PDA

View Full Version : чувство



lady di
08-26-2008, 13:09
Здравейте на всички.От много отдавна искам да споделя нещо и усещам,че на когото и да го споделя никой няма да ме разбере.ЗНАМ,че може да прозвучи глупаво,дори абсурдно,но случвало ли ви се е да се запознаете с някого отг противоположния пол и когато след кратко време този човек си замине вие да чувствате,че той ви липсва? На мене ми се случва вече за втори път.Преди няколко дни отидох в София,на гости у роднини, и там се запознах с едно момче.Имахме много общи теми на разговор и преди да си замина,той изяви силно желание да си пишем.От както съм се прибрала се чуваме всеки ден по телефона или си пишем по скайп.Най-накрая,една седмица по-късно той доиде до пловдив специално,за да се видим.И сега макар и да го познавам бегло и макар и да сме се виждали само два пъти усещам някаква самота и чувствам,че това момче ми липсва така сякаш го познавам от много по-отдавна.Как мислите вие,какво може да е това и как си обяснявате това чувство? Благодаря предварително за отговорите.

dd_93
08-26-2008, 13:21
Чувството е любов! Ти си влюбена! И ако ми позволи аудиторията бих казал, че това е любов от пръв поглед! Надявам се си видяла и усетила красотата и нежността на тази любов!

777adidas777
08-26-2008, 13:34
Случвало ми се е 3-4 пъти.Много и гадно но е факт,че си влюбена. :-)

lady di
08-26-2008, 13:46
да,и аз така си помислих.

zaraaa
08-26-2008, 14:29
Чувството е любов! Ти си влюбена! И ако ми позволи аудиторията бих казал, че това е любов от пръв поглед! Надявам се си видяла и усетила красотата и нежността на тази любов!

И аз съм на същото мнение :) към авторката - внимавай да не се влюбиш още повече, че тогава става сложно - Любов от разстояние, Помисли! :?

NightSky
08-26-2008, 17:44
Привличане е... за толкова кратко време не може да е любов.

cherinka
08-26-2008, 18:21
Привличане е... за толкова кратко време не може да е любов.
Да, и никва любов не е.
Просто чувстваш и изпитваш, че имаш нужда от някого като него, и ти си човек, и ти имаш нужда от нежности, романтика ала бала...

П.П. Ае вземете млъкнете с тая любов, че не моа ви чета постовете вече.
Ще ме отщете да влизам във форума!

sixth^sense^f
08-26-2008, 18:34
milichka qvno si se priv1rzala k1m nego.....i az bqh taka tazi godina na moreto se zapoznah s edno momche i mi beshe mn hubavo s nego v1preki 4e sme se vijadali mn kratko vreme i posle kato si zamina mi beshe mn kofti i se chyvstavah nqkak si stranno che mi lipsva nap1lno nepoznat chovek.... ne mi se v1rva da e bilo lubov ot pr1v pogled ... chak p1k tolkova.. kakto i da e....pojelavam ti yspeh s tova momche kakvoto i da stane po natat1k :)

napalm
08-26-2008, 18:45
Привличане е... за толкова кратко време не може да е любов. Всъщност може, защото всеки го възприема по различен начин. :?

WithLove
08-26-2008, 18:53
Нормално е.Някои хора се привърэват доста бърэо.Аэ съм един от тях,эатова энам какво иэпитваш.Което надали те успокоява де.Някой горе каэа,че това не можело да бъде люов-може,може.

devil_feel_f
08-26-2008, 19:24
Привличане е... за толкова кратко време не може да е любов.
Да, и никва любов не е.
Просто чувстваш и изпитваш, че имаш нужда от някого като него, и ти си човек, и ти имаш нужда от нежности, романтика ала бала...


И аз мисля така.

AceXe
08-26-2008, 19:49
Привличане е... за толкова кратко време не може да е любов.
Да, и никва любов не е.
Просто чувстваш и изпитваш, че имаш нужда от някого като него, и ти си човек, и ти имаш нужда от нежности, романтика ала бала...

П.П. Ае вземете млъкнете с тая любов, че не моа ви чета постовете вече.
Ще ме отщете да влизам във форума!

LaDy_DaQnA
08-26-2008, 19:55
последния път когато усетих че момче ми липсва беше началото на голяма любов която отначало се изстреля мощно в небето а после се сгрумоляса заедно със сърцето ми......

soul1199
08-26-2008, 20:02
privl4ane,a pak moje i da se pevarne v lubov skoro :)