PDA

View Full Version : Избор на чанта :о)



LadyCarameL
08-26-2008, 09:43
Здравейте. :) Утре мисля да си потърся нова дамска чанта и реших да видя/прочета 8-) / вашите мнения.Харесала съм си една малка,черна.Е,на мен ми трябва да побира телефон,молив,спирала,глан и портмоне. :D Черното го избрах по простата причина,че пасва на всичко,нали така? :) Ако имате някакви други предложения пишете. ;)

mysterious93
08-26-2008, 09:48
Да,черното си отива с много неща :) аз пък много трудно си харесвам дамска чанта..много ми е трудно :( харесах си една ама..някак си 80 лева...не ми е по джоба само за една дамска чанта :)

LadyCarameL
08-26-2008, 09:51
Нее аз не мисля да си пръскам парите за чанта,която бързо ще ми омръзне или нещо такова. :-D Така де да ме изкара половин-една година и тва ще е. :P

777adidas777
08-26-2008, 09:53
Аз съм на мнението на авторката.Моята чантичка е малка и черна...в нея слагам гланц,спирала,черен молив, едно парфюмче,телефона и ключовете...Повече от това не ми е необходимо! :)

TheNewReligion
08-26-2008, 10:00
Еми, щом си си харесала чантата отиваш и си я купуваш. Какво мнение искаш от нас? :-o Да ти изберем чанта? Да ти кажем дали онази, която си си избрала е хубава при положение, че няма снимка? :-o Не разбрах смисъла на темата, но както и да е.

Cvetito53
08-26-2008, 10:39
Saglasna sam s dark_sw!!!!

BrookeDavis
08-26-2008, 10:48
Черното го избрах по простата причина,че пасва на всичко,нали така?

Абе не е точно така. Трябва да комбинираш чантата с черни колан, обувки, шал, очила или там каквито др аксесоари носиш.

Sunny_stz
08-26-2008, 10:50
Ами аз имам черна ,макла чанта и обикновено ходя на работа с нея и ми побира всички необходими неща,но вечер излизам с една сребърна чантичка,много готина!!!

Voodo_doll
08-26-2008, 10:55
Искам и аз да кажа малко по темата ( за мойте чанти).. :) Значиии...едната е черна мешка с надпис ,,Metallica'' и си я купих за по малко от 20 лв от Ozz... Другата е раница с която ходя на училище. Кое е общото между двете ли? И в двете имаш място за досатъчно много неща и не получаваш гръбначно изкривяване като от гигантска дамска чанта.. Аз лично не се чувствам комфортно с чатна, която е по-малка и от моливник :D

LadyCarameL
08-26-2008, 11:25
Просто ми трябваше мнение,а не някой да ми избира чанта!Бтв Цветито53,миличка,ти във всяка тема ли намираш недостатъци!?! :?

PeopleAlwaysLeave
08-26-2008, 11:26
Оф, аз имам една закачалка само с чанти в гардероба и другата половина са в гаража. Значи някма мания ми е да купувам чанти и бельо :-o Значи как видя накъде такъв магазин и край вече-побърквам се ако не купя нещо 8-) Сякви видове имам-баща ми даже само ме бъзика, че мога да отворя щанд с чанти да изкарам някой лев :lol: Ама аз си ги комбинирам с тоалетите. Попринцип черното наистина отива на всичко, но са примерно не може да облечеш зелен панталон с лилава блуза и черна чанта... Някак не въври-трябва цвета на чантата да съвпада или с обувките, или с коланчето или с някъв друг аксесоар... Примерно последната чанта си я взех в Събота-жълтичка,мъничка, колкото да си сложа вътре телефона,парите цигарите и гланца. И си я взех жълта щото си взех и жълта пола :)

Ако ти харесва чантичката - вземи си я, но мисли и с какво ще я комбинираш след това :)

Kalista
08-26-2008, 19:43
Черното го избрах по простата причина,че пасва на всичко,нали така?

Абе не е точно така. Трябва да комбинираш чантата с черни колан, обувки, шал, очила или там каквито др аксесоари носиш.

Тъкмо това щях да пиша,дори да не е с шала и очилата и другите аксесоари е задължително поне обувките и колана да са в същия цвят!!!

LadyCarameL
08-27-2008, 05:12
Е,да ще да има все нещо черно по мене .. 8-)