PDA

View Full Version : Каква храна да направим за купон



lubencet0o
08-26-2008, 13:07
Здравейте =]
Тъй като след известно време ще правя купон вкъщи ми се иска да ми помогнете с избора на храна която да е подходqща за събиране от около 20 души. За напитки вече съм помислила - 2 каси бира, 2 Коли, Фанта и Спрайт.
Благодаря предварително. Ако има подобна тема моля за извинение, но аз лично не намерих. =]

bulgarche
08-26-2008, 13:19
Хляб, майонеза, кремвирши и лютив кетчуп

lubencet0o
08-26-2008, 13:28
А нещо- джин, водка, уиски, мента, мастика?

Ами аз съм казала че който ще пие твърд алкохол ще си го носи. Например аз ще си пия и джин с тоник и ще си ги купя само за мене си. А иначе за сандвичите помислих, обаче кат стане вечер ще свършат и пак ще трябва да правя нещо за ядене.

Madness
08-26-2008, 13:32
о.О :-o

Много подготовка му удряш май май..
Купуваш разни боклуци,няма кво да се занимаваш,казаха по-нагоре разни чипсове и подобни...Няма да пълниш чушки,ебаси.
А тия неща понякога е по-добре да се вземат колективно,нали и другите да кажат кво искат.
Сърибате пари(освен ако не си решила ти да вземеш всичко де) отивате в магазина и така..

shady^baby
08-26-2008, 13:35
когато свършат сандвичите защо не поръчате пица :wink: а иначе и аз мисля, че без твърд алкохол няма да мине :? :? :? както казаха по-горе задължително трябва да има ядки, които да вървят с бирата, аи не само :)

lubencet0o
08-26-2008, 13:38
о.О :-o

Много подготовка му удряш май май..
Купуваш разни боклуци,няма кво да се занимаваш,казаха по-нагоре разни чипсове и подобни...Няма да пълниш чушки,ебаси.
А тия неща понякога е по-добре да се вземат колективно,нали и другите да кажат кво искат.
Сърибате пари(освен ако не си решила ти да вземеш всичко де) отивате в магазина и така..

Купона всъщност е за рождения ми ден.и точно затова му удрям тая голяма подготовка. Все пак веднъж в годината се случва да съм сама вкъщи - без мама, тати, кака... А за чипсовете... колко мислите че ще са нужни? =]

П.П Благодаря exploitedteen за мнението, но мисля че наистина нямаше нужда да коментираш.

Pliok0019
08-26-2008, 13:39
Щом искаш храна - поръчайте пица.

Иначе чипс и такива неща звучат добре.

Madness
08-26-2008, 13:44
Дали ще е купон за рожден ден,или купон щото ти се прави купон си е все тая общо взето,от гледна точка на яденето и пиенето..
Аз на предния си рожден ден бях в същата ситуация,с ииии кво стана...поръчахме две семейни пици(сан марко без яйце!) купихме кубети,фъстъци,чипсове и не знам си кво...купихме бири,бири,бири май имаше и малко гадна водка и някви газирани безалкохолни и така.Цялата шибана подготовка е половин час,кво си се панирала толкова кой знае кво...

lubencet0o
08-26-2008, 13:44
Мисля че реших какво да бъде. Ще взема 2 фамилни пици няклолко чипса и бирени фъстъци. =]

oth-oth-oth
08-26-2008, 13:46
аз лично бих те посаветвала да вземеш и др алкохол щот само бира... :? :-P

hahavteen
08-26-2008, 13:46
Ние със сестра ми като правехме купони в БГ купувахме чипсове, ядки, франзели и разни неща за сандвичи, руска, снежанка и разни такива салати, солети.. С една дума всякакви боклучки.
Сандвичите по принцип ги разделяхме и половината седяха в хладилника. След като се изядат тези на масата тогава вадехме другите. Освен това в нас винаги имаше хляб и някакви остатъци от манджа която е готвила баба които в краен случай може да изядат гладните младежи :-D
Взимахме 1 водка, мента, няколко бири и безалкохолни. Гостите си носеха кой каквото иска да пие а ако не стигне имаше денонощен през един блок от нас...

Decu
08-26-2008, 13:54
Най-добре ми се струва да има 1-2 пици /голееми/, кутия руска салата, снежанка, хляб, ножове, вилици, солети, чипсове, кубети /евентуално/, някакви сладки, пиене /каквото си прецениш/ и толкова.
И всеки да си маже каквото иска. :D
Може и лютеница /само да не оклепат всичко гостите :Д/.

Boot
08-26-2008, 13:54
обаче кат стане вечер
ама те купоните не почват ли вечер по принцип...

Така като гледам от какъв тип ще е купона, не забравяйте и тортата с мечо Пух ;)

neshtopotaka
08-26-2008, 13:59
А нещо- джин, водка, уиски, мента, мастика?

Ами аз съм казала че който ще пие твърд алкохол ще си го носи. Например аз ще си пия и джин с тоник и ще си ги купя само за мене си. А иначе за сандвичите помислих, обаче кат стане вечер ще свършат и пак ще трябва да правя нещо за ядене.
:lol: :lol: :lol: :lol: na nikoi li nqma da davash ot tvoq djin :lol: :lol: :lol:
amm inache chipsove soleti fystucii salati sandvichi nqkakvi salami kashkavalii i tam kakvoto ti si reshishh spored pitietata

...SoMэ__SpЭciaLLy...
08-26-2008, 14:00
OMFG tolkova li ne moje6 da preceni6 kvo 6te ti trqq za edin kupon ...basi sry 4e taka go kazvam ama .... kvo tolkova - piene, bezalkoholni, sandvi4i i gluposti za pohapfane :P

lubencet0o
08-26-2008, 14:10
обаче кат стане вечер
ама те купоните не почват ли вечер по принцип...

Така като гледам от какъв тип ще е купона, не забравяйте и тортата с мечо Пух ;)

Имам предвид като стане 5-6 часа. А и не харесвам Мечо Пух.



Laughing Laughing Laughing Laughing na nikoi li nqma da davash ot tvoq djin Laughing Laughing Laughing
amm inache chipsove soleti fystucii salati sandvichi nqkakvi salami kashkavalii i tam kakvoto ti si reshishh spored pitietata

Е джина може да не е само за мен... Сигурно ще си го изпием с една приятелка. Но засега е само мой =]

Alco
08-26-2008, 14:24
според мене изобщо не е разумно да има пици, сандвичи и друга тежка храна, щото ако купона е истински, със стабилно пиене - сещаш се кво ше стане с всичката тая храна :D така че само някви ядки и МНОГО ПИЕНЕ !!!!!!!!!!!

Briseis
08-26-2008, 14:41
Пържени каротофи :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Кюфтетата
и Бургас 63 8-)

i'm so excited!
08-26-2008, 15:22
най-много на купон обичам като се накова вече към 12-1 некой да извади кюфтета и лебец примерно ,ау ау...

DjBaloon
08-26-2008, 15:22
За напитки вече съм помислила - 2 каси бира, 2 Коли, Фанта и Спрайт.


Ще земе се напиете :D

FelisDirus
08-26-2008, 15:29
За какво ти е ядене, нали е купон? :?

Взимайте някакви мезета в зависимост от алкохола и толкова. За бирата - бирени фъстъци или обикновени - също стават.
Направете една кофа салата, ако има ракия, вземете кашкавал и някакви салами, луканки, пъстърма и т.н. и друго не ти трябва.
Поне последният път вкъщи така направих - просто прехвърлил съдържанието на хладилника на масата.

Abigoria
08-26-2008, 19:45
Виж маце, една каса бира няма да ти стигне посмъртно... По- добре е да ти остане (в което се съмнявам, щото кой не обича бира :? ), отколкото да не стигне, поне според мен... Ако твоите другарчета са като моите, ще ти трябва по каса бира на човек :D
А да ти кажа, с 8 литра безалкохолно за никъде не си... Съвет- Иди в някой по- голям магазин (ако си имате Кауфланд, Билла, Метро и т.н.) и купи от онези 3- литровите бутилки с безалкохолно, дето са на стекове :P хем ще имаш, хем няма да се охарчиш... Все пак тука една кола е 2.40... Fuckin' inflation!

gPa3HuTeJl
08-26-2008, 23:34
2 каси бира, 2 Коли, Фанта и Спрайт.

Алоо0о0о бирата хубаво... ама другото много малко бе :!:
Ние за 20 човека бяхме зели 4 каси бира, 4 шишета ракия, 6 Коли, 3 фанти, 3 спрайте, 3 менти и 1 прясно мляко ( за ментата за женските )... Имаше яко зелева салата... домати краставици... солети яко... ф1ст1ци... б1деми.. леблебия... салами нарезазни 3 вида... и всичко изчезна за 1 вечер... останаха само салфетките.. 8-)

Orlandovci SS
08-26-2008, 23:35
Само ядки и колбаси,другото е нездравословно

gPa3HuTeJl
08-26-2008, 23:36
Само ядки и колбаси,другото е нездравословно

Ти к'во мислиш, че колата е здравословна :?: или бирата :?:

Orlandovci SS
08-26-2008, 23:39
За това не пия кола,бирата е здравословна даже,зависи от количеството

psychopath
08-27-2008, 01:43
леща

Orlandovci SS
08-27-2008, 01:51
леща
Това ще е купон с заря

psychopath
08-27-2008, 03:21
леща
Това ще е купон с заряда 8-)

krem4et0
08-27-2008, 06:23
Лятно време-скара и салатка. Но скарате да си я направите вие. Салата зеле или домати много върви. А иначе Кубети, снаксове, чипсове, семки и нещо сладко.

Абе бирата не е малко. Като я гледам едва ли ще има по-големи от 16 на купона.
Иначе Рд аз си правя по доста различен начин. Готвя 3-4 вида салати, задължително ориз с риба(курбан ми е), разни наденички, кюфтета, кремвирши с кашкавал запачени, сладки, торта.....Тази година бяхме 10-тина човека и се изпи 1 бутилка вино, половин литър водка, пак толкова уиски и малко ракия. Бирата(2 бири по 2 литра)остана недокосната.а уж чест от компанията се пишат големи пиачи. А, да и накрая имаше торта и ядки. Тази година баща ми беше разбил и хайвер и всеки мажеше като невидял........Купи 2-3 хляба и ако са гладни, с маргарин ако трябва ще го ядат.

yuyuto
08-27-2008, 07:44
Не знам, ама аз като отида някъде най обичам да ям чипс, пуканки... Затова и това ще ти предложа... :P

rakiQ
08-27-2008, 07:48
котешка храна Бони - чук е !!!!!!! :razz:

Abigoria
08-27-2008, 10:02
котешка храна Бони - чук е !!!!!!! :razz:

Ако е на гранули- що не... :?

AItOo0
08-27-2008, 10:57
направи 2 вида салата- руска и другата от домати и краставици ...
ядки , чипсове ,солети :)

AutumnTears
08-27-2008, 13:21
salata ot zele i krastavici i mineralna voda :lol: