PDA

View Full Version : PlssSs за съвет..



sluncee_
08-26-2008, 17:47
Здрастии,историята е малко сложна и дълга,но...Значи имаХ си гадже,което обичах и все още го обичам адски много. От един клас сме.Ходихме 7 месеца. В първия месец-два всичко беше супер.Но декември месец (минала година) с майка ми и сестра ми трябваше да заминем за Испания при баща ми.И последния ден в даскало (преди да замина) ми беше много гадно.Mного ме беше страх да не ми изневери, му казах,че няма да ме има месец ии.. т.н. и просто казах късаме.На него му стана гадно и каза,че всичко ще бъде ОК.И не скъсахме.Заминах.Всеки ден,всяка минута мислех за него,липсваше ми мега много,нямах търпение да се върна при него.Завърнах се и първата седмица всичко беше наред,докато не започнаха караници всеки ден.Повечето караници бяха заради неговата най-добра приятелка. И тя е от нашия клас.И аз съм приятелка с нея.Ревнувах го много от нея,защото и двамата ги вънуваха едни и същи неща (скейтове,хип-хоп и сякви такива),накратко те си падат ганкстерчета, а аз-фешънче.Или,че повечето ми приятели бяха момчета ии до няква степен той ме ревнуваше,ноо не си го признаваше.Просто трябваше да приема тази неговата приятелка.Минаха месеци,имаше мега яки дни,но и много гадни.Точно през тези месеци имах адски много проблеми в семейството.Наще се караха всеки божи ден.Баща ми не искаше да вижда мене,майка ми и сестра ми.И накрая почти се бяха развели,но с течение на времето нещата поотихнаха и не се стигна до там.През този период ревах всеки ден.Тогавашното ми гадже му беше писнало от всичко това и почна да ме нарича ЕМО,това ме нервеше допълнително.Връзката ни бешее многоо обърквъща.Карахме се,сдобрявахме се,пак се карахме и така.Иии юни месец дойде,края на даскало,нооо точно тогава се появи съвсем неочаквано едно момче,от квартала ми.Изглеждаше симпатичен.Но не бяхме се запознали все още,докато една вечер ме намери в skype и почна да ми дрънка че ме харесва супер много,постоянно ми пращаше целувки и прегръдки.Че ме обича много и ала бала.Като излизах вечер в квартала,още небях излязла и почваше да ми се натиска.В skype му обясних как стоят нещата с гаджето ми,но той не се отказа.Всичко се усложни.Разбрах,че това момче се е опитало да си режи вените,пуши трева..На мене ми бешеее много зле.Обичах адски много гаджето си и бих дала всичко за него,но в същото време пък и това др момче неисках да направи някоя глупост. Гаджето ми като разбра побесня.Говорихме..Накрая му обещах да заеба оня и да прави каквото си иска,ноо той не се спря. И аз естествено глупачаката отидох,целунах го.. Минаха 2 дена и гаджето ми разбра за тази целувка и живота ми рухна.От този момент не иска да чува за мен,мрази ма и така.100000 пъти му обяснявях,извинявях му се,ноо НЕ.Каза ми че не познава по голямя двуличница от мен и сякви такива.Една моя приятелка преди около месец ми каза,че през последния месец гаджето ми е ходил с една друга,докато ние сме ходили. Незнам какво ми стана в този момент...Моляя вии дайте ми някакъв съвет как да спра да мисля зя него.Сънувам го всяка нощ,мисля зя него непрестанно.Скоро почва даскало,как ще изтарпя цяла година незнам, а трябва да забравя за всичко,защото сега ще съм 7 клас ии изпитии и трябва да уча. PLS за съвет!какво да правя защото вече не мога да продължавам така..

JahSoldier
08-26-2008, 18:02
Просто се изолирай от всякакви момчета и глупости. Малка си. Сега трябва да учиш, а не да се чукаш кат разпрана ( с извинение ) ( не казвам, че ти го правиш, но просто така е днешната младеж .. 8-) )
Или ако толкова искаш да си с някого - тръгни с момчето, което си е рязало вените заради теб ..

mgs_92
08-26-2008, 18:04
Vie momi4etata ste ebati tupite su6testva, we. Hem geldate,4e ne vurvqt ne6tata, hem turpite. Emi, kato ste se karali tolkova mnogo e trqbvalo o6te togava da go zareje6 i vsi4ko tova sega nqma6e da go ima i nqma6e da si tolkova oburkana i potisnata. Nai-dobre si hvani drugo gadje ili prosto si nameri nqkakvo hobi, s koeto da go zabravi6. Ti 6te go vijda6, no trqbva da se pravi6, 4e ti e bezrazli4no i ako na nego mu puka, 6te doide pri teb, ako ne doide - HI4 DA NE TI PUKA :?

cinderella_gugutka
08-26-2008, 18:07
оф,мн кофти ситуация-незн кво да те посъветвам,но ако бях на теб щях да се правя 4е никога не сме били гаджета и нищо не се е слу4вало с тоя,просто го изолирвам напълно и същеввременно си хващам др и така....но за да го забравиш се иска мн време и упоритост

Bellatrix
08-26-2008, 18:10
Намери си някое сериозно хоби. като си занимаеш ума с нещо няма да мислиш толкова. Наистина е кофти но в случая ти си правата тъй че няма за какво да съжеляваш. Продължи напред и да не ти пука.
\:D/ И не тръгвай с лудия щото 1 ден като ви изстинат чувствата и го зарежеш, кой знае какво ще направи. Твърде е нестабилен.

suitable
08-26-2008, 18:16
Тези глупави истории и заплахи са ми писнали.. познати са ми до болка.. не трябва да те интересува въобще за тези хора, които се "вземат" от никаде и започват да пускат слухове, че стигат до крайни мерки ако не получат това, което искат.. това е просто манипулация.. дразня се, когато хората се хващат на такива номера, но ги разбирам напълно.. светът се е объркал напълно и ако си малък и объркан - наивноста ти ще бъде използвана по отрицателен начин 100%.. дори в момента около мен се случват подобни истории.. и по точно на момичето, на което най-много държа.. момчетата, които тя има за приятели искат повече и аз не мога да и обясня какво точно искат.. не ме разбира и това е.. като, че ли е по-добре да я оставя да се опари, за да разбере.. но нали като се "опари" аз ще изгоря..

Забрави за него.. гледай си приятелките - усмихвай се, търси си нови контакти.. забавлявай се - твърде рано е за да се измъчваш така.. въпреки, че и ти си сгрешила.. но все пак една грешка от този тип ти е позволена.. за другия път трябва да си си взела поука..

kiss me baby
08-26-2008, 18:19
i az sam na sa6tata vazrast kato teb i az sam imala mnogo takia vrazki v koito sam revala i t.n. no 6te go zabravi6.i az kato hodih s edno mom4e i kato skasah s nego toi li4no mi kaza 4e dokato e hodil s men e hodil i s druga,no v posledstviq kogato osazna 4e na men ne mi puka i mi prizna 4e e lagal.vsi4ko e moment na slabost.qvno i na nego mu e tejko.vmesto da se karate i da se obijdate edin drug se opitai da pogovori6 s nego i da ne mu izneverqva6.bilo to pregradka s drug,ili celuvka po buzata.mom4etata moje da se pravqt na mnogo silni no sa6to kato momi4etata izjivqvat vsi4ko mnogo navatre ta dori moje bi i po tejko ot nas.opitai se prosto da si varne6 doverieto mu...6toto dori i lo6ite mom4eta pla4at i lo6ite mom4eta mogat lubov da davat...! KASMET

JahSoldier
08-26-2008, 18:25
Просто се изолирай от всякакви момчета и глупости. Малка си. Сега трябва да учиш, а не да се чукаш кат разпрана ( с извинение ) ( не казвам, че ти го правиш, но просто така е днешната младеж .. 8-) )
Или ако толкова искаш да си с някого - тръгни с момчето, което си е рязало вените заради теб ..

sladur4etyYy
08-26-2008, 18:36
т.е. си на 12?! :lol: интересен живот имаш :D ...еми нз кво да ти кажа, може би както някой каза преди мен, тра се изолираш от си4ки мом4ета за момента и да си дадеш по4ивка

s3xy
08-26-2008, 18:54
sq sam 8 klas [slava bogu] i iskam da ti kaja 4e v 6ti izvadqt dy6ata!!! daskalo doma6ni uroci i t.n. po-dobre se prestruvai 4e ni6to ne e stanalo s nikogo ot tqx i 6e vidi6 kak 6e prestane6 da go samuva6 do nqkolko dni! postarai se na max v daskalo 6toto mn tejka god te 4aka i uspex :]

NightSky
08-26-2008, 18:57
Избий си го от главата този... започни връзка с друго момче. Това често помага.

OpenedSky
08-26-2008, 19:20
Vie momi4etata ste ebati tupite su6testva, we. Hem geldate,4e ne vurvqt ne6tata, hem turpite. Emi, kato ste se karali tolkova mnogo e trqbvalo o6te togava da go zareje6 i vsi4ko tova sega nqma6e da go ima i nqma6e da si tolkova oburkana i potisnata. Nai-dobre si hvani drugo gadje ili prosto si nameri nqkakvo hobi, s koeto da go zabravi6. Ti 6te go vijda6, no trqbva da se pravi6, 4e ti e bezrazli4no i ako na nego mu puka, 6te doide pri teb, ako ne doide - HI4 DA NE TI PUKA :?


+1 :(

sweety_blondy
08-26-2008, 20:35
.. аз когато бях в 7 клас се влюбих в приятеля ми .. а ти вече си доста напреднала..ама не се очудвам,днешното поколени е напред с материала.. :o по-добре учи ся за изпитите,остави ги тия момчета.той ако те е обичал,за една целувка не може да те нарича така,нито пък би скъсак с теб само заради това..колкото и ревнив да е .. :oops:

desiinkaa
08-27-2008, 22:03
purvo iskam da kaja 4e ako toi te obi4a6e kakto ti nego 6te6e da ti prosti za iznevqrata ti ako moje da se nare4e takava..vtoro ne e tolkova lesno da si hvane6 drugo gadje i da zabravi6 za nego za6toto ti mai naistina go obi4a6...nz nqma da ti e nikak lesno da go zabravi6..6te se vijdate vseki den ii...abeee pomni n6to ot men ne si hva6tai priqtel na tvoite godini mom4etata vinagi se razvivat po-bavno ii vsi4ko priemat na 6ega dokato momi4etata sa po 4uvstvitelni i t.n :)

kifla
08-28-2008, 06:54
Абе дете... какви са тия глупости любов в 6 клас !??! НЯма такива работи ,просто много харесваш момчето ,ама чак да го обичаш - абсурт! Я се взимай в ръце и си учи ..гаджета ,момчета под път и над път .Има време за всичко ,сега му е времето да станеш човек а не да се занимаваш с пикльовци които незнаят какво искат от самите себе си ,каму ли от някой друг! :?