PDA

View Full Version : Как да му кажа, че..



Ne_Znaesh
08-26-2008, 02:35
Хора, нуждая се от съвет, че ше се гръмна! :o

Гаджето ми го нямаше в града за около 2 месеца iii аз се сближих много с едно момче. Излизахме заедно, натискахме се, но не е имало секс. Та проблема е, че гаджето ми се върна и аз естестено си искам него, обичам си го и мислех, че ще ми бъде лесно да се отърва от другото момче..Но май не е мн лесно. :? Много ме е жал за него просто и като ми каже, че аз съм му стимул за живот, че от одавна не е бил така влюбен както сега...и ме хваща такъв жал , че не намирам сили да му кажа, че аз си обичам приятеля си искам да приключим с тези нащи срещи. :? :( А той даже и наша снимка на skype си е сложил.. Личи, че яко е хлътнал по мен. :(
Ауу как да му кажа хора, за да не го боли толкова ????????

NeLLy_BaBy
08-26-2008, 02:45
ами определено е трябвало по-рано да помислиш, но няма как трябва да му кажеш истината. Дано и приятеля ти не разбере ч е тогава става лошо.

Madn3s5
08-26-2008, 02:47
Казваш го така все едно е нещо нормално :-o тва си е чиста изневяра.. по добре избери кой искаш и остави другия да не паднеш от два стола на земята.. :wink:

Vikitooo
08-26-2008, 04:50
Казваш му го в очите, а той както ще да го приеме :)

BaiToq
08-26-2008, 05:10
Първо правиш глупости,после мислиш.
Еми сега ще боли,
какво очакваш?
Да изневеряваш,ама само "ей така".

hgfh
08-26-2008, 05:41
абе трябваше да помислиш преди да тръгнеш да правиш нещо ама вече свършен факт.. ся като си толкова отворена и като мн те е засърбяло че да не можеш да изчакаш приятеля си ще си сърбаш попарата отиваш и казваш на момчето а ако те намрази не се учудвай защо ..

cec_inka
08-26-2008, 05:49
mnogo kofti se e polu4ilo :( sa4ustvam ti za6toto i az sam v takava situaciq ili pone bqh moq savet e da izbere6 ediniq ot tqh i da kaje6 na gadjeto si 4e si mu izneverila

Ne_Znaesh
08-26-2008, 05:58
Абе хора аз съм вече избрала! Не се колебая дори! Въпроса е, че онзи момък много се привърза към мен и сега сърце не ми дава да кажа КРАЙ :shock:

Ne_Znaesh
08-26-2008, 05:58
Казваш му го в очите, а той както ще да го приеме :)

Да не мислиш, че е лесно :?

Ne_Znaesh
08-26-2008, 06:02
Абе хора аз съм вече избрала! Не се колебая дори! Въпроса е, че онзи момък много се привърза към мен и сега сърце не ми дава да кажа КРАЙ :shock:


ми ние кво да направим че като курвуляк се натискаш с другите докато приятеля ти го няма бе , какво сарце не ти дава , теб ако сърцето ти беше в ред нямаше да налиташ на други

Абе човек ти не разбираш.. Не съм имала никакви намерения да става такова нещо, просто от едни познати с това момче стигнахме чак до тука..Грешката е моя, че се оставих да стигнем до тук, а и на всичкото отгоре нямам очи сега да го погледна и да му кажа, че не го сакам повече

Ne_Znaesh
08-26-2008, 06:09
Не ме е срам, просто изпитвам JAL защото в момента това момче изживява труден момент и аз му бях упората поне до сега....а и чесно, и аз по едно време бях влюбена в него, ама вече не.. :?

Erica
08-26-2008, 06:13
Абе хора аз съм вече избрала! Не се колебая дори! Въпроса е, че онзи момък много се привърза към мен и сега сърце не ми дава да кажа КРАЙ :shock:


ми ние кво да направим че като курвуляк се натискаш с другите докато приятеля ти го няма бе , какво сарце не ти дава , теб ако сърцето ти беше в ред нямаше да налиташ на други

Абе човек ти не разбираш.. Не съм имала никакви намерения да става такова нещо, просто от едни познати с това момче стигнахме чак до тука..Грешката е моя, че се оставих да стигнем до тук, а и на всичкото отгоре нямам очи сега да го погледна и да му кажа, че не го сакам повече

Ако питаш мен,човекът те е разбрал много добре и ти го е казал много добре...
Какво значи,ние от едни познати - виж до къде стигнахме...Ами стигнали сте го щото и двамата сте го искали,сега казваш че обичаш приятелят си,аз ще те питам само едно...А къде беше тази любов през 2-та месеца,докато него го нямаше?Кофти си постъпила както и да го погледнем...още по-кофтито е,че заради твоята постъпка...ще има и доста потърпевши...И след като обичаш приятелят си,как така сърце не ти дава да се разделиш с другият...той не знае ли че ти си имаш приятел?Или може би си му давала напразни надежди,че ще се разделиш с него и ще бъдете заедно...Съветът е или говориш в прав текст и казваш истината....,или скриваш за постъпките си,въпреки че ми се струва невъзможно - рано или късно приятелят ти ще разбере за подвизите ти...,а тогава ще го заболи още повече...Има някои неща,които се обмислят преди да се извършат...,твоята ситуация е такава...просто е трябвало да мислиш по-рано...От тук нататък каквото и да стане...нещата няма да са същите...нито с приятелят ти,нито с въпросният ти познат...

Ne_Znaesh
08-26-2008, 06:29
Ох, Еrica, Еrica.. :(
Mислиш, че не осъзнавам какво направих ? Мислиш, че не ме е страх какво ще стане ако разбере приятеля ми, който е много търпеливо и готино момче? Поне сам наясно с чуствата си. Аз си обичам приятеля и колкото и да ме боли ще разкарам другият..въпреки, че и той не го заслужава. А впрочем той знаеше за приятеля ми и знаеше, че аз съм с него..но просто се оставихме по течението. Но не знае, че ще го зарязвам скоро време....

Него ще го преяля някак си..Ами приятеля ми? Ако разбере?! А той е много търпелив и като го познавам, даже и да разбере няма да ми каже, а ще чака аз да се сетя да му кажа.. Боже Господии, реве ми се! А той може вече и да знае и да ми се смее каква съм нагла да продължавам да го лъжа....

И знаеш ли от какво ме е най много яд и срам? От това че не съм вече на 15-16-17, а съм вече голямо момиче, което прави детинщини. :?

hrisiiiiii
08-26-2008, 06:31
Събери сили и му кажи. Реши какво искаш, защото ако приятеля ти разбере за вас двамата, не мисля че ще се зарадва :} Понякога трябва да сме твърди и решителни, за да постигнем това, което искаме.. А ти какво искаш..?

Ne_Znaesh
08-26-2008, 06:33
Събери сили и му кажи. Реши какво искаш, защото ако приятеля ти разбере за вас двамата, не мисля че ще се зарадва :} Понякога трябва да сме твърди и решителни, за да постигнем това, което искаме.. А ти какво искаш..?

Абе аз съм наясно с чуствата си..Но не съм наясно с действията, които да предприема.

N0_feAR
08-26-2008, 06:51
Казваш му го в очите, а той както ще да го приеме :)

Да не мислиш, че е лесно :?
но е единственият начин

krisiiiiito
08-26-2008, 06:55
хаа ами това си е чиста изневяра и какво искаш зарязваш онова момче и продължаваш с приятеля си без той да разбира и всичко да си е ОК ... пфф а по - рано не можа ли да мислиш за това?? натискала се с друг а ся иска да се измъкне :?

xXxScreamxXx
08-26-2008, 07:19
ем излизате ти и оня влюбения.. отивате някъде казваш му .. и после .. се 4увстваш гузно .. но не си по зле и от него .. :? Тцтц и ся няма ли да ти е поне малко гузна съвестта пред гаджето ?! :? :?

soul1199
08-26-2008, 09:01
rano ili kusno gadjeto ti 6e razbere,ni6o ne ostava skrito,pokrito,trqbva da si priznae6 i da govori6 tova,koeto 4yvstva6

segaevinagi
08-26-2008, 09:08
Зареди ей такива курви като тебе, които не знаят кога да се спрат и не мислят с главата, страдат много момчета! :o

Erica
08-26-2008, 09:26
Трудно,но трябва да му обясниш...Щом не се е случило нищо кой знае какво между вас...Може и да имаш късмет гаджето ти да те разбере...Но не преигравай и не крий детайли,защото това може да ти навреди още повече...Освен да се молиш - той да ти прости,друг начин май няма...

prettyIdeath
08-26-2008, 09:36
Ти изобщо защо не му каза че си имаш приятел? И защо твръдиш че си го обичаш, след като само си го изчакала да замине и си почнала да се натискаш. 2 месеца не са много време... можела си да го изчакаш и само не казвай че ти е липсвала любов и затова си тръгнала по други, щот е безмислено...

ok_
08-26-2008, 09:48
Трябва да му кажеш,събери сили !Ако е мн търпелив и те разбере може и да ти прости ... Бъди силна,сподели всичко най-искрено!!! Станалото,станало няма да те обиждам или да те съдя.Все пак се е случило вече и най-важното,е че си си взела полука,оценила си човека до себе си.Бъди силна,сподели всичко най-искрено!!! Късмет!!! :) ;)

In_my_dreams
08-26-2008, 11:52
трябвало е да помислиш доста по-рано за последствията...и да не се впускаш във флиртове с друго момче...просто помисли добре кой от двамата искаш и бъди с него,за да не стане така,че накрая да не си с нито един...

258
08-26-2008, 11:58
Ми да беше помислила по-рано...сега ще си траеш последствията. :x

Pliok0019
08-26-2008, 12:35
Недей да казваш нищо на приятеля ти.

Скъсай с другия.

Готово.

zaraaa
08-26-2008, 14:33
"естестено си искам него, обичам си го" - обичаш приятеля си, той заминал и ти веднага при друг - ухаааа, да ви имам обичта бе! :? По темата: Кажи на момчето истината, вместо да го лъжеш относно чувствата си, тъпо е, колкото и да ти е жал, трябва да го направиш! Другият път мисли, преди да правиш нещо такова ( в твоя случай това си е изневяра). Каквато попара си надробила, такава ще сърбаш :?

heroinac
09-08-2008, 20:13
Казваш го така все едно е нещо нормално :-o тва си е чиста изневяра.. по добре избери кой искаш и остави другия да не паднеш от два стола на земята.. :wink:
+1
Izberi 1 ot 2mata :? :?

MP
09-08-2008, 20:15
Кажи му да си намери друг стимул ако му се живее.