PDA

View Full Version : Дали ме харесва?



Monopich17
08-26-2008, 15:42
Аз бях пуснал една тема, сега ще дам малко повече подробности.
Значи харесвам едно момиче на моята взраст.
Не можем да комуникираме обаче, незанм защо така се получи. АЗ се опитвах да я заговарям , тя бяга като дявол от тамян, вдървява се някак си.

Отначало, поиска да ходим на кафета, на дискотеки и на други места заедно. После ме нямаше няколко дена и като се върнах беше друга.
Беше си хванала гадже.Незнам какви са и отношенията , но ми се струва, че не са кой знае какви.
Значи, когато може ме наблюдва скришом, хвърля ми погледи.
Държи се неестествено и дори на моменти лошо. Като я питам защо го прави, отговаря ми, че не съм заслужил повече. На моемнти пък, се държи повече от добре.Не мога да я разбера.
Също така, забелязва кога се прибирам, кога излизам и ми казва това, все едно, трябва да значи нещо, а аз не мога да разбера защо го прави.
Казва, че като ме види сутрин, денят и върви много добре.
Също така като че ли, когато съм покрай нея, флиртува с други момчета. Обяснете ми , дали само аз съм хлътнал и нямам право да мисля, че и тя ме харесва.

Monopich17
08-26-2008, 15:50
На колко сте?

Тя на 17 , аз на 18.

sulley
08-26-2008, 16:05
ами,не се эахващай с нея :? тя не энае ИЭОБЩО какво иска,непостоянна е и сигурно ще те нарани

Summer_Spirit
08-26-2008, 16:09
Най-добре да поговорите и да си изясните нещата...Да я попиташ защо прави това или онова... :) А не да гадаеш харесва ли те или не.

FreeSpirit
08-26-2008, 16:10
може би не е сигурна какво иска, дали иска да сте фр или нещо повече...
може пък да иска нещо повече, но да нз как да ти го каже...
или пък иска да сте фр, но си има симпатиите(за гаджета)случва се...и затова да се държи така.. ;)
ае питай нея :))

sladkalady
08-26-2008, 16:10
ами,не се эахващай с нея :? тя не энае ИЭОБЩО какво иска,непостоянна е и сигурно ще те нарани
+1 :)

NaNa_SladuRana
08-26-2008, 16:15
подкрепям sulley

Monopich17
08-26-2008, 16:16
може би не е сигурна какво иска, дали иска да сте фр или нещо повече...
може пък да иска нещо повече, но да нз как да ти го каже...
или пък иска да сте фр, но си има симпатиите(за гаджета)случва се...и затова да се държи така.. ;)
ае питай нея :))

Е не мога да я питам, първо защото излиза с друг, второ, защото ме избягва. Само подмята, че ме видяла като се прибирам, като илизам, че и вървяло като ... не мога да го разбера това. Аз като не харесвам някой, не му водя статистика кога и къде се прибира.

suitable
08-26-2008, 16:24
Ооо.. пак тези несигурните.. когато го описвате по този начин - "тя не е сигурна дали те иска като приятел.." - звучи някак си приемливо и въобще не ни дава причина да съдим човека.. обаче от това, което е написало момчето - разбирам, че това момиче не само не знае какво иска, а и не и пука какво искат другите.. мисли си, че всичко се върти около нея и може да я почака докато е готова.. съветът ми е въобще да не я чакаш да направи нещо, трябва да си решителен и да я попиташ какво прави и да и кажеш, че безсмислени отговори не приемаш. Някой въобще мисли ли за сегашния и приятел.. как ли ще се почувства ако разбере какви неща ти е казала и така нататък..

Monopich17
08-26-2008, 16:27
Ооо.. пак тези несигурните.. когато го описвате по този начин - "тя не е сигурна дали те иска като приятел.." - звучи някак си приемливо и въобще не ни дава причина да съдим човека.. обаче от това, което е написало момчето - разбирам, че това момиче не само не знае какво иска, а и не и пука какво искат другите.. мисли си, че всичко се върти около нея и може да я почака докато е готова.. съветът ми е въобще да не я чакаш да направи нещо, трябва да си решителен и да я попиташ какво прави и да и кажеш, че безсмислени отговори не приемаш. Някой въобще мисли ли за сегашния и приятел.. как ли ще се почувства ако разбере какви неща ти е казала и така нататък..

Е незнам какви ас им отношенията, но ми се струва, че той е хлътнал яко, а на нея не и пука много. Виждам го как я се ядосва, а на нея и е все едно, като гледам и близост не иска с него и това, при положение че са от скоро заедно. Много хора и обръщат внимание и предполагам, че това е проблем.

kiss me baby
08-26-2008, 17:04
ami po dobre ne vazlagai golemi nadejdi na tazi vrazka.qvno i momi4eto ne znae kakvo iska

zaraaa
08-26-2008, 18:38
Тя е Непостоянна, Несериозна и Не Знае Какво Иска - Далеч от Нея, предлагам аз! :P

dreaml1nd_
08-26-2008, 18:43
ем сигурно си пада по теб ама е поредната, която не знае какво иска

258
08-26-2008, 18:55
A може би това е тактика да те заинтригува? :smt017

Andreev
08-26-2008, 18:59
]A може би това е тактика да те заинтригува? :smt017
:razz: т'ва ма разби