про4етох тва :-o


На тва му викам аз непроблем. 8-)
Ти като не знаеш кво искаш от това момче, очакваш някой друг ли да ти каже!?
Подяволите, или искаш няква връзка с някого, или искаш само да се забавляваш и да си получаваш чисто и просто едното ебане или си живееш живота САМ (в случая - сама).
Не е трудно.
Три варианта имаш.
Ти избираш.