PDA

View Full Version : Hевъзможна любов



nIkEnCeTy_bE
08-26-2008, 17:51
Здравейте!.. :-$

Време беше отново да напиша тема за несподелена любов..не искам пак тъпи и обидни коментари..моля ви.. :( :neutral:
..Така..харесвам едно момче..от 3 месеца..(дори го обичам така да се каже)..той тренира моя спорт и е от Ямбол..а аз съм от Варна..няма да му казвам името..а ще го нарека Б.
И така..аз тренирам от скоро..и още от първото ми състезание (юни месец) страшно много го харесах..поглеждахме се..дори искаха да ни запознаят..разбраха май че се интересувам от него..но така и не се запознахме..аз се върнах..и мн случайно го намерих в impulse.bg..писах му да си даде skype..но той докато види ЛС..докато го напише..аз пак много случайно му намерих skype-a..и ме прие в крайна сметка..писахме се..ама той се смее на всяка втора дума..и това ме изнервя много..чудя се кво е тва чуство за хумор..така са и другите му приятели..нз..
и така..на следващото състезание..не си говорехме незнам защо..само се подминаваме..пък в skype си пишем..по принцип аз съм срамежлива.. :oops: като се върнахме отново..си писахме по skype..а аз така и не му признах чуствата си.. :( аз го питах кого харесва..той ми призна че харесва едно момиче..което също тренира..аз я познавам..готина е наистина..но не е първа хубост..(не че аз съм ама)..като си пишем в skype е толкова яко..дори ми иска телефонният номер и аз вземах неговия.. :) същo забравих да спомена..че имам и симпатии към най-добрият му приятел М. той ме разбира повече от Б. дава ми съвети..и с него си пиша...аз по принцип нямам шанс с никой от двамата..но от М. вече се отказах..сега мисля само за Б. и него харесвам.. :( :-)
И така..до ден днешен не си говорим на живо..и не съм му признала чуствата си..един път му звънях..но никой не отвърна от другата страна..пф..толкова ми е гадно..постоянно мисля за него..мн го харесвам.. :( :cry: :smt007

Благодаря че все пак някой е прочел историята ми..и съжалявам че е дългичко..ама исках да си излея душата..и се надявам да ми дадете съвет..моля ви не ме нападайте..знам че ме мислите за някфа хлапачка..дори и да съм малка така да се каже..и аз имам чуства и искам да споделя на някой..достатъчно ми е гадно..ревала съм по цели нощи..моля ви дайте ми съвет..как да го заговоря..и как да му призная чуствата си.. :-k :cry:

JahSoldier
08-26-2008, 17:57
Кажи на М. за чуватвата ти към Б. и остави на времето да изиграе своята роля .. :-) Ако ме разбираш ..

Bellatrix
08-26-2008, 18:04
Кажи на М. за чуватвата ти към Б. и остави на времето да изиграе своята роля .. :-) Ако ме разбираш ..
Дам, нещата сами ще се завъртят... \:D/ \:D/ \:D/

cinderella_gugutka
08-26-2008, 18:13
според мен квото и да прайш гледай да признаеш 4увствата си,щото аз си изпуснах шанса и ся е късно ве4е :(

nIkEnCeTy_bE
08-26-2008, 18:21
точно това..че незнам как..аз знам че нямам шанс..незнам как да му го кажа..той ще ми се изсмее.. :?

zaraaa
08-26-2008, 18:24
Признай му чувствата си, било то по skype, ако така ще ти е по-добре, ако ли го мислиш за тъпо, на следващото състезание, като го видиш няма да се правиш на ударена с мокър парцал ми го извикай под предтекста, че искаш да му кажеш нещо важно и му сподели, че го харесваш, айдеее Успех :P 8) :-) :)

sladur4etyYy
08-26-2008, 18:25
ох боже...не, не го оби4аш, бъди сигурна!!!!!!!!!
и защо си ревала по цели нощи вместо да действаш?! да не о4акваш вси4ко да ти падне от небето?! я се стегни! питаш как да го заговори6? пи6ете си по скайп, познавате се, толкова ли е трудно да му каже6 1 ''здрасти'' като се видите? и не му казавй 4е го харесваш още от сега. 1-во трябва да се сближиш с него, а не да му го изтърсиш ей така.

nIkEnCeTy_bE
08-26-2008, 18:31
аз ще го заговоря на живо..но кат го знам..пробвала съм..той или мълчи или се хили насреща..просто незнам как да му го кажа..немога изведнъж да му кажа харесвам те..не е така просто..после как ще го погледна..пък и той харесва друга..но преди няколко дена ми каза..че и е казал..че вече не я харесва..нз :cry: :(

aka6a_vamp
08-26-2008, 18:34
само 6те кажа,че за мен няма такова понятие като `невъзможна любов`..само се замислете-двете думи са несъвместими..

zaraaa
08-26-2008, 18:35
аз ще го заговоря на живо..но кат го знам..пробвала съм..той или мълчи или се хили насреща..просто незнам как да му го кажа..немога изведнъж да му кажа харесвам те..не е така просто..после как ще го погледна..пък и той харесва друга..но преди няколко дена ми каза..че и е казал..че вече не я харесва..нз :cry: :(

Ама тй е мн несериозен и невъзпитан бих казала, или мълчал или се смеел, е какво е това?

sladur4etyYy
08-26-2008, 18:38
аз ще го заговоря на живо..но кат го знам..пробвала съм..той или мълчи или се хили насреща..просто незнам как да му го кажа..немога изведнъж да му кажа харесвам те..не е така просто..после как ще го погледна..пък и той харесва друга..но преди няколко дена ми каза..че и е казал..че вече не я харесва..нз :cry: :(

ти про4ете ли ми коментара??! казвам ти да не избързваш да му казваш ''харесвам те'', ама ти си знаеш твоето :?

Blab
08-26-2008, 18:43
Момчетата от Ямбол са ми слабост. 8-)

ПП:Бъди щастлива!:)

nIkEnCeTy_bE
08-26-2008, 18:52
ми той не е такъф..че ако го питаш нещо ще ти отговори обаче няма да се заговори с теб..или ддз..поне на мен ми е направило впечатление..но искам да му призная чуствата си..ше ми олекне..но нз как..притеснено ми е...срамежливо ми е..пф.. :(

nIkEnCeTy_bE
08-26-2008, 18:55
sladur4etyYy Пуснато на: Вто Авг 26, 2008 9:38 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

j@dn@_z@_celufk@ написа:
аз ще го заговоря на живо..но кат го знам..пробвала съм..той или мълчи или се хили насреща..просто незнам как да му го кажа..немога изведнъж да му кажа харесвам те..не е така просто..после как ще го погледна..пък и той харесва друга..но преди няколко дена ми каза..че и е казал..че вече не я харесва..нз


ти про4ете ли ми коментара??! казвам ти да не избързваш да му казваш ''харесвам те'', ама ти си знаеш твоето



аз няма да му кажа ей така..нямам смелост.. :?