PDA

View Full Version : Какво правите?



777adidas777
08-26-2008, 12:48
Какво правите първо когато станете сутринта...може да има такава тема за което се извинявам и моля да бъде заключена от модераторския екип ако се повтаря...лично аз когато стана се оправям...отивам до магазина,закусвам,викам приятелка на кафе е така :) и компютъра не го забравям де :lol: :?

RottenFlesh
08-26-2008, 12:54
Ами издирвам си звънящият телефон (който винаги е на земята :D ) , ставам , оправям си леглото (понякога) 8-) , обличам се , отивам в хола , защото там е по-хладно , пускам си тв-то , закусвам и сядам на компа :D

[ Jerry ]
08-26-2008, 13:00
Ами изключвам си алармата на телефона 8-) ставам оправям си леглото и право в банята :grin: и после закусвам и сядам на компа

...SoMэ__SpЭciaLLy...
08-26-2008, 13:06
:shock: za6to vi zv1ni alarmata prez vakanciite :shock:
p0 temata: stavam, v banqta, v kuhnqta iiii pred PC-to :D

Zahal4ity
08-26-2008, 13:11
Като се събудя, първо поглеждам колко е часа, после отивам в тоалетната, закусам, обличам се и излизам(или отивам на плаж)

Sensuality
08-26-2008, 13:14
Когато стана сутрин първо си поглеждам тела,за да видя колко е часа,след това отивам в банята,мия си лицето и зъбите,после се сресвам или си връзвам косата,щот е мноу жега,после отивам да закусвам,обличам се,гледам малко тв и след това на компа :grin: :-D

ZaIcHeTyYy
08-26-2008, 13:14
еми като се събудя и си пускам телевизора, поглеждам колко е 4аса, лежа малко, около 10-15 мин докато се разсъня, ставам , гледам филм4е квото дават, мия се, къпя се и т.н докато излеза ... :P :P

xXxScreamxXx
08-26-2008, 13:16
:shock: za6to vi zv1ni alarmata prez vakanciite :shock:


Щот ина4е мога да спя до 13/14 ...
а ина4е така ставам в 9 :D
Тъъ като стана ... изкл. алармата .. дигам щорите и отварям прозореца .. после в банята .. до Wc-то .. мия си ръцете, лицето, зъбите .. реша се .. после пускам тв-то .. и сядам на компа .. слушам си сериалките и 4атя .. :D :D после към 12/13 закускообядвам :D ии .. после не се брой за сутрин :P

PepElqShKaAa
08-26-2008, 13:18
тука май сте много ранобудни.Аз като се събудя си оставам в леглото да гледам сериала и после ако реша да се надигна вече обядвам и сядам на компа :grin:

hahavteen
08-26-2008, 13:22
Още преди да съм станала духам 3 пъти в тази джаджа http://static.howstuffworks.com/gif/adam/images/en/peak-flow-meter-picture.jpg , записвам си най-добрия резултат в дневника и се инхалирам 2 пъти :?
След това минавам през банята и се обличам. Продължението зависи от това кой ден е, в колко съм станала и какво ми се прави :)

TheLittleAngel
08-26-2008, 14:18
Още преди да съм станала духам 3 пъти в тази джаджа http://static.howstuffworks.com/gif/adam/images/en/peak-flow-meter-picture.jpg , записвам си най-добрия резултат в дневника и се инхалирам 2 пъти :?
След това минавам през банята и се обличам. Продължението зависи от това кой ден е, в колко съм станала и какво ми се прави :)

Извини ме, ако въпроса е много личен и не искаш да говориш за това. Какво е това устойство и защо го използваш? Не се чувставй длъжна да отговаряш.

hahavteen
08-26-2008, 15:09
Извини ме, ако въпроса е много личен и не искаш да говориш за това. Какво е това устойство и защо го използваш? Не се чувставй длъжна да отговаряш.

Хах не бе няма нищо. Не е страшно :-D Ползвам го за да мога да следя дали дробовете ми фукционират както трябва. Духам по 3 пъти сутрин като стана и вечер преди да си легна и най-добрия резултат го записвам в специален дневник за да може да види лекарката ми дали всичко е наред и дали да промени нещо в терапията ми. Като духна и това червеничкото отива нагоре. Имам астма :?

krisiiiiito
08-26-2008, 15:22
събуждам се и седя на леглото поне по 10-15 минути после отивам в банята да си измия лицето и зъбите после отивам пак в моята стая и си оправям леглото правя си закуска и сядам пред компютъра да ям :D

nelegalen
08-26-2008, 15:24
Ми аз не ставам а изпълзявам 8-) до кафе машината и трепна в очакване да светне червената лампичка :roll:

TheLittleAngel
08-26-2008, 15:28
Извини ме, ако въпроса е много личен и не искаш да говориш за това. Какво е това устойство и защо го използваш? Не се чувставй длъжна да отговаряш.

Хах не бе няма нищо. Не е страшно :-D Ползвам го за да мога да следя дали дробовете ми фукционират както трябва. Духам по 3 пъти сутрин като стана и вечер преди да си легна и най-добрия резултат го записвам в специален дневник за да може да види лекарката ми дали всичко е наред и дали да промени нещо в терапията ми. Като духна и това червеничкото отива нагоре. Имам астма :?

Благодаря за информацията и дано всичко е наред със здравето ти.

VerryBerry
08-26-2008, 16:00
Мия си зъбките,закусвам и гледам телевизия..или излизам някъде :)

plamenka
08-26-2008, 17:28
Aми като стана ВЕДНАГА си пускам телевизора / дистанционното задължително е до мен сутрин :D /, после отивам да се измия, оправям си леглото, закусвам и пред компютъра /ако нямам няква работа/.

BlueAvalanche
08-26-2008, 18:29
Ставам в 10:50, гледам си сериалчето " Непокорните " и междувременно се мия я плюскам Нескуйк :D

ElisaDay
08-26-2008, 18:31
Включвам си телевизора, ставам , мия се, обядвам и си пускам компютъра :)

Barbolinna
08-26-2008, 18:42
Ми след като се събуда първо поглеждам към часовника,след към 5 минути допълнително излежаване ставам,отивам до тоалетната,мия си ръцете, лицето и зъбите , включвам компа,ям нещо,ако ми е тъпо пускам телевизора и така се мотая докато излезна някъде. :)

TheNewReligion
08-26-2008, 19:04
Много рядко ми се случва да стана сутринта, но когато все пак това стане отивам в кухнята да ям нещо, изкъпвам се, след това се обличам и излизам навън.

j_adore2
08-26-2008, 19:09
Гледам колко е часът,ходя до Wc - то,мия си зъбите взимам нещо за хапване а,ако има и се забивам пред ПЦ-то :(

desito000
08-26-2008, 19:37
Ами след като се събудя се оглеждам за часовник или телефон да видя часа,после се излежавам към половин час,ставам мия се и се мотам известно време насам-натам и после сядам на компа и към обяд закусвам или обядвам :neutral: което предпочитате