PDA

View Full Version : За какво се използват?



777adidas777
08-26-2008, 11:05
За какво се използват ежедневните превръзки тей като съм неопитна все още :-D :-D :-D смисъл те са толкова тънки та се чудя... :-o :lol: :lol: :?

BrookeDavis
08-26-2008, 11:08
Еми не са за предпазване по време на месечния цикъл вс случай! Тънки са за да са леки и удобни и да не ги усещаш. Аз ги използвам постоянно и се чувствам мн по- комфортно и свежо. Сменям по 4-5 на ден..

Cvetito53
08-26-2008, 11:08
O boje moiiii........sprete da puskate tapi temi.... :oops: :oops: :shock: :shock:

777adidas777
08-26-2008, 11:13
Еми не са за предпазване по време на месечния цикъл вс случай! Тънки са за да са леки и удобни и да не ги усещаш. Аз ги използвам постоянно и се чувствам мн по- комфортно и свежо. Сменям по 4-5 на ден..
ама демек че ги използваш само за да ти е комфортно?ема без превръзка не е ли по удобно...

777adidas777
08-26-2008, 11:14
O boje moiiii........sprete da puskate tapi temi.... :oops: :oops: :shock: :shock:
Ооо,божеее моййй да ти имам отговора!!!

LadyCarameL
08-26-2008, 11:15
Защо пък да е тъпа?По темата-използват се към края на менструацията както и за бяло течение. :)

GbSy
08-26-2008, 11:19
O boje moiiii........sprete da puskate tapi temi.... :oops: :oops: :shock: :shock:

Защо темата да е тъпа? Момичето просто е ново в тези работи и не знае кое за какво се използва! Ти да не би да си се родила научена?!

По темата: Ежедневните превръзки са, за да ти е леко и удобно, или ако имаш бяло течение /което си е напълно нормално, или поне така съм чувала/, за да те предпазват. Само че, ежедневните превръзки НЕ могат да те защитят от менструацията, освен ако не ти е супер слаба, тоест в последните дни.

angelcheeee_93
08-26-2008, 11:30
O boje moiiii........sprete da puskate tapi temi....

of ne se vijda6 kolko si tapa,kak moje da dade6 takav otgovor,saita vse pak e zatova ,za da pittame tova koeto ne ni e qsno i da nau4im pove4e.
ti si tapata v slu4aq,poneje pi6e6 a neznae6 kvo pi6e6.nai-me draznqt takiva smotani ligli,koito se pravqt na interesni i vseznae6ti. :-x
,kolkoto po temata ejednevnite prevrazki sa po-tani4ki i s tqh se 4uvstva6 po-udobno :)

hahavteen
08-26-2008, 11:39
Можеш да ги ползваш:
- Ако имаш бяло течение
- 1-2 дена преди да ти дойде ако не си сигурна кога точно ще е това за да не се изцапаш докато намериш тоалетна
- Последните 2-3 дена от менструацията когато течението е съвсем слабо

Boot
08-26-2008, 11:41
O boje moiiii........sprete da puskate tapi temi.... :oops: :oops: :shock: :shock:

Защо темата да е тъпа? Момичето просто е ново в тези работи и не знае кое за какво се използва! Ти да не би да си се родила научена?!

или ако имаш бяло течение /което си е напълно нормално, или поне така съм чувала/, за да те предпазват.


Да имаш бяло течение НЕ Е нормално. Това си е ясен признак, че нещо не е наред. Друго е естественото вагинално течение, което, струва ми се, не е толкова силно, че да имаш нужда от ежедневни превръзки.

Аз ползвам ежедневни към последните дни, както и понякога в комбинация с тампон, за всеки случай :)

GbSy
08-26-2008, 11:42
O boje moiiii........sprete da puskate tapi temi.... :oops: :oops: :shock: :shock:

Защо темата да е тъпа? Момичето просто е ново в тези работи и не знае кое за какво се използва! Ти да не би да си се родила научена?!

или ако имаш бяло течение /което си е напълно нормално, или поне така съм чувала/, за да те предпазват.


Да имаш бяло течение НЕ Е нормално. Това си е ясен признак, че нещо не е наред. Друго е естественото вагинално течение, което, струва ми се, не е толкова силно, че да имаш нужда от ежедневни превръзки.

Аз ползвам ежедневни към последните дни, както и понякога в комбинация с тампон, за всеки случай :)

Да де, аз имам предвид вагиналното течение, просто в една книжка пишеше, че е бяло, не знам, нямам такова!

xxxSnowflakexxx
08-26-2008, 11:43
O boje moiiii........sprete da puskate tapi temi.... :oops: :oops: :shock: :shock:
+1

777adidas777
08-26-2008, 11:51
O boje moiiii........sprete da puskate tapi temi.... :oops: :oops: :shock: :shock:
+1
Още една... :booooomb:

mysterious93
08-26-2008, 12:17
ами аз ако ползвам е заради бялото течение(мале мразя го мразя го мразя го...)

hahavteen
08-26-2008, 12:17
Да имаш бяло течение НЕ Е нормално. Това си е ясен признак, че нещо не е наред. Друго е естественото вагинално течение, което, струва ми се, не е толкова силно, че да имаш нужда от ежедневни превръзки.


Доколко е нормално или не течението може да определи само гинеколог. Аз от 5ти клас имам бяло течение и ползвам ежедневни превръзки. Посещавала съм 4 гинеколога и всички казаха че е нормално и нямам замърсяване или нещо такова. Ако не мирише лошо и не променя цвета си в повечето случаи не е нищо притеснително.
Не че е изписано малко по темата за бялото течение ама напоследък съм на всяко гърне мерудия така че.. :-D

nefes
08-26-2008, 12:20
Вече са отговорили по темата и освен да се съглася не ми остава друго,но искам само да попитам дали някой знае за индивидуално опаковани превръзки. :-o Ако сте виждали да споделите марка или нещо. :-o
Извинявам се на авторката,че се намесвам в темата й,но просто се зачудих. :-D

Boot
08-26-2008, 12:48
Да имаш бяло течение НЕ Е нормално. Това си е ясен признак, че нещо не е наред. Друго е естественото вагинално течение, което, струва ми се, не е толкова силно, че да имаш нужда от ежедневни превръзки.


Доколко е нормално или не течението може да определи само гинеколог. Аз от 5ти клас имам бяло течение и ползвам ежедневни превръзки. Посещавала съм 4 гинеколога и всички казаха че е нормално и нямам замърсяване или нещо такова. Ако не мирише лошо и не променя цвета си в повечето случаи не е нищо притеснително.
Не че е изписано малко по темата за бялото течение ама напоследък съм на всяко гърне мерудия така че.. :-D
ами значи е естествено вагинално течение.

Dundy
08-26-2008, 12:54
Можеш да ги ползваш:
- Ако имаш бяло течение
- 1-2 дена преди да ти дойде ако не си сигурна кога точно ще е това за да не се изцапаш докато намериш тоалетна
- Последните 2-3 дена от менструацията когато течението е съвсем слабо
хааха аз пък съм щастлива,понеже на мене менструацията ми продължава 4 дена.А иначе аз ежедневни изполвам преди да ми дойде и понякога като имам бяло течение(рядко става)