PDA

View Full Version : Немога да опиша болката..



fr33wajlk3r
08-26-2008, 18:52
По принцип ми е било интересно да се ровичкам и да прочитам написаното от всички вас, незнаех че някой ден и аз ще пиша за нещо толкова болезнено. Всичко започна с едно запознанство аз и тя излязохме на кафе и както никога досега всичко трагна без никакви усложнения , всякаш неможеше и да има такива.Имаше много страст и обич беше връзката за която бях мечтал от години но така и не бях намерил. Случваше се тя да се сърди за неща за които аз не бях виновен като например че аз постоянно след като заварших училище идвах за да се видим и тя не го оценяваше и като се случеше да закаснея да я взема от тях и не ми говореше но аз винаги си премълчавах и се извинявах за да не се караме защото не го исках.Така един ден когато се върнах от 4 дневно пътуване до чужбина отново отидох да я видя попитах я дали има проблем и дали всичко е наред , тя отвърна че няма нищо, тай като се държеше странно. Обади ми се след като я изпратих за да ми каже че не ме обича толкова колкото преди и да ме остави. Изминал е около месец и половина но аз не проумявам как толкова силни чувства и любов изчезнаха за няколко дни. Иска ми се да продължа напред но немога изтръпвам когато я видя , когато я припозная . Тя каза че съжалявала и така нататак но сега вече дори не ме поглежда за да ме поздрави все едно сам непознат. А аз съм правил толкова много за нея, давал съм всичко и тя го е разбирала като и го показвам по различни начини. Но сега спрях да я тарся след като ме остави и живея в самота и болка която не отминава.Едва ли съм описал всичко от нашата приказка но знам че много ме боли и че не бих обичал вече никоя както нея.

Andreev
08-26-2008, 18:55
шанс!

NightSky
08-26-2008, 19:00
Ще обикнеш друга, гаранция. Сега просто ти е кофти, държал си на това момиче, но всичко е приключило. Щом тя не те поздравява, отвърни й със същото.

258
08-26-2008, 19:03
Ще го преживееш (предполагам 8-) ) :)

crazy_lazy_girl
08-26-2008, 19:07
]Ще го преживееш (предполагам 8-) ) :)
+1 \:D/

Fantomche
08-26-2008, 19:08
Mislq 4e ima6 nujda ot "otgovori " na vuprosi na koito moje samo tq da ti otgovori.Pomoliq da sednete edin put i da si pogovrite i da obqsni kakvo e stanlo.No ne s perspektiva i nadejda a prosto da si izqsni6 i da se otpusne6 i da go prejivee6.

tuzaro
08-26-2008, 19:08
ше свикнеш баце, жените са много странни... на мен една така вечерта ми вика че ме обича, че съм всичко за нея другия ден на обед ми казва че вече няма чувства, ама... ше намериш друга

Monopich17
08-26-2008, 19:13
По добре си направил, поне не те е разигравала, има друг.

kiss me baby
08-26-2008, 19:13
mnogo kofti istoriq,no taka kato gledam nqma kakvo da napravi6.ako tq ne 4uvstva ni6to kam teb,ne moje6 da q nakara6 na sila da badete zaedno, a i da se saberete otnovo edva li 6te badete 6tastlivi sled kato ne te obi4a.vse pak moje6 da se opita6 da raz4upi6 ledovete mejdu vas i da si varne6 neinoto doverie i vnimanie.ako ne stane se otkaji ot neq i se draj studeno kakto i tq pravi s teb,v nai dobriqt slu4ai 6te osaznae kakvo e izgubila i 6te se opita da se sdobrite.ako ne go proumee zna4i nikoga ne te e obi4ala.ako stane po vtoriq na4in se ogledai okolo teb i 6te vidi6 kolko mnogo momi4eta ima.az sa6to se darjah po sa6tiq na4in kam edno bif6o gaje kakto tq se e darjala kam teb.nz za6to go praveh no postoqnno mu se sardeh za ne6ta za koito toi ne be6e vinoven.postapvah glupavo no toi vinagi mi pro6tava6e.sled kato skasah s nego prodajihme da poddarjame vrazka po skype no ne sme si kazali i edno "zdravei".sega mnogo sajelqvam za darjanieto mi kam sa6o osaznavam kakvo sam imala no ve4e e prekaleno kasno.pogovorete dokato vse o6te mogat da se opravqt ne6tata...KASMET!

fr33wajlk3r
08-26-2008, 19:15
най лошото е че тя е единственат към която съм имал толкова силни чувства и всеки ден всяка нощ тя е в мислите ми .. опитвам се да я откъсна от съзнанието си но признавам си че живея с надеждата някой ден тя да ме потърси..аз и писах след това да се видим и да поговорим бяха изминали няколко седмици но така и не получих отг. разбрах само от една нейна приятелка че се е двоумяла дали да не се върне при мен но това е без значение вече. немога да погледна друга просто ми изглеждат черно бели обикновенни докато когато я видя изтрапвам неописуемо е но аз си знам че това си беше края а сърцето ми продължава да си таи надежда което е най лошото

devil_feel_f
08-26-2008, 19:20
Според мен чувствата и към теб не са били силни, щом е постъпила така с теб.Опитай се да я забравиш.И не забравяй баналното "Времето лекува."

crazy_lazy_girl
08-26-2008, 19:22
най лошото е че тя е единственат към която съм имал толкова силни чувства и всеки ден всяка нощ тя е в мислите ми .. опитвам се да я откъсна от съзнанието си но признавам си че живея с надеждата някой ден тя да ме потърси..аз и писах след това да се видим и да поговорим бяха изминали няколко седмици но така и не получих отг. разбрах само от една нейна приятелка че се е двоумяла дали да не се върне при мен но това е без значение вече. немога да погледна друга просто ми изглеждат черно бели обикновенни докато когато я видя изтрапвам неописуемо е но аз си знам че това си беше края а сърцето ми продължава да си таи надежда което е най лошото

Пич, недей така. Не мисли за нея ии не се надявай да ти звънне. Няма да го направи, освен, ако не е решила нещо друго. Ии аз си съсипах цяла една година чакайки ТОЙ да ме потърси ии да разбере, че го ОБИЧАМ ии давам ВСИЧКО за него. Ноо напразно чаках. :)

Дай напред ии забрави какво е станало. ;)

cinderella_gugutka
08-26-2008, 19:33
разбирам те напълно какво ти е -и аз бях така известно време :( но ако така се отдаваш на болката просто...ще бъдеш мн нещастен.трябва да вдигнеш глава защото животът продължава и без нея,защото някъде там има някое моми4е което копнее да я откриеш и да я направиш щастлива,защото ако само така се отдаваш на болката няма да изпиташ това щастие,което те о4аква без нея.повярвай ми,минала съм по твоя път и знам какво е и знам как ще се 4увтсваш след известно време.ти избираш дали да тъп4еш на едно място или да вдигнеш гглава и да продължиш с усмивка.успех!

Neftochimic
08-26-2008, 19:44
познато... и на мен ми се случи същото, уж много обичанки а у, а накрая.... се едно го беше казвала ей така.... и за капак на всичко накрая искарват теб виновен :D . няма да ти е лесно, но ще свикнеш без нея... :)

AceXe
08-26-2008, 19:49
]Ще го преживееш (предполагам 8-) ) :)
+1 \:D/

s3xy
08-26-2008, 20:06
Ще обикнеш друга, гаранция. Сега просто ти е кофти, държал си на това момиче, но всичко е приключило. Щом тя не те поздравява, отвърни й със същото.
+ 1

sladur4etyYy
08-26-2008, 20:08
не проумявам как толкова силни чувства и любов изчезнаха за няколко дни

явно са били силни само от твоя страна :-o

zaraaa
08-26-2008, 20:13
не проумявам как толкова силни чувства и любов изчезнаха за няколко дни

явно са били силни само от твоя страна :-o

Точно така :-o