PDA

View Full Version : чувство



lady di
08-26-2008, 13:09
Здравейте на всички.От много отдавна искам да споделя нещо и усещам,че на когото и да го споделя никой няма да ме разбере.ЗНАМ,че може да прозвучи глупаво,дори абсурдно,но случвало ли ви се е да се запознаете с някого отг противоположния пол и когато след кратко време този човек си замине вие да чувствате,че той ви липсва? На мене ми се случва вече за втори път.Преди няколко дни отидох в София,на гости у роднини, и там се запознах с едно момче.Имахме много общи теми на разговор и преди да си замина,той изяви силно желание да си пишем.От както съм се прибрала се чуваме всеки ден по телефона или си пишем по скайп.Най-накрая,една седмица по-късно той доиде до пловдив специално,за да се видим.И сега макар и да го познавам бегло и макар и да сме се виждали само два пъти усещам някаква самота и чувствам,че това момче ми липсва така сякаш го познавам от много по-отдавна.Как мислите вие,какво може да е това и как си обяснявате това чувство? Благодаря предварително за отговорите.

s3xy
08-26-2008, 13:50
Честно да ти кажа аз съм същата в това отношение! И то от няколко години... кво ли не правех да ги забравя момчетата, които познавам по няколко дни и се не става... сега просто мн внимавам с кого обшувам иначе друг начин за преодоляване незнам :]
P.S. дано с теб да не е така че е мн мн мн кофти

ProstoAz
08-26-2008, 13:59
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=191668