PDA

View Full Version : Когато той ви има само за приятел...



ivana0895
08-25-2008, 22:48
eto edna t1jna istoriq za razbito s1rce ..... bqhme priqteli pove4e ot 4 meseca i za tozi krat1k period az yspqh da obikna vsqka 4ast ot nego , flirtyvahme ot vreme na vreme i o4ite mi blestqha , vsi4ki okolo nas vijdaha 4e s1m vlubena v nego , samo toi be6e kato slqp " ni 4ul ni vidql " i edna ve4er pred komputara v skype bqh na 2 gl1tki bira koito za men sa dostata4ni da mi ob1rnat moz1ka , vidqh 4e e na liniq i zapo4nah 4at s nego , sled nqkolko reda az izt1rsih ni v klin ni v rakav ne6to ot roda na : " q vij tova na profila mi otnasq se za teb ! " na profila si bqh napisala 4e obi4am 1 mom4e i ne si zaslyjava toi da razbere . Posle vsqka stotna ot sekyndata be6e kato godina i vidqh 4e onova moliv4e na profila my se razm1rdva i toi pi6e ne6to , znaeh 4e 6te e ne6to ot roda na " mnogo s1jelqvam , no ni6to ne moje da ima mejdy nas " , v1preki 4e toi e lo6o mom4e k1m " damite " se otnasq naistina milo i mignovenno my napisah 4ao ! razplakana makar i bez vidima pri4ina si legnah oblqna v s1lzi , znaeiki 4e toi nqma da poiska da me vidi pove4e , i s posledni nadejdi sled nqkolko dena my pisah pak ne spomenah ni6to za tova 4e go obi4am ( iskam da znaete 4e az namiram granicata mejdy tova da haresva6 nqkogo , i tova da go obi4a6 ) toi pi6e6e samo otgovori na v1prosite eto 4asto ot hronologiqta bez imenata ni

az : kak si ?
toi : dobre
az : kakvo pravi6
toi : n6
az : skoro ne s1m te vijdala 4ydeh se k1de si
az : :)
az : tyk li si
az : ?
toi : da

sled kato vidqh 4e trqbva da my vadq dymite s 4engel ot ystata se otkazah da my pi6a i my kazah 4e 6te hodq da se k1pq , ot togava s1m go vijdala samo nqkolko p1ti , toi ne me poglejda6e v o4ite , a sled kato otmine6e izbyhvah v gor4ivi s1lzi za nespodelenata lybov i dokato ne mi pres1hvaha o4ite nikoi , naistina nikoi ne ospq da gi spre , priqtelkite mi mi razkazvaha vicove , g1deli4kaha me , dori krasivata prikazka za men i nego neyspq da me spre da pla4a ... az o6te go obi4am , neznam za6to no samo dokato go vidq i mi se iska da my se hv1rlq na vrata i da go razcelyvam po strastno ot kolkoto mojete da si predstavite , za jalost tova nikoa nqma da se sly4i ................




izkreno se nadqvam moqta istoriq makar i sempla da vi e trognala pone malko , znam 4e v tezi redove mnogo ot vas 6te otkriqt i 4ast ot svoqta istoriq za nespodelena lubov , molq vi za mneniq dali spored vas ima pone ni6tojna v1zmojnost toi da me haresva ili prazniqt my pogled v migovete v koito e poglejdal k1m men sa otrajenie na 4yvstvata my .


Модерирано от Барби
Моля, пишете заглавията на темите на кирилица. :)

sladur4etyYy
08-25-2008, 22:58
ами.....напиваш се от 2 глътки бира??!! :shock: :lol:
сори за тва...не се сдържах :D
та...мн тъпо си постъпила като си му казала 4е го харесваш и после , без да из4ака6 той да ти отговори, си изръсила 1 ''4ао'' , нз на колко си ама тва е супер тъпа и детска постъпка...тряа да си поговори6 с него на тая тема, само 4е като големи хора и да се разберете, просто няма на4ин. не може така-той се прави 4е не те познава, а ти -4е нищо не е станало :?

Madn3s5
08-25-2008, 23:03
Ами кво да ти кажем..съдба :wink:

пиши на кирилица че дума не се разбира с тва y на мястото на u и единичките :-o

cinderella_gugutka
08-25-2008, 23:05
мисля 4е мн си избързала след такова приятелство да му кажеш-оби4ам те и после 4ао :-o мисля 4е е доста шокиран и трябва да поговорите-незн,ама ако бях на теб щях да му кажа 4е искам да си останем приятели,4е съм го харесвала малко,ама съм била пияна и съм му изръсила 4е го оби4ам и...да се поуспокои малко 4овека а после от него зависи...

crazy_lazy_girl
08-25-2008, 23:10
мисля 4е мн си избързала след такова приятелство да му кажеш-оби4ам те и после 4ао :-o мисля 4е е доста шокиран и трябва да поговорите-незн,ама ако бях на теб щях да му кажа 4е искам да си останем приятели,4е съм го харесвала малко,ама съм била пияна и съм му изръсила 4е го оби4ам и...да се поуспокои малко 4овека а после от него зависи...

+1 \:D/

housy
08-25-2008, 23:15
Леко познато..Аз ти препоръчвам да говориш с него и да му кажеш какво изпитваш към него..Няма абсолютно никакъв смисъл да чакаш , няма смисъл да съжаляваш , че си му казала , че го харесваш.Още щом го видиш се усамотете и поговори с него , разкрий му се и ако той не изпитва същите чувства към тебе - жалко , но пък ако е обратното - супер.Не си прави погрешни заключения ,че след като си му го казала той е почнал да не те гледа в очите и т.н. , може просто да е бил потресен , той те е имал като приятел и не е мислил за нещо друго , различно като връзка ! Ае GL с момчето ; ]


П.С. Верно малко си избързала :)

Bellatrix
08-25-2008, 23:16
да признаеш на приятел винаги е кофти идея. Така стана с 1 момче което харесвах по 1 време. Накрая просто му го израсих в 3 смса като в 1 от тях пишеше: да знаеш,че тва признание може да е от психическо заболяване" бях малка и глупава и ся като се сетя ми става смешно :-D Ама не се тревожи. Така е в началото. Още е шашнат и пак ще сте приятели като се поуспокои. После кат се съвземе може пък и да си поисли по въпроса и да излезе нещо повече, кой знае? \:D/ \:D/ \:D/

mgs_92
08-25-2008, 23:35
hmmmm...... kofti.... :? spored men trqbva da go zabravi6 vuzmojno nai burzo, 6toto ima veroqtnos da trugne s teb samo ot sujaleni (ako ima 4uvstvo za sustradatelnost) i taka vsi4ko moje da se precaka mn gadno. S men be6e stanalo taka predi vreme. Edno momi4e si me haresva6e (nz dali mn ili malko) a, az neq NE. Imah nqkakvi simpatii kum neq.... ama pak 4ak da trugnem ne. Bratov4ed i na tova momi4e mi e edin ot nai-dobrite priqteli i toi me pomoli da trugna s neq, 6toto mn si me e haresvala i az trugnah. Hodihme okolo 3 meseca, a tq ne se otpuska6e, smisal be6e q sram da me celune ili nz si kvo (tq be6e na 13 , a az bqh na 14) i na men mi pisva6e, a se bqh vluibil. I taka po4nahme da se karame. Stana super gadno. Edna ve4er, sled kato se bqhme skarali mn gadno, bratov4ed i mi be6e kazal, 4e tq bila kazala, 4e samo si igraela s men i na me mi kipna. Iprati i edin sms "KUSAME" i do tam be6e. Sled tva polovin godina mi be6e gadno i ne iskah da pogledna momi4e. Sega sam na 16 i 4ak tva lqto se prestra6ih da si hvana pak gadje. Ot vsi4ko tova iskah da ti kaja, 4e ako ne te haresva ili ne iska da trugne s teb e nai-dobre da se primiri6, puk i ne e posledniq, ima o6te mnogo, koito mogat da ti vzemat akula ;-)

BaiToq
08-26-2008, 05:13
Тъжно,Бай Тоя ти съчувства.

demimur
08-26-2008, 07:54
i na men mi se e slu4valo ne6ty podobno xa.. ami nz .. spored men trqa da ostavi6 ne6tata taka ... ako toi te har bi goforil s teb na tazi tema .. 6tom znae za 4ustvata ti kym nego .. :)

miss_asi
08-26-2008, 07:58
Ем ... ко да се праи и такива случаи има.Като те иска само за фр тегли му една майна е тва е!

soul1199
08-26-2008, 08:55
:-o dasta gadno,moq suvet e govori s nego,moe6 da my kaje,4e ti e mu4no,4e taka ne si govorite

dobro demon4e
08-26-2008, 14:32
тОЙ Е ВИНОВЕН ТУК! ТИ СИ МУ ПРИЗНАЛА ЧУВСТВАТА СИ, А ТОЙ СЕ ПРАВИ НА УДАРЕН!
МОЯ СЪВЕТ: НАПРАВИ ТВА, КОЕТО СИ СИ ПРЕДСТАВЯЛА- ИЗДЕБНИ ГО КОГАТО Е САМ, ХВАНИ ГО И ПОЧНИ ДА ГО ЦЕЛУВАШ! /АКО СИ ОТВОРЕНА ДЕ/

zaraaa
08-26-2008, 14:44
Ооооо милата :( и аз съм в твоето положение, след като му признах чувствата си той спря да ме търси, е пише от време на време, но не така както преди......аз направих така:Спрях да го търся и реших да го оставя, за да обмисли той нещата на спокойствие :)

balu4ka
08-26-2008, 16:10
Хмм...и аз съм долу-горе в твойто полужение.Но аз още нямам смелоста да му признаяя..и знае6 ли вече размислих и не мисляя му казвам.Защото всички момчета са такива...!!!мисляяя го заеба(и вярвай ми знам колко ти е трудно....защото и аз когато го видя им ам чувството,че сурцето ми ще изкочи!Нямам смелост нищо да му кажаа...преосто искам да е до мен) Но тук съм само страдаща,а и ти като в мояя случей и ти си страдащата!Но живота продължава...Времето лекува,но не всички рани. :? :? :cry: :cry: :-k :-k

ivana0895
08-26-2008, 17:05
тОЙ Е ВИНОВЕН ТУК! ТИ СИ МУ ПРИЗНАЛА ЧУВСТВАТА СИ, А ТОЙ СЕ ПРАВИ НА УДАРЕН!
МОЯ СЪВЕТ: НАПРАВИ ТВА, КОЕТО СИ СИ ПРЕДСТАВЯЛА- ИЗДЕБНИ ГО КОГАТО Е САМ, ХВАНИ ГО И ПОЧНИ ДА ГО ЦЕЛУВАШ! /АКО СИ ОТВОРЕНА ДЕ/ hey ti ot kade znaesh kakvi sa mi fantaziite ? :) mersi na vsi4ki , smqtam naistina da pogovorq s nego i ako naisina yspeq da go izdebna kogato e sam nqmate si i predstava kakvo 6te my napravq , belezi 6te my ostanat ot men ! a otnosno : ами.....напиваш се от 2 глътки бира??!!
сори за тва...не се сдържах - az s1m takova 1 deto piene ne e vijdalo i barzo me hvashta ;)