PDA

View Full Version : Температура :S



monkey_
08-27-2008, 07:11
Три дена подред имах температура 37 или 37,2..37,3.И бях решила да ходя на лекар но на четвъртия ден(вчера) малко спадна до 36,5..36,7..36,8 ии си миислех че спада , но сега тази сутрин си я измерих пак и пак беше 37,3. На какво може да се дължи поддържането на такава температура.Онзи ден пих парецатамол но не помогна :( иначе нямам симптоми на настинка или грип.Ако и утре е така сиг ще отида на лекар но все пак искам да чуя и вашите мнения

kalpazanka
08-27-2008, 07:17
Зъб, дремещо нейде възпаление.... Подути лимфни възли имаш ли? Лесна уморяемост? Потиш ли се нощем?
Сливици имаш ли?

monkey_
08-27-2008, 07:20
ами нямам никакав знак за каквато и да е болес а ина4е нямам възпалени възли и си имам сливици.Само нощем се потя но мисля че е нормално все пак е топло :?

s3xy
08-27-2008, 07:42
ne se podlugvai po tova 4e e samo 37 i ne6to... na men maika mi mi be6e kazala 4e tova e daje po-upasno ot visokata temp za6toto e priznak za vutre6na bolest, otidi po nai-burziq na4in na lekar za6toto moje da e mn seriozno [xepatit, vuzpalenie...]
aide stiskam palci dano si4ko e OK :]

kalpazanka
08-27-2008, 08:12
ами нямам никакав знак за каквато и да е болес а ина4е нямам възпалени възли и си имам сливици.Само нощем се потя но мисля че е нормално все пак е топло :?
Не те питах зали имаш възпалени лимфни възли /това ти няма как да го установиш/, а дали имаш подути лимфни възли? А за това дали имаш проблем със зъбите и дали оттам идва температурата, трябва да се консултираш с лекар. Не ми отговори за лесната уморяемост. Пиеш ли достатъчно течности?


otidi po nai-burziq na4in na lekar za6toto moje da e mn seriozno [xepatit, vuzpalenie...]

Мдааааааа, и аз това се опитвам да й кажа...

LedenaStrast
08-27-2008, 09:22
от няколко дни и аз съм така... предполагам, че има някакъв нов летен вирус... само че имам и малко хрема
ако има и други болни да пишат

mumiikataa
08-27-2008, 09:25
Грипа в момента е с повръщане и диария....А и нали се сещаш, че дори и грип да е сам няма да мине ?