PDA

View Full Version : Начини за изпускане на напрежението



vodolei4e_m
08-26-2008, 15:32
Преди малко супер много се вбесих, изпуших една цигара и не ми мина и реших за стария начин с мокрене на минувачи. Пълнене на торбички с вода и хвърляне през терасата... (Все пак горещо е, хората имат нужда от охлаждане 8) ). Окъпах сума лапета. 8-) Голям смях падна. Поне ми мина яда. Вие как разпускате и пробвали ли сте тоя начин с торбичките, пълни с вода. :oops:

Decu
08-26-2008, 15:34
Преди години по рождените дни сме го правили, да. :D
От нас особено колко вода се е ляла.. :Д

i'm so excited!
08-26-2008, 15:35
пробвай със секс. натрупаната отрицателна енергия се превръща в положителна много бързо. :D

FelisDirus
08-26-2008, 15:42
пробвай със секс. натрупаната отрицателна енергия се превръща в положителна много бързо. :D

Не бих казала, че идеята е добра. Ако се чукам и съм побесняла, смятай, че ще причиня сериозен демидж на партньора си..

Иначе в такива моменти трябва да остана сама, да изпуша кутия цигари и всичко си идва на мястото, а ако времето е хубаво - карам колело.
Нищо не е в състояние да ме отпусне така, както колелото.

ScionOfStorm
08-26-2008, 15:45
пробвай със секс. натрупаната отрицателна енергия се превръща в положителна много бързо. :D

Не бих казала, че идеята е добра. Ако се чукам и съм побесняла, смятай, че ще причиня сериозен демидж на партньора си..


Абееее...аз нямам против, честно казано. :oops: Яко е. :))

Иначе - музиката понякога много успокоява. Или ти подсилва яростта и тя изтлява. Понякога, преди, рисувах някакви си драсканици, тотално несвързани неща, и ми поминаваше. Иии - физически дейности също разпускат в такъв случай :0

FelisDirus
08-26-2008, 15:58
пробвай със секс. натрупаната отрицателна енергия се превръща в положителна много бързо. :D

Не бих казала, че идеята е добра. Ако се чукам и съм побесняла, смятай, че ще причиня сериозен демидж на партньора си..


Абееее...аз нямам против, честно казано. :oops: Яко е. :))



Хахах, дали?
Едва ли, ако си набия мъжа, ще иска пак да ме види. :D

krisiiiiito
08-26-2008, 16:09
уфф не мога да хвърлям торбички .. живея в къща :D

ScionOfStorm
08-26-2008, 16:13
пробвай със секс. натрупаната отрицателна енергия се превръща в положителна много бързо. :D

Не бих казала, че идеята е добра. Ако се чукам и съм побесняла, смятай, че ще причиня сериозен демидж на партньора си..


Абееее...аз нямам против, честно казано. :oops: Яко е. :))



Хахах, дали?
Едва ли, ако си набия мъжа, ще иска пак да ме види. :D

Е, не някакво млатене, просто по...страстно да е, де да знам. Моето девойче принципно си е доста пламенно, пък като е ядосана става още по-голям пламък. Как и да е де, стават по-лични нещата за форум :). Ама сексът разпуска според мен при такава ситуация също.

CenCe
08-26-2008, 16:16
аз лягам на пода по корем и гледам тавана :lol: или пуша на терасата където се вижда целия град :grin:

psychopath
08-26-2008, 16:22
удари си една чекия 8-)

Orlandovci SS
08-26-2008, 16:38
удари си една чекия 8-)
Или се надрусай
Или пребий някой

RAWRRR
08-26-2008, 17:03
лягам и спя,когато се събудя ми е минало

KadifWerewolf
08-26-2008, 17:12
Prydni! :grin:
Izpuskash sqkakvo naprejenie kakto psihi4eki taka i fizi4eski

Orlandovci SS
08-26-2008, 17:35
Анален секс с носорози!
Продължаваш да нарушаваш правилата!

vodolei4e_m
08-26-2008, 17:51
Анален секс с носорози!
Продължаваш да нарушаваш правилата!

Той е безсмъртен. [-o< :smt003

fake
08-26-2008, 18:09
напивам се.