PDA

View Full Version : ffddf



mn_sad
08-27-2008, 06:47
:) :) :)

xXxScreamxXx
08-27-2008, 08:12
охх.. знам какво ти е..
всеки ден виждам и аз някфи метълисти .. ама .. мом4етата не ме гледат злобно .. само моми4етата :D .. аама аз поне не си обясняям защо ме гледат така ...
една фр ми каза 4е е понеже 4ат пат нося такива гривни някфи кат тяхните (знаеш за какво говоря) имам няколко колана от тия с пирамидките .. нося кецове и т.н .. Тъ общо взето мисля 4е може и за тфа да става така ...
при теб сигурно е същото .. ако по принцип не си метълистка и само с таз мешка си ходиш ... за тях си един вид поза .. така да го кежем ..

бтв слагай си слън4евите о4ила и си ги гледай колкто искаш аз така правя :D

xXxScreamxXx
08-27-2008, 08:21
яяяя кой бил с нов автар и подпис :-D

Vikitooo
08-27-2008, 08:25
Незнам за металистите, ама тук по голямата част от момичетата и момчетата се носят смъкнати (гангста нек'ви). И ако не си и ти някаква смъкната и за лош късмет минеш покрай някаква гангста девойка се чува"Хей Бияч"- "Hey bitch" (samo che na negarski kazano) без нищо да и си направил! :shock: И те по принцип винаги са в големи групички та ако случайно понечиsh да и се озъбиш :D насреща ще ти скочат сумати зверове...Затова аз въобще не обръщам внимание.

xXxScreamxXx
08-27-2008, 08:35
яяяя кой бил с нов автар и подпис :-D

а ти тряя си смениш подписа - поздрав за педалите от токио хотел

http://www.youtube.com/watch?v=PLFDJHQTv-A :evil:

Ааа не нее .... моя подпис така ще си остане :D
малко емотиконите ще раз4овъркама амаа .. др-то ще си е тЪка 8-)

mort
08-27-2008, 08:36
яяяя кой бил с нов автар и подпис :-D


а ти тряя си смениш подписа - поздрав за педалите от токио хотел


http://www.youtube.com/watch?v=PLFDJHQTv-A :evil:

Само така,брат.Пънку нема умре! 8-)
А колкото до темата-не им се връзвай.А ако наистина стане нещо, веднага се обърни към вашите,няма защо да го криеш и да се опитваш да се справиш сама.

skatemore
08-27-2008, 08:44
яяяя кой бил с нов автар и подпис :-D


а ти тряя си смениш подписа - поздрав за педалите от токио хотел


http://www.youtube.com/watch?v=PLFDJHQTv-A :evil:

Само така,брат.Пънку нема умре! 8-)
А колкото до темата-не им се връзвай.А ако наистина стане нещо, веднага се обърни към вашите,няма защо да го криеш и да се опитваш да се справиш сама.

ученическия ви поп пънк е много як..

по темата: нормално да те гледат страшно все пак ги излагаш

mn_sad
08-27-2008, 08:48
hhghghg

soul1199
08-27-2008, 09:01
na men ne mi se e sly4valo

Wrathchild
08-27-2008, 09:03
яяяя кой бил с нов автар и подпис :-D


а ти тряя си смениш подписа - поздрав за педалите от токио хотел


http://www.youtube.com/watch?v=PLFDJHQTv-A :evil:

Само така,брат.Пънку нема умре! 8-)
А колкото до темата-не им се връзвай.А ако наистина стане нещо, веднага се обърни към вашите,няма защо да го криеш и да се опитваш да се справиш сама.Те Story Of The Year са мнооого як пънк, направо да се разбиеш на него. Ох на мама позьорчетата... пък после защо ви гледали лошо.

miss_asi
08-27-2008, 09:05
Мене по принцип си ме гледат злобно поради простата причина че слушам чалга. :D Свиква се! :D

MartyParty
08-27-2008, 10:05
Нищо няма да ти направят,мацка,успокой се.Най-малкото-ти си момиче.Може да са издухани ,ама не чак толкова.Ще си останат само с погледите..На твое място не бих им обръщала внимание :? .

plmn
08-27-2008, 10:08
Какво е "мешка"?

asasfdf
08-27-2008, 10:12
http://www.natamno.com/e-shop/files/thumb_1162974146_76.jpg - мешка
ами смени си мешката, надали ще ти дадем идея, с която да промениш всички блек метълисти..очевидно ти пука за останалите, соу..

balu4ka
08-27-2008, 10:36
еми и аз сум метулл..и ако не слушаш таква музика просто ми изглежда смешно..позиорско и т.н!И аз хода с големи групи от метъли ем Ехоо...дразня се кат мине некояя тъпа 4улгарка мн ясно ще я гледаме зле и накриво!просто се дразняя па ти не ги обвинявай ходи си квато се 4увстваш,а ако слушаш тази музиока просто му докажи :-D :razz: :razz: :lol:

xxxSnowflakexxx
08-27-2008, 12:04
Не им обръщай внимание! :P

plmn
08-27-2008, 12:12
еми и аз сум метулл..и ако не слушаш таква музика просто ми изглежда смешно..позиорско и т.н!И аз хода с големи групи от метъли ем Ехоо...дразня се кат мине некояя тъпа 4улгарка мн ясно ще я гледаме зле и накриво!просто се дразняя па ти не ги обвинявай ходи си квато се 4увстваш,а ако слушаш тази музиока просто му докажи :-D :razz: :razz: :lol:

Кво ти пречи пък чалгарката на теб?Много сте ми интересни такива.Като не слуша моята музика е тъпа!!Заеби...

napalm
08-27-2008, 13:28
Здравейте съфорумци!
От много дни си мисля за едно и също нещо..и се питам защо...
значи всяка вечер или сутрин излизаме със една приятелка да спортуваме или вечер сядаме в някой парк на спокойствие.Винаги си нося "мешка" на Металика като излизам сутринта да потренираме,и съм забелязала че много лошо ме гледат тези дългокосите мъже,феновете на блек метъла :? ето снощи минаваме покрай един пазар,и едно момче което преди го харесвах,направо не знам как и какво да направя за да не го погледна>.той е с дълга коса и с брадичка,прилича страшно много на Shagrath(така му и казват) от Dimmu Borgir,като близнаци са..говори се за него че е сатанист и убил някой циганин преди време като бил малък..може да са само слухове..искат сега да ме запознаят с него ноо аз се дърпам..просто като се разминем с него или някой друг метълист много лошо ме гледат и чувствам някакъв мрак и някво зло като се разминем на улицата :( .Случвало ли ви се е подобно нещо?Аз направо имам чувството че ще ме заколят бе..темата ми е сериозна,уплашена съм,просто много се страхувам и не знам какво да правя за да не го показвам..сега ще ви се изсмеете..обаче наистина много лош поглед имат,направо се смразявам като ме погледне този дето харесвах ии другите му познати или другите мъже от града( феновете на black metala ..къде отидоха нормалните хора по дяволите .. когато съм със приятелка ми е п-добре но когато съм сама и трябва да мина покрай тях за да стигна еди къде си направо настръхвам,всички млъкват и ме гледат едно загадъчно и гадно ..или с накоя загадачно лоша усмивка (този дето харесвах):-o :? [/i][/b] Щото сте лапета за това ви гледат мръсно. И повярвай наистина има които ви мразят. :evil:

i_hate_you_but_i_love_you
08-27-2008, 13:58
Може да си мислят, че си шибана позъорка :lol:

xXxScreamxXx
08-27-2008, 17:50
Ами да слушам някои метъл банди но повече се придържам към рок музиката.Чаровната,и мен метълистките ме гледат много лошо,нещо много са във филма..ква метълистка слушала Линкин парк пхахах..къде изченаха нормалните хора :o

Абе... ти на тфа ли му викаш филм ..
миналата година двете най-големи емота на Блг се появиха на 4алга концерта... кфо ли ти разправям .. такива насякъде ги има :lol:

`SunFlower`
08-27-2008, 18:15
мацка,не че нещо ама ако изглеждаш като емо,4алгарийче или некфо измислено фиешънчИии мн ясно че ще кроят планове за ритуалното ти убийство :Д

dreaml1nd_
08-27-2008, 18:25
да, те мноо се дразнят на такива неща ..
недей ги гледа бе .. или минавай от др място ..
не са тръгнали да ти отправят заплахи нали :?
тей че споко0о0 \:D/

xXxScreamxXx
08-27-2008, 18:31
нищо свързано с МЪЖЕ няма в твоя подпис :(

:shock: :shock: еее как бе, ако Токио Хотел ги нямаш за такива, то поне имай малко уважение към xercu^es :smt007 !!!

Whyniser
08-27-2008, 19:15
Ами да слушам някои метъл банди но повече се придържам към рок музиката.Чаровната,и мен метълистките ме гледат много лошо,нещо много са във филма..ква метълистка слушала Линкин парк пхахах..къде изченаха нормалните хора :o

Абе... ти на тфа ли му викаш филм ..
миналата година двете най-големи емота на Блг се появиха на 4алга концерта... кфо ли ти разправям .. такива насякъде ги има :lol:


нищо свързано с МЪЖЕ няма в твоя подпис :(
Единствената истина тук 8-)

nikol_street army
08-27-2008, 19:20
Нищо няма да ти направят,мацка,успокой се.Най-малкото-ти си момиче.Може да са издухани ,ама не чак толкова.Ще си останат само с погледите..На твое място не бих им обръщала внимание :? .

ne moga da se s1glasq s teb. Az sum v 1 banda koqto hodi iz grada i draska Graffiti. Kato se barnem 2 bandi stava qko mele, ama mene ne me ebavat che s1m momiche, i mene derat(ama i az dera) taka 4e da ne e sigurna 4e kato e momiche nqma da i napravqt ni6to. Moqt suvet e : vinagi nosi nqkoy noj v chantichkata si ili v joba (ako ne nosish chantichka)

xXxScreamxXx
08-27-2008, 19:29
Ами да слушам някои метъл банди но повече се придържам към рок музиката.Чаровната,и мен метълистките ме гледат много лошо,нещо много са във филма..ква метълистка слушала Линкин парк пхахах..къде изченаха нормалните хора :o

Абе... ти на тфа ли му викаш филм ..
миналата година двете най-големи емота на Блг се появиха на 4алга концерта... кфо ли ти разправям .. такива насякъде ги има :lol:


нищо свързано с МЪЖЕ няма в твоя подпис :(
Единствената истина тук 8-)


О0оооооо боже ама и ти ли по4на :D аа не не не .. не е 4естно .. аз съм сама вие сте мн ... People Help Me !!!!!!! :lol:

KARELIA
08-28-2008, 09:25
по темата: нормално да те гледат страшно все пак ги излагаш +1 mnogo qsno ako ne slu6a6 tazi muzika pak se makne6 kato poziorka i az bih te izgledala gadno

mn_sad
08-28-2008, 11:59
по темата: нормално да те гледат страшно все пак ги излагаш +1 mnogo qsno ako ne slu6a6 tazi muzika pak se makne6 kato poziorka i az bih te izgledala gadno
Абе маце изобщо не можеш да схванеш темата ми,само малка част от хората.Казах че слушам такава музика още от ранни години,но не съм сатанистка като тези дето ме гледат лошо,та даже пишат по сайтовете на хората нещо от сорта "мрии,или "проклинам те" защо всички са толкова злобни,това че слушат Cradle of Filth например нещо мноо ги вкарва в филма ама нищо можете да заключите темата :-o

jghgh
08-28-2008, 12:24
я им тегли майните ве

и cradle of filth са смешни
надминават по балъчорщина и най-големия балък, въпреки се старите им неща ги признавам горе долу

ония може да те мислят за поза, ама на теб не тряа ти пука - хората никога не са доволни - ако са решили да те мразят за всичко ще ти намерят причина, дори да станеш най-заклетата метълка.. сигурно тогава ще казват че са те помнили като си била еди ква си и не си се носила в черно.. еби ги от гъза,не им показвай че те притесняват ;) нека страха не те издава

Emery
08-28-2008, 13:37
Аз мисля, че скоро ще умреш :? :? :? По- хубаво си земи патлак и го крии в мешката така, по- сигурен е от ножа :razz: Срам си ти еейй

лилии
08-28-2008, 14:49
Nerd и горе надутата лигла много сте да ви сера на умните главици.Към темата има ги всякакви,тея са поредните позьорчета които са прекалено в филма както викаш.Не ги гледай!С сатанисти ако са такива както викаш недей да си имаш работа мила!Това си е сериозно нещо а половината лигли и лигльовци се доказахте колко сте малоумни,в моя блок има един сатанист и преди време е убил едно момче в гората и от тогава гледам да страня дори не го поздравявам,никой не го поздравява.С такива да си нямате работа,успех :)

Ice_Queen_
08-28-2008, 15:34
Е така става като всички се зазяпвате по улиците по другите!Гледайте себе си егати...

Emery
08-28-2008, 15:41
Дамата серяща на умните ни главици, бъди така добра да не обиждаш останалите хора, които изявяват мнение. Все пак е форум, всеки си казва мнението. И ти си имаш, ок, ама ми кажи как реално ще помогнеш на тва момиче, което се опасява от погледите на хората. Освен да и споделиш момент от твоя живот, не виждам друга адекватна помощ... та мисълта ми е, вярно, че може да не сме на твоето културно ниво, но няма нужда да ни обиждаш...

BaiToq
08-28-2008, 17:42
Ауууууу
*Бай Тоя го хваща шубе от
историята и насира*

:razz: :grin: :-P
П.П.Да,ама нееееееее!

Gnidi4ka
08-28-2008, 18:09
Ами да слушам някои метъл банди но повече се придържам към рок музиката.Чаровната,и мен метълистките ме гледат много лошо,нещо много са във филма..ква метълистка слушала Линкин парк пхахах..къде изченаха нормалните хора :o

Абе... ти на тфа ли му викаш филм ..
миналата година двете най-големи емота на Блг се появиха на 4алга концерта... кфо ли ти разправям .. такива насякъде ги има :lol:

4arovni4ke ti ot kude znae6 da ne be6e tam :-D (ne se zaqjdam)

HipHopBlond
08-28-2008, 18:29
яяяя кой бил с нов автар и подпис :-D


а ти тряя си смениш подписа - поздрав за педалите от токио хотел

Само така,брат.Пънку нема умре! 8-)
А колкото до темата-не им се връзвай.А ако наистина стане нещо, веднага се обърни към вашите,няма защо да го криеш и да се опитваш да се справиш сама.

А ти смяташ ли, че един истински пънкар ше цикли в тоя сайт ???

nefchi_bs
08-28-2008, 20:12
Амие незнам защо те е страх...Както мен ме е страх от футболисти просто умирамм от страх :shock: нямам представа защо...Едва ли искат нещо да ти направят просто е внушение...Като видиш следващия път някои такъв не му обрущай внимание..

Zqpkov
08-28-2008, 20:16
охх.. знам какво ти е..
всеки ден виждам и аз някфи метълисти .. ама .. мом4етата не ме гледат злобно .. само моми4етата :D .. аама аз поне не си обясняям защо ме гледат така ...
една фр ми каза 4е е понеже 4ат пат нося такива гривни някфи кат тяхните (знаеш за какво говоря) имам няколко колана от тия с пирамидките .. нося кецове и т.н .. Тъ общо взето мисля 4е може и за тфа да става така ...
при теб сигурно е същото .. ако по принцип не си метълистка и само с таз мешка си ходиш ... за тях си един вид поза .. така да го кежем ..

бтв слагай си слън4евите о4ила и си ги гледай колкто искаш аз така правя :D



++++