PDA

View Full Version : Въпрос за Nokia 5310 XpressMusic



sexy_
08-26-2008, 15:30
Здравейте :) Ще помоля хората които имат такъв gsm да ми помогнат :) Таа имам един въпросчец за Nokia 5310 която си купих днес. :) Значи нали трябва да се изтощи напълно батерията и да се зареди (2 пъти). Днес я изтощих (чак телефона сам се изключи :D ) и после вкарах зарядното да се зарежда, обаче телефона неставаше да се пусне( сигурно около 5-6 пъти най малко да съм го натискала за да се включи).Ок.. включи се, обаче ми излезе само една батерийка на един фон и се зарежда(там мърда се нагоре надоло :D ).Немога да получавам обаждания нито аз да се обаждам.Така ли трябва да бъде? И ако е така, когато се зареди тази батерийка вече ще мога ли да работя с телефона нормално ?

pink_n1
08-26-2008, 16:12
ами той като ти показва само тази батерийка дето мърда 8-) май не е включен, ама сега го остави да се зареди 12 часа и после си го бъзикай със здраве ;)

пс: пробвай да го извадиш от зарядното, да го включиш и пак го сложи да се зарежда, ама е по-хубаво да го зареждаш тия 12 часа изключен

sexy_
08-26-2008, 16:19
мерси за помоща... аз ей сега го гледам че тази батерйка е вече до горе и не се мърда :D и го пуснах пак отгоре и се включи.. :) ама следващия път пак така ли да го оставя да се зарежда ?

pink_n1
08-26-2008, 16:51
следващия път както искаш... само първия път 12 часа (нали ти е чисто нов) и го оставяш 12 часа без да гледаш че пише че е заредена

sexy_
08-26-2008, 17:51
aха ясно.. аз не съм го излючила от зарядното само го включих самия телефон напр да говоря (ама аз няма :D ) сега като е така включен нали не е проблем :-o