PDA

View Full Version : Дайте съвети за плочки на корема ...



fenc0re
08-26-2008, 21:54
Имам леко оформени плочки на корема,най-мн се виждат 2те горни и 2те по средата..ама пак трудно си се виждат и те..права 1 ден вдигане на краката легнал(за долните плочки)5 серии по 20 повторения ...2 ден коремни преси на лежанка за корем с топка 5 серии по 20 повторения...и 3тия ден почивка..4 ден пак за долните плочки и т.н.освен това права и упражнения на гладиатора за бицепс,трицепс,гърди,рамен и гръб.Имам големи мускули само плочките искам да направа.Кажете програмата ми достатъчна ли е според вас и ако не е дайте някакви съвети...

MostHated
08-26-2008, 22:34
да бе, той има леко изразени плочки пък е той на аватара... не четете хора...

Orlandovci SS
08-26-2008, 22:37
Имаш големи "мускули",а не знаеш как се вади преса,тея да ги разправяш на некой друг!
Колко си здрав,тип РАБОТЛИВ ЦИГАНИН?

gsh
08-26-2008, 22:37
праи праи всичко е въпрос на постоянство ;) това ако си ти на аватара имаш много як корем :)
май ти се спи :D

fenc0re
08-26-2008, 22:47
:D абе кво гледате аватара...тва не съм аз етс ;) пуснал съм темата да помагате а не да коментирате аватара ми :D

fenc0re
08-26-2008, 22:48
Имаш големи "мускули",а не знаеш как се вади преса,тея да ги разправяш на некой друг!
Колко си здрав,тип РАБОТЛИВ ЦИГАНИН?

Оф абе просто бях работил за сичко др само не и за корем,затова изостанах с корема ...

TIMEX
08-28-2008, 19:07
Имам леко оформени плочки на корема,най-мн се виждат 2те горни и 2те по средата..ама пак трудно си се виждат и те..права 1 ден вдигане на краката легнал(за долните плочки)5 серии по 20 повторения ...2 ден коремни преси на лежанка за корем с топка 5 серии по 20 повторения...и 3тия ден почивка..4 ден пак за долните плочки и т.н.освен това права и упражнения на гладиатора за бицепс,трицепс,гърди,рамен и гръб.Имам големи мускули само плочките искам да направа.Кажете програмата ми достатъчна ли е според вас и ако не е дайте някакви съвети...
Като този на аватара ти , никога няма да станеш , е не че неможе , ама ти трябват страшни диети мн хапчета и поне 10 години в залата...

AceXe
08-28-2008, 20:42
Леки, хубави плочки се правят с постоянство. Коремни преси по няколко вида. Тъй като преди време и аз реших да се обработя си потърсих различни упражнения. Ще ти дам едно, което е много добро - http://zazz.bg/play:fbe1d462

За няколко месеца ще си перфе. При мен действаше :)

Може и да не следваш точната последователност. Важното е да си настроен за това и да го правиш през ден... По-нататък намали броя за серия, но започни всеки ден да правиш... Ще видиш, че действа :)

Alco
08-28-2008, 22:31
Имам леко оформени плочки на корема,най-мн се виждат 2те горни и 2те по средата..ама пак трудно си се виждат и те..права 1 ден вдигане на краката легнал(за долните плочки)5 серии по 20 повторения ...2 ден коремни преси на лежанка за корем с топка 5 серии по 20 повторения...и 3тия ден почивка..4 ден пак за долните плочки и т.н.освен това права и упражнения на гладиатора за бицепс,трицепс,гърди,рамен и гръб.Имам големи мускули само плочките искам да направа.Кажете програмата ми достатъчна ли е според вас и ако не е дайте някакви съвети...
Като този на аватара ти , никога няма да станеш , е не че неможе , ама ти трябват страшни диети мн хапчета и поне 10 години в залата...

интересно, моите до преди месец бяха 1 към 1 с тия, обаче само горните два реда, долните изобщо ги няма... а нямам нито 10 години стаж, нито съм зобил, нито съм бил на диета. :shock:

Orlandovci SS
08-29-2008, 01:59
Преса се прави на много нисък %БФ,така че с Диета се вади най-добре преса ;-)

ULTRA_LEVSKI
08-29-2008, 10:52
Мощно шкембета, кур за плочките !