PDA

View Full Version : Какво става ли ?



krokodil4o
08-25-2008, 23:52
Какво става като срещнеш момичето мечта? Какво става като се влюбиш в нея? Какво става като видиш в нея всичко, което искаш от едно момиче, от една жена? Какво става когато се опитваш да правиш добри дела, а достигат до нея като лоши? Какво става когато искаш да си с нея и тя желае да сте заедно, но не е щастлива с теб? Какво става като виждаш всичко хубаво, бавно и устремено да си отива, без значение колко го обичаш, колко ти е нужно, колко ти е жизнено важно?! Какво става, когато момичето, което обичаш, иска да е с теб, а те мрази, заради това, което си и заради грешките, които си направил? Какво става не като изгубиш част от себе си, като изгубиш самия себе си? Не знаете ли? Ще ви кажа скоро...

CenCe
08-26-2008, 01:09
от къде си сиг, че ще е скоро... Вариантите са два: тръгваш с момичето и се кефиш ИЛИ не си с нея, изпитваш същите тези чувства, но примесени с малко тъга, защото знаеш, че може би няма да я имаш 8-) Познах ли :D

_wait_and_bleed_
08-26-2008, 01:19
Надяваш се гнева,разорарованието и омразата да не надделеят.И аз съм в същата ситуация,само дето съм момичето.

TheNewReligion
08-26-2008, 01:58
А, де. :neutral: Какво става? :-o

Madn3s5
08-26-2008, 02:49
Става тва че изпадаш в депресия и почваш да пишеш по форуми търсейки малко внимание и надявайки се нещата да си дойдат на мястото сами

Vikitooo
08-26-2008, 04:54
Въпроси много, а отговорите къде са?

BaiToq
08-26-2008, 05:08
Защо мислиш,че ни интересува? :-o
Ей,за много велики се имате,
бахти пророците тука....

xXxScreamxXx
08-26-2008, 07:04
като стане такова нещо - ебеш и си заминаваш 8)


не на всяко нещо решението е секса бре .. :D :D

и айде 4акаме отговори :P

krisiiiiito
08-26-2008, 07:05
емии каквото стане 8-) айде де казвай ни 8-)

miss_asi
08-26-2008, 07:47
като стане такова нещо - ебеш и си заминаваш 8)
Е и тва е решение :D Ама мноу ми е интересно ко стаа?!? :razz:

soul1199
08-26-2008, 08:58
tolkova mn vuprosi,a dori i nqma otgovori i,koga 6e ni kaje6,pa i ti otde 6e znai6 :-o

segaevinagi
08-26-2008, 09:14
Какво става като срещнеш момичето мечта? Какво става като се влюбиш в нея? Какво става като видиш в нея всичко, което искаш от едно момиче, от една жена? Какво става когато се опитваш да правиш добри дела, а достигат до нея като лоши? Какво става когато искаш да си с нея и тя желае да сте заедно, но не е щастлива с теб? Какво става като виждаш всичко хубаво, бавно и устремено да си отива, без значение колко го обичаш, колко ти е нужно, колко ти е жизнено важно?! Какво става, когато момичето, което обичаш, иска да е с теб, а те мрази, заради това, което си и заради грешките, които си направил? Какво става не като изгубиш част от себе си, като изгубиш самия себе си? Не знаете ли? Ще ви кажа скоро...

93% съвпадение с моето мислене! :(

Най-лошия случай е тя да не те обича, предлагам ти, ти да и показваш колко много я обичаш, не да и го казваш!

&)
08-26-2008, 09:42
Ще ви кажа скоро...
с нетърпение ще следим новините по бтв 8-)

OpenedSky
08-26-2008, 10:03
Mммм fast fast 8-)

kofti_nick
08-26-2008, 10:11
Какво става като срещнеш момичето мечта? Какво става като се влюбиш в нея? Какво става като видиш в нея всичко, което искаш от едно момиче, от една жена? Какво става когато се опитваш да правиш добри дела, а достигат до нея като лоши? Какво става когато искаш да си с нея и тя желае да сте заедно, но не е щастлива с теб? Какво става като виждаш всичко хубаво, бавно и устремено да си отива, без значение колко го обичаш, колко ти е нужно, колко ти е жизнено важно?! Какво става, когато момичето, което обичаш, иска да е с теб, а те мрази, заради това, което си и заради грешките, които си направил? Какво става не като изгубиш част от себе си, като изгубиш самия себе си? Не знаете ли? Ще ви кажа скоро...

Аз знам ! Никъф кур не става :D

258
08-26-2008, 11:42
Е тва беше една хубаво написана тема! :-) И ще се пресъединя към другите,като кажа''Чакаме да кажеш кво става 8-) ".