PDA

View Full Version : Биология, Екология или...



stefity
08-26-2008, 12:56
....Всичко свързано с човека, животните и заобикалящата Ни среда! Това е тема, в която всички ще можем да констатираме, обсъждаме и споделяме информация за това, което знаем. :) Надявам се темата да е добра и да има някаква полза от нея. :)

stefity
08-26-2008, 13:01
Примерно можеш да напишеш нещо, да публикуваш материал или да зададеш конкретна тема, а не просто да напишеш - коментирайте. ;)

Дам и аз това мислех да направя, ама сега тъкмо отивам на работа... и реших сега само да пусна темичката, пък после да я дооправя. :)

velma
08-27-2008, 10:10
Ето нещо за екологията:
http://www.nationalgeographic.bg/?cid=11&cat_id=6&issue_id=18

it_ends_tonight_
08-27-2008, 13:42
Аз съм решила да следвам екология.
Колко много просто неща може да направи човека и да спомогне за облекчаването на екологичната криза. Уви, никой не го е грижа...

shadow4e
08-27-2008, 17:28
В супермаркета до нас вече ще има торбички, които се разграждат за 24 месеца. Разбира се, ще са платени и затова сигурно малко хора ще си купуват, но поне почват инициативата. :)

kudravoto
08-28-2008, 07:26
Аз съм решила да следвам екология.
Колко много просто неща може да направи човека и да спомогне за облекчаването на екологичната криза. Уви, никой не го е грижа...


Mnogo si prava mila az ve4e 3 godina sledvam ekologiq i se nadqvam s neshto da prenesa za spasqvaneto na prirodata

alex
08-28-2008, 07:37
Аз съм решила да следвам екология.
Колко много просто неща може да направи човека и да спомогне за облекчаването на екологичната криза. Уви, никой не го е грижа...

Капитан планета го е грижаааааааааа :))

Един съвет от мен - н еучи просто еокология защото има реална опасност да станеш един тъп еколог облечен, като царевица или варел да правиш протести. Истинските еколози обикновено имат много сериозни познания по биотехнологии, медицина, химия и т.н. Само еколозите са... е хайде да не ги обиждам повече. Но Еколог + някоя друга специалност има надежда и да върши реална работа.

it_ends_tonight_
09-19-2008, 19:28
Аз съм решила да следвам екология.
Колко много просто неща може да направи човека и да спомогне за облекчаването на екологичната криза. Уви, никой не го е грижа...

Капитан планета го е грижаааааааааа :))

Един съвет от мен - н еучи просто еокология защото има реална опасност да станеш един тъп еколог облечен, като царевица или варел да правиш протести. Истинските еколози обикновено имат много сериозни познания по биотехнологии, медицина, химия и т.н. Само еколозите са... е хайде да не ги обиждам повече. Но Еколог + някоя друга специалност има надежда и да върши реална работа.

Благодаря за съвета, все още съм страшно дезориентирана - дори не знам къде да уча за такова :D

MoonAngel
11-03-2008, 08:51
В СУ има специалности Биомениджмънт и устойчиво развитие, Биология, Молекулярна биология, Битехнологии, Екология и опaзване на околната среда, Биология и химия,География и биология.