PDA

View Full Version : Бухнала коса



MimEnCeTo0o
08-26-2008, 23:14
Kosata mi e mnogo buhnala i izob6to ne q haresam samo se 4udq kakvo da i pravq ina4e e dalga mnogo gasta 4upliva no kakto kazah e mnogo buhnala i tova ne mi haresva nqkoi ako znae nqkakav balsam ili ne6to takova molq neka da pi6e....


Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

Sunny_stz
08-26-2008, 23:48
Kosata mi e mnogo buhnala i izob6to ne q haresam samo se 4udq kakvo da i pravq ina4e e dalga mnogo gasta 4upliva no kakto kazah e mnogo buhnala i tova ne mi haresva nqkoi ako znae nqkakav balsam ili ne6to takova molq neka da pi6e....


Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

Ами най-добре си купи преса за коса и си я изправяй,балсами не помагат,те няма да ти махнат обема на косата!Купи си преса,да изправя хубаво и няма да имаш проблем с бухналата коса,но пък ще ти я поизтощи малко!!

s3xy
08-27-2008, 03:25
ooo v nikakuf slu4ai presa imax fr deto i napravi kosata na slama pyk tq po 1 pyt na sedmica q polzva6e... :-o iii...ako tova 6ti pomogne i moeta kosi4ka dopredi nqkolko meseca ( 5-6 ) be6e sa6tata i poslepenno kato porastna se opravi. tvoeta kolko e dylga, na kakva pri4eska e?
p.s. nivea za izpravqne e super [ i 6ampoana i balsama] i pomagat i posle da ne buxva mn mn

Vikitooo
08-27-2008, 05:10
Викаш гъста и буxнала, а?

Ами защо не отидеш на фризьор, за да ти е изтъни малко? :)
А и пресата също помага, ако не можеш да си я къдриш с машата..И моята коса е бyxнала след като се изкапя, но винаги е третирам с нещо и положението се оправя.

GaBiIi__
08-27-2008, 08:02
Викаш гъста и буxнала, а?

Ами защо не отидеш на фризьор, за да ти е изтъни малко? :)
А и пресата също помага, ако не можеш да си я къдриш с машата..И моята коса е бyxнала след като се изкапя, но винаги е третирам с нещо и положението се оправя. +1 :)

honey852
08-27-2008, 08:56
Както казаха по-нагоре, отиди на фризьор да ти изтънят косата. И тъй като и моята коса е много къдрава и бухнала, често си изправям само крайщата, а горе си е оставям с обем. Провай може и да ти хареса как ще се получи.

Sunny_stz
08-27-2008, 10:43
ooo v nikakuf slu4ai presa imax fr deto i napravi kosata na slama pyk tq po 1 pyt na sedmica q polzva6e... :-o iii...ako tova 6ti pomogne i moeta kosi4ka dopredi nqkolko meseca ( 5-6 ) be6e sa6tata i poslepenno kato porastna se opravi. tvoeta kolko e dylga, na kakva pri4eska e?
p.s. nivea za izpravqne e super [ i 6ampoana i balsama] i pomagat i posle da ne buxva mn mn


Моята коса също е бухнала и чуплива и е много непокорна...Ако не я изправя с пресата (и то трябва да е силна преса) няма да се изправи....Скоро си взех една 220 грасуса с йонизатор,много е силна,сигурно ще изгори косата,но аз си я боядисвам вече от години,но още си е обемна и не ме слуша :))) Като за толкова третиране косата ми си остана много жива и къдрава...не е станала като слама!Така че една пресичка няма да ти е за лошо.А за тия балсами и шампоани едва ли ще ти оформят косата както пресата....

SeXyL[!]Nk@
08-27-2008, 14:01
На мен страшно ми бухва косата,като я среша и от горе и като се наведа и от долу,страшно много бухва.

MimEnCeTo0o
08-27-2008, 15:55
mersi na vsi4ki mnogo. zna4i az predi nqkolko dena beh na frizior i mi q iztani dosta no vapreki si4ko e buhnala zna4i 6te si vzema presa i 6te vidq mersi pak :P :P :P ako se setite o6te ne6to pi6ete

Sunny_stz
08-27-2008, 19:00
mersi na vsi4ki mnogo. zna4i az predi nqkolko dena beh na frizior i mi q iztani dosta no vapreki si4ko e buhnala zna4i 6te si vzema presa i 6te vidq mersi pak :P :P :P ako se setite o6te ne6to pi6ete

А така взимай преса!!!Но като ходиш да си я взимаш от магазина,ако има възможност я пробвай върху косата си ,дали ще изправя добре!!!Щото майка ми беше взела една супер скъпа преса и не бях много доволна от нея,все си оставаха къдриците!!Това лято поработих и реших да си взема собствена ,която да ме удовлетворява и една приятелка ми сподели за магазина от който и тя си е взела и аз си взех моята оттам!!!И съм много доволна,защото както казах в предния си пост е с йонизатор,който уж не изтощавал косата,но за това не съм убедена дали е така,все пак е доста силничка 220 градуса,за това изправя много добре и най-упоритите къдрици!!!И на всичкото отгоре е по-евтина от предишната преса която майка ми взе!!!Тя беше 70 лева ,а сега тази е 26!!!Има голяма разлика нали??Така че пробвай пресите преди да купиш ;)

...SoMэ__SpЭciaLLy...
08-27-2008, 20:48
0llelee :D Az p1k m0je li da p0pitam kak da q nakram da byhne :D sry 4e pi6a v taq tema ama nqq smis1l da otvarqm nova - bez tfa foruma e p1len :)

GbSy
08-27-2008, 20:59
Викаш гъста и буxнала, а?

Ами защо не отидеш на фризьор, за да ти е изтъни малко? :)
А и пресата също помага, ако не можеш да си я къдриш с машата..И моята коса е бyxнала след като се изкапя, но винаги е третирам с нещо и положението се оправя.

Това при нейната коса само ще влоши положението, ще порасте още повече и ще бухне още повече съответно. Положението ще е добре, но само за момент и ще стой наистина добре при напълно права коса, а нейната май не е такава.

По-темата - сешоар, преса, стилизиращи продукти?

MimEnCeTo0o
08-27-2008, 22:22
Значи повече не си истънявям косата тия дни ще си взема преса мисля че ще стане :grin: пак мерси :P