PDA

View Full Version : в София



grizzy_lady
08-26-2008, 20:18
хора да ви питам къде може да се отиде в софия да се забавляваш?не говоря за дискотеки а за места да се виждаш с фр?не че не знам ама се интересувам щото напоследък мн често ходя само на едни и същи места и писва яко...кажете къде се забавлявате в софия

П.С.-сори ако се повтаря темата ама съм нова и не съм мн наясно :D

hottie_on_the_beach
08-26-2008, 20:35
На езерото Ариана да карате лодки :) Може да стане много забавно, но да знаеш, че водните колела са за двама - ако сте повече също може да е забавно, но след време, когато сте забравили ужаса си :) Може да се разходите в някой парк, да отидете на боулинг, Fun City, картинг :) Не знам дали питаш по принцип, или искаш конкретни заведения

grizzy_lady
08-26-2008, 20:57
На езерото Ариана да карате лодки :) Може да стане много забавно, но да знаеш, че водните колела са за двама - ако сте повече също може да е забавно, но след време, когато сте забравили ужаса си :) Може да се разходите в някой парк, да отидете на боулинг, Fun City, картинг :) Не знам дали питаш по принцип, или искаш конкретни заведения
говоря попринцип шото вече ми е писнало на едни и същи неща само :D например на вс което ми изброи съм ходила но не от скоро така че мерси :)

s3xy
08-26-2008, 21:01
CCS-a , Mall Of Sofia RLZ verno pisva ti ama ima kino na toq svqt :grin:

MartyParty
08-26-2008, 21:02
Събираш се с приятели.Взимате алкохол.Отивате в борисовата.3-те златни правила на забавлението.

Seducti0n
08-26-2008, 21:11
Езерото Ариана е доста добро като идея, мен лично много ме радва.В южния парк може да карате рикши или просто да се разходите.През лятото, според мен парковете и градинките, са сред най-подходящите алтернативи.
Молове, кина, боулинг и т.н, предпочитам зимата. (:

hardball
08-26-2008, 21:16
Препоръка ли ти трябва за да идеш някъде? :D



Ти какво имаш предвид под забавление? Препоръчвам ти природо-научния ...

Alco
08-26-2008, 21:30
на мене най ми е готино на ариана да цикля по цял следобед бири. 8-)

FOOTSOLDIER
08-26-2008, 22:00
хора да ви питам къде може да се отиде в софия да се забавляваш?не говоря за дискотеки а за места да се виждаш с фр?не че не знам ама се интересувам щото напоследък мн често ходя само на едни и същи места и писва яко...кажете къде се забавлявате в софия

П.С.-сори ако се повтаря темата ама съм нова и не съм мн наясно :D Ела с приятелки в нас :)