PDA

View Full Version : Самичка..??



LadySunshine
08-26-2008, 06:44
Иии тъй в момента определено нямам на кого да се оплача, тъй че ви предоставям още материал за четене.
Сама съм. В буквалния смисъл. Почти всичките ми приятели и познати са извън града, някои в чужбина, включително и гаджето ми. И тъй като почти цялата компания се разпръсна останахме само аз и още 2 чайки в града. Та точно тези двете по принцип най-много държат на приятелството, когато им се случи нещо веднага дигат аларма и ти трябва непременно да си на линия да им слушаш проблемите 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата. Ако случайно не намерят с кого да споделят-край!! "Какви приятели сте вие, един път ще ми потрябвате и кво.. бла-бла-бла..". Обаче сега, когато аз се нуждая от някого, на тях изобщо не им прави впечатление. Отлично знам, че ако им звънна да се видим ще получа отказ, тъй като те са по цял ден на работа и вечерта е единственото свободно време, в което могат да се видят с "гаджетата си". Е хубаво де, ама всяка ли вечер дееба.. поне един път не могат ли и за мен да се сетят.. изглежда не може. Сега за моето гадже- на балкан е вече 2-ра седмица. През това време се сети точно веднъж да ми се обади, при положение че знае, че съм самичка..
Е не мога да разбера аз ли пак нещо си вкарвам филмите или наистина на никого не му пука за мен. Айде за момичетата ще го преживея, за Него съм сигурна, че го интересувам, заедно сме повече от година, ама толкова ли не можа едно sms-че да драсне..
Whatever... дайте някакви идеи, с мен ли нещо не е наред, че се изнервям за глупости или...? :(

Sweet__Dream
08-26-2008, 07:03
Понякога и така се получава.Все пак лятото е сезонът за почивка и всеки гледа максимално да го използва.След като приятелките ти не искат да излязат,излез с твоя братовчедка примерно.Намери си някакво занимание в къщи,спортувай.Разбира се,че не си сама.Мисли положително и не си разваляй настроението за няма нищо.Късмет.. :) :wink:

krisiiiiito
08-26-2008, 07:08
ехе ама това ли било 8-) 8-) както каза milo moe ако имаш братовчедки или братовчеди излез с тях ее все ще намериш нещо :grin:

sexa_na_kompleksa
08-26-2008, 07:20
Понякога не ги разбирам момчета. Моя приятел(сега сме разделени за малко, но аз продължавам да си му казвам така :-D ) ми правеше същото - отиде някъде и изобщо не се обажда. А не е като да кажеш, че не му пука за мен... Ама свикнах. 8-) Щом ти е доказал, че държи на теб, няма от какво да се притесняваш. :)

LadySunshine
08-26-2008, 07:22
абе то не е проблема излизането... :)
просто се чувствам глупаво, че другите могат да разчитат на мен, а аз на кого да разчитам?? :neutral:

bittersweet_dreams
08-26-2008, 07:36
ами просто може би сега е момента да разбереш колко държат на теб...всмисъл до каква степен са ти приятелки :) :) :) :)

demimur
08-26-2008, 08:06
ами просто може би сега е момента да разбереш колко държат на теб...всмисъл до каква степен са ти приятелки :) :) :) :)

10x :smt023

soul1199
08-26-2008, 08:36
to i az ponqkoga se 4yvstvam taka i sq bykvalno me napadnaha 8-) da izlizame :shock: abe toi,kat ne ti se obajda,ti my se obadi :wink: probvai s tvoite fr. kaji im,4e mn iska6 da izlezete i ti moje6 s tqh taka da se saberete :-o

MELON
08-26-2008, 08:43
не ми се чете :P :P :P :P :P :P

UNrealPoWeR
08-26-2008, 08:47
ОБИКНОВЕННОhttp://www.teenproblem.net/forumНЯМАhttp://www.teenproblem.net/forumОБХВАТ!!!!

UNrealPoWeR
08-26-2008, 08:48
ОБИКНОВЕННОhttp://www.teenproblem.net/forumНЯМАhttp://www.teenproblem.net/forumОБХВАТ!!!!

LadySunshine
08-26-2008, 09:06
аз па щи кажа че обхват има, стига да мръдне на 50 метра от хижата или каквото е там..
и да му звъня малко трудно ще рабере тъй като не мога да гадая къде е във всеки един момент...

slim__shadygirl
08-26-2008, 09:06
ами просто може би сега е момента да разбереш колко държат на теб...всмисъл до каква степен са ти приятелки :) :) :) :)
+30948309248!

unicorn_f
08-26-2008, 09:06
излизай с някой друг докато ги няма тея от компанията ви :)

нищо ти няма просто хората наистина може да нямат време :)