PDA

View Full Version : Всичко в тон : )



Vikitooo
08-27-2008, 05:30
Здравейте дами :-)

Въпроса ми към вас е, винаги ли подбирате цвета на чантата, колана с цвета на обувките си? Правите ли подобни комбинаций или за вас няма никакво значение, че чантата Ви например е един цвят, а обувките друг?

Живея извън БГ и тук жените/момичета се носят яко раздърпани и въобще без вкусно. :? Та ми е много интересно като отворя един сайт за запознанства (да речем) и видя снимките на момичетата..Не само, че почти всяка е яко бaрната, но ми прави впечетление, че обувки, якенце, обички..чанта, дрънкулки всичко е в тон. :shock:

Може за вас да не Ви прави впечетление, но лично на мен да, защото си нямате и напредстава как се носят момичетата на нашаTa възраст в US. Ужас! :?

CucuTy
08-27-2008, 05:32
Всичко трябва да е добре подбрано и съчетано ; ))

sh3_1s_7h3_0n3
08-27-2008, 05:37
Ако не всичко, гледам почти всичко да е в тон. Особено дрънкулките като обеци, герданчета, гривни и т.н. :)
затова имам и всякакви цветове...и форми :oops:

Bianca
08-27-2008, 06:25
НЕ! Никога не гледам да съчетавам нещата.
П.П. Американките си се обличат страхотно, поне според мен. :)

surrender_
08-27-2008, 06:38
Съчетавам ги разбира се..иначе тряа се нося като клоун :D 8-)
Но друг въпрос е,че имам една чанта която е хипер шарена и 95% от дрехите ми не и се връзват..е мен точно заради това ми харесва 8-) Седи като акцент на цялостното облекло като се облеча иначе да кажем в един тон :grin: :P

sladku_bebzi
08-27-2008, 06:51
Ами до сега винаги съм носила
обувки, чанта и колан в един цвят,
но от есента няма да се налага :grin:

GabisiTa
08-27-2008, 07:12
Винаги гледам всичко да е добре съчетано .. :)

s3xy
08-27-2008, 07:36
razbira se 4e si4ky trqq da e v ton i to ne samo kolana obuvkite i 4antata ami i dre6kite :]

babity
08-27-2008, 07:39
Понякога гледам всичко да е съчетано,друг път -не. Аз докато си купувам дрехи си правя сметката за цветовете. И винаги купувах черни обувки и следователно черни чанти (защото повече аксесоари рядко нося), но в момента съм манячка на тема бяло и така... Абеее аз като цяло не нося кой знае какво, че толкова да съчетавам. Аз не нося поли и рокли, а едни дънки или класическия черен панталон можеш да ги съчетаеш с всичко.

GaBiIi__
08-27-2008, 07:56
sa4etavam nai malkoto obuvkite s kolana.... kolkoto do tova vsi4ko da e v ton bqh 4ela interviu na modnite kritici v koeto se kazva6e 4e ne trebva naprimer da sme celite vav edin cvqt drehi za6to izglejda kato cvetno petno :D :D :D :D naprimer jalt pantalon... bluza.. obuvki i tn nai malko niuaniste trqbva da sa razli4ni oba4e kato gledam pove4eto osobeno v moq grad... nqma ni6ot ob6to

DisciplineAndOrder
08-27-2008, 08:08
нямам колани,не нося чантички,имам едни бели кецове и кубинки

кво да съчетавам?? 8-)

sladur4etyYy
08-27-2008, 09:26
ами аз имам 1-2 бели 4анти и 1-2 4ерни и те си отиват с вси4ко. а ина4е ...аз много оби4ам сребро и затва си нося него, вместо разни цветни дрънкулки (които ме кефят, но ако например имам лилави обици 6е мога да ги нося само с 1 тоалет, което е изнервящо 8-) )

Barbie
08-27-2008, 09:27
Не държа аксесоарите ми да са в един цвят, но гледам комбинацията да е естетически приятна. Зависи от настроението ми.

Ros
08-27-2008, 09:34
Винаги гледам всичко да е добре съчетано .. :)

+1

Briseis
08-27-2008, 09:44
Не е задъжително да са в един тон, но все пак е добре да са съобразени. Дори напоследък има тенденция да се комбинират и различните материали. Но аз имам по-класическо мислене, обичам по-семплите комбинации с аксесоари като акцент.

Трябва и стилово да си подхождат обувките, чантата и коланът. Разбира се важно е и къде отиваш, но за ежедневието не мисля, че е от голямо значение дали са в тон.
Ако са изцяло спортни или пък елегантни пак става.

Но внимавай да не прекалиш и да стане кичозно!

:)

nencuHka
08-27-2008, 09:45
Винаги гледам да сложа колан като обувките,имам и чанти които са като 2-та ми чифта летни обувки (без джапанки ест..) и винаги ги съчетавам.Доколкото до дрънкулките-обеци,гердани,гривни-имам толкова много чак се чудя понякога кое да сложа,но като нямам такъв цвят, като нещо ново, си купувам :)

cooool
08-27-2008, 09:49
За мен е по-интересно обувките, колата и т.н. да не са в един и сащи тон, и да не са един цвят... аз си падам по малко по-екстравагантните неща, и мисля че например ако си облечена в земни цветове, както и обувките, една небесно синя чанта би отивала страшно много.. всичко е до усещането.. до скоро бях в Испания, там положението е същото.

merilin1
08-27-2008, 11:17
любимата ми комбинация е дрехите да са ми примерно в бяло и черно, сиво или цялата се обличам в един цвят (който да не е изкрящ и да се набива на очи) и като сложа цикламен колан, цикламени токчета и цикламена чантичка.. изцяло се променя визията ;)

иначе много държа тези 3 неща да са в еднакъв цвят...или поне да си вървят... и затва като си купя нови обувки следва си купувам и чанта и колан :D майка ми не е много очарована обаче... :D

ELiTyYy
08-27-2008, 11:23
естествено,че всичко трябва да се съчетава... мисля ,че добре се вижда и по снимките ми ..че се справям със съчетаването...
Винаги гледам всичко да ми е в един цвят...
колан-розов/жълт/черен/бял/син ,обувки- също...лак - също ..чанта - също..
(написах тези цветове..понеже тях нося най-често.. пък и съм си накупувала всякакви простотиики в такива цветове... :) )
....супер е смешно и грозно ... някое момиче,облечено...всякаш от цирка излиза... една жена поне трябва да може да съчетава нещата си правилно.. !
:P

Nancy_
08-28-2008, 02:10
Абе,не знам,ама искам в US :oops:
Айде,да напиша нещо по темата:да,съчетавам всичко..Но някой път,зависи много от облеклото разбира се,си оставям колана да речем в цвета на блузата или там нещо друго..Зависи.Но като цяло си съчетавам цветовете по мен :) Не обичам да съм шарена.

WaterLilly
08-28-2008, 07:04
НЕ! Никога не гледам да съчетавам нещата.
П.П. Американките си се обличат страхотно, поне според мен. :)
+1

Мечтая някой път да мога да изляза от нас облечена както искам, а не наконтена, за да не ми се смеят. Завиждам им за пълната свобода да носят каквото искат, независимо колко е смешно понякога.

Nadelina
08-28-2008, 07:34
Edna jena, za da izglejda dobre, tq trqbva da umee da sychetava cvetovete, da se nosi stilno, v ton. Haresvam takiva jeni, zashtoto te sa, koito pravqt vpechatlenie. Staraq se da izglejda vinagi dobre i chantata mi, grima, laka, kolana, obuvkite, drynkulkite mi da sa v ton s toaleta.

aHeJlua
08-28-2008, 09:03
еми аз така си избирам дрехите че да се съчетават с всичко мое .. иначе няма грим и такифа работи.. дрънкулки рядко нося.. само една кожена гривна която не свалям защото ми е подарък.. :-D

Romance
08-28-2008, 09:08
Съчетавам облеклото си,но никога не се обличам само в един цвят..изглежда смешно.

xxxSnowflakexxx
08-28-2008, 09:55
Всичко трябва да е добре подбрано и съчетано ; ))
+354567 8)

Karin_Vall_Gabbriel
08-28-2008, 10:15
ami i az gledam da sa4etavam drehite... jiveq v 4ehiq i tuk sa6to horata ne se obli4at mn dobre,vseki gleda da mu e udobno...

Slave4You
08-28-2008, 10:50
Да, старая се да комбинирам цветовете, но например чанти нося мн рядко, шарени дрънкулки също не нося- само сребро и то като се сетя.. Така че няма мн какво да подбирам- само коланът с обувките/блузите :Р

PeopleAlwaysLeave
08-28-2008, 12:02
Ми аз лично обичам да съм в тон. Все комбинирам цветовете на дрехите с аксесоарите. Например ако съм облечена с бял панталон и бяла блузка, а колана ми е жълт - или обувките, или обиците, или диадемата, или шнолката... ще са в жълто. Даже понякога се вторачвам и ако нямам някакъв аксесоар, който да съвпада си купувам такъм лак и готово :lol:

Всеки си има различен вкус и начин на обличане :)

PeopleAlwaysLeave
08-28-2008, 12:04
ПП Тия от българските сайтове за запознанства не ги гледай - те се копират една от друга 8-)

_LacrymoSa_
08-28-2008, 12:58
Ако не всичко, гледам почти всичко да е в тон. Особено дрънкулките като обеци, герданчета, гривни и т.н. :)
затова имам и всякакви цветове...и форми :oops:

+1

InnchetO
08-28-2008, 13:28
ами мен към 80% от дрехите ми са черни така чее 8-) няма какво да съчетавам толкова :D

а пък и винаги седи добре да кажем дънки с черна блузка и черни обувки .. може черна чанта и колан :) или пък черен потник с бяла пола и черни обувки ? :) винаги има комбинаций :)