PDA

View Full Version : Обичам го повече от себе си!



praskovka91
08-26-2008, 10:39
Nikoga ne sym vqrvala mnogo v liubovta..hodila sym s nqkakvi si momcheta tam..mislila sym,che imam nqkakvi chuvstva kym tqh..no vsi4ko e bilo..preigravka ili nz kak da go nareka..Dokato ne se poqvi toi!...Mnogo banalno zvuchi..kyde li ne sm chela takiva neshta dokato ne mi se sluchi ne mojeh da vqrvam v tqh!
Ot edin i sy6t grad sme..znaeh me se no ne se poznavahme lichno..toi hodishe s edno momiche na moqta vyzrast dylgo vreme...i makar che beshe nezemno krasiv sepravih ,che ne go vijdam..az ucha v po golqm grad i jiveq sama tam..spravqm si se otlichno..hodila sym s dosta momcheta ot tozi golqm grad.. s nqkoi bqh dosta seriozna..i sgre6ih..zashtoto mnogo me precakvaha...dali porasnah ili nz..no dosta se razhubavih..i kogato se vryshath v moq malyk grad vs4ki me zqpaha...vseki me iska6e kolkoto i nesromno da zvuchi...tova vyprosnoto momche ve4e nqkolko meseca ne hodishe s priqtelkata si..i zapo4na da me zaribqva..az togava imah priqtel i napravo brutalno si go odrqzah zashtoto vinagi sym bila seriozna s choveka s kogoto sym..no v edin moment naistina usetih kak se vliubvam s tova momche..ii skysah s priqtelq mi..i zapochnah da se zanimavams drugiq..golqma liubov beshe makar ,che ne hodihme...i v edin moment toiprosto mi syobshti ,che se vryshta pri bivshata..ei taka prosto..ujas poludqh..no toi za 2 dni i se be6e opomnil..do momenta ne bqhme prispivali zaedno..ii az se qdosah i mu kazah ,che ili shte sme zaedno kato seriozna dvoika i nqma dase kriem..ili da zabravi za men..i taka..ot togava sme zaedno nerazdelni..toi e unikalen..seriozen..rabotliv..i mn me obicha..obryshta mi adski mn vnimanie..nikoi myj do sega ne go e pravel tolova.postoqnno podaryci ..razhodki..a e i kakto kazah veche e adski krasiv...prosto ima momenti v koito se chudq s kakvo sym go zaslujila..a toi napravo iska da se jeni za men..iska sled kato zavyrsha da ostana da ucha v syshtiq grad v koito ucha sega..i tam toi da si nameri rabotnici za negoviq biznes i da doide dajivee pri men...vsi4ko vi zvuchi sigurno kato prikazka..no tuk idva i problema..ADSKI E REVNIV..revnuva me ot tova,che predi tova sym imala drugi momcheta..qdova se che ne mi e pyrviq..abe ujas.postoqnno me e strah da nemi pisne i da ne go zareja zaradi tova..zashtoto kato se qdosam pravq neshta zaradi koito posle mn mn syjalqvam....zatova ve molq da me posyvetvate kak da podhodq kym nego..zashtoto toi e s 6 godini po golqm ot men..i ne e kato hlapacite na koito im zavyrtah glavata....prosto iskym syvet ot vas?? :(

angelcheeee_93
08-26-2008, 10:48
EMI ei tova mu e lo6oto,4e kato napravi6 vednaj gre6ka da spi6 s 1 ,posle sledva6tiq 6te i go natqkva postoqnno.ina4e moq priqtel e s 5 goodini po-golqm ot men i hodim ot 1 godina no ne6tata ne sa stignali 4ak do tam da jiveem zaedno i ne sme pravili sex do sega,no vse pak ti moje da si po-golqma... :) i sega po temata
kaji my,4e sajelqva6 za tova,4e tova e bila ogromna gre6ka i 4ak sega si go osaznala,4e e minalo i 4e nezna4i ni6to za teb ,4e obi4a6 samo nego.
samo,4e kakvoto i da kaje6 tova si e samata istina i si e fakt.tova 6te te ma4i predpolagam,ama zatova trqbva da se misli .. aide uspeh ot men,dano ne6tata se upravqt :)

ElisaDay
08-26-2008, 10:52
Кирилица? :x Айде научете се да пишете на собств

angelcheeee_93
08-26-2008, 10:57
Регистриран на: 29 Яну 2008
Мнения: 1082
Местожителство: [Градът, който никога не спИ]
Пуснато на: Вто Авг 26, 2008 1:52 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Кирилица? Айде научете се да пишете на собств


ti pak pi6i po temata kvi sa tezi zabelejki,na kirilica e zadaljitelno da se pi6e samo zaglavieto na temata! :-x

Andreev
08-26-2008, 11:13
стига сте писали на шльоканица :x 24 Май за к'во го има?

cinderella_gugutka
08-26-2008, 11:39
еми по някъф на4ин тряя го убедиш 4е го оби4аш страшно мн,мн пове4е от предишните...или по4ни и ти да го ревнуваш от бившите да види кво е :D

Lysander
08-26-2008, 11:49
Защо ли имам странното чувство, че както ти си завъртала главите на "хлапаците", така и той прави с теб. Но както и да е, ти си знаеш най-добре. Съвета е избор 1: не му давай много поводи да те ревнува или ако можеш изобщо не му давай такива, или избор2: седнета и му обясни колко много го обичаш и никога няма да го предадеш.

PePeLePew
08-26-2008, 11:56
ревността е хубаво нещо,но в границите на нормалното ако ги преминава трябва да му обясниш че той е единствения за теб и т.н. и да не се притеснява мисля че щом се обичате толкова много дори да е много ревнив ще подтисне това чувство

otkachalkataaa
08-26-2008, 12:31
ревността е хубаво нещо,но в границите на нормалното ако ги преминава трябва да му обясниш че той е единствения за теб и т.н. и да не се притеснява мисля че щом се обичате толкова много дори да е много ревнив ще подтисне това чувство

Съгласна съм с PePeLePew

zaraaa
08-26-2008, 14:37
Обясни му, че го обичаш адски много, че той означава много за теб и че миналото си е минало и не трябва да се връщаме към него :):):)

NeLLy_BaBy
08-26-2008, 14:43
Ами ако не му даваш повод би трябвало ревността му да е в нормалните граници. Просто си поговори с него , че няма смисъл от толкова ревност след като си с него и го обичаш, че няма друг и че трябва да ти има доверие. Все пак едня връзка се гради най-вече на доверие. :)